reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
widzę, że pogoda dopisała i cichutko dzis było :-)
a my po roczku u znajomych. Ol sie wybawiła i miała taki apetyt, że szok, zjadła udko kurczaka, dwie kanapki (sama sobie trzymała, słodkoooo), sałatki z makaronem i jeszcze na to chrupki i picie. aż w szoku byliśmy ;-) juz zapowiedziałam, że na jedzenie bedziemy jeździć do nich ;-)

padnieta jestem, idę poczytać i lulu.
 
Hej,

My dziś też prawie cały dzień na dworze, nóg nie czuje bo obeszliśmy całą maltę dookoła (Marciaa nie było większego problemu z dojazdem, najgorzej do 12, później już si;-)), ja wszamałam loda a Marcelo dostał swojego wafla i pochłonął go całego. Po powrocie spotkaliśmy się z przyjaciółmi i też czas spędziliśmy na świeżym powietrzu, chłopaki postrzelali, a my kolejny długi spacer (jednak nie robiliśmy grillka) i o 19:30 zlądowaliśmy w domu. Uwielbiam to wieczorne ciepełko i długi dzień. Uciekam spać bo ledwo patrzę.

Dobranoc.
 
dzień dobry :)
Dziś wszyscy na raz się obudzili :) i szykujemy się z Oli do przedszkola. Noc była super :) Powietrze na wszystkich zadziałało.
Wieczorem M.mi pomógł dom ogarnąć i dziś tylko obiad i podłoga :) więc w planach bardzo długi spacer !!! !!! !!!

Franko jak wstał z łóżka to przyniosł do mnie kurtke i kazał się ubrać :) hi hi

Nic miłego dnia Wam życzę. Mało nerwow :) samego słońca !!!
 
Dzień dobry :)Pogoda dopisuje , fajnie dni spędzałyście:)
Asiu ,Yra życzę Wam teraz jak najmniej stresu i spokojnego oczekiwania ,w radości, na narodziny maleństw.
Też sie wściekam na mojego T,bo prawie wszystko sama robię .Chciałabym poprostu usiąść i cieszyć sie nowym mieszkaniem.A tu ciągle końca nie widać.On ma czas zapalic co pół godziny, kawki celebruje i śpi do oporu:(
Dzisiaj same w domku, za oknem bardzo pochmurno i nieprzyjemnie:(Mam nadzieję na słoneczko i spacerek z Milusią:)
 
Witajcie poniedziałkowo:)
U nas pogoda zapowiada sie cudnie, od samego rana słoneczko świeci. Wstaliśmy o 6 i teraz moje dziecie juz ucina sobie pierwsza drzemkę. Ja planów szczególnych na dzien dzisiejszy nie mam standardowo jak co dzień sprzątanie, obiad ...

yra mój po domu biega w rajstopkach i body, czasem jak jest chłodniej to jeszcze sweterek mu ubieram
frotka ehhh Ci faceci, im jak się czegoś jasno nie powie to raczej sie nie domyślą:/ wiec teraz Ty odpoczywaj a mężem steruj w porządkach :D
 
Yra mój Franio jeśli chodzi o ubranko to ma body na krótki,bluzke na długi,spodnie i skarpetki i chodzi z reguły bez łapci. Czasem zamiast spodni chodzi w rajstopach.
 
dzień dobry :)
a u nas piękne słoneczko i ciepluto się robi - więc spacer obowiązkowo będzie, a zaraz idę pranie powiesić bo się kończy prać i pościel na taras wyrzucę :)
nocka spokojna- mała wstała o 6:35 więc teraz już dawno po śniadanku bawi się ciuchami w salonie :)
dziś znowu wizyta dentysty - kolejny ładny ząbek będzie:)

Asia kurcze ale to zleciało i już zaraz mała dziewczynka będzie z Wami :) życzę szybkiego i bezbolesnego porodu :)

myszowata głowa do góry i olewator dziś włączony :)

miłego dzionka życzę :)

e: yra moja młoda całą zimę chodziła body dł rękaw , spodnie dresowe lub leginsy i skarpety - teraz tak samo biega :)
 
reklama
Witajcie.
U nas pogoda paskudna !!!!! co tu robic caly dzien :( pewnie troche pocwicze.
Sebus ciagle kaszle po tym zapaleniu pluc , dawalam mu bardzo dlugo wziewy i jak tylko przestałam to dalej ma kaszel nie wiem czy tak powinno byc , ciagle mnie to martwi.


witam

moje dziecko nie śpi od 6,50 ale nie wyjmuje go z łóżeczka. o dziwo przeprosił się do butli i mleka. normalnie cud. zjadł 250 mleka i żyję nadzieją że zaśnie na godzinkę chociaż. u nas jeszcze cały czas noc, M śpi. ja w łóżko. w oczekiwaniu na sen jasia.

dziś pewnie też na dwór, no i odwiedzić dziadka.

pytanko w czym chodzą wasze dzieci w domku?


zaczęło padać, pięknie :(
moj to body z dł. rekawem i albo rajtki albo spodnie i skarpety, co do kapci to mu zakładam co 2 minuty a on sciaga,
 
Do góry