reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Witajcie
Dzisiaj przelotem, bo w pracy siedzę i dużo roboty mam. Pewnie będę zaglądać jak tylko czas pozwoli

My wczoraj byliśmy na dużych targach "Czas dziecka". Bońciu, jakie piekne były rzeczy. Wózki, foteliki, a jakie zabawki. Np prawdziwy koń na biegunach z drewna. Skrzynie na zabawki prześliczne. Mebelki, pościel.
Nie mogłam się napatrzeć...
Za dwa tygodnie targi dom i ogród, wiec musze sie w pieniążki zaopatrzyć, to sobie pokupuję roślinek, jakiś plac zabaw drewniany może wreszcie upatrzę:-p

E: Czarnuszka. Kaszel po zapaleniu płuc może być nawet 2 miesiące, bo podrażnione wszystko jest. Ale dopytaj lekarki, najlepiej to pulmonologa, bo może miec alergie i wziewy na stałe... A robiliście badanie krwi po tej chorobie, czy już wyleczone jest? Bo jest jeszcze taka paskudna bakteria, która wywołuje zapalenie płuc - nazywa sie chyba mycoplazma, i ją sie ciężko leczy, tylko konkretną grupą antybiotyków, chyba Klacidem można, ale dokładnie już nei pamiętam
 
Ostatnia edycja:
Milka biega w rajtuzkach , bez kapci .Albo leginsy i skarpetki z abs.Na górze body kr. rękaw albo na ramionka i bluzeczka dł. rękaw na to. Body z długim -powyrastała i nie kupuję już.
mrozik tez bym sobie poogladała :)zwłaszcza mebelki , bo do dzieci musimy kupić cos praktycznego i funkcjonalnego dla dwójki:)
Pije kawkęrobota nie zając:)
 
MAziajka i jak tam nowa praca TWojego M, zadowolony?
U nas tez wczoraj cudnie, cały dzień w ogrodzie, chciałam jechac na plac zabaw ale mojemu mężowi się nie chciało, więc spedzilismy dzien w ogródku.
Dziewczyny czy sluz w kupce zawsze oznacza coś niepokojącego, moja mała miała go dzis duzo, jak u nas przy dniach płodnych, przepraszam za opis
 
yra jeśli chodzi o buty to Franio tylko w skarpetkach

Witam się i ja! Dziś humor mam lepszy choć nic od wczoraj się nie zmieniło w sytuacji opisanej na ts...Noc też koszmarna tzn Franko super, ale ja makabra...No nic postanowiłam się nie dręczyć i robić swoje i włączyć olewatora.Słonko piękne - zobaczymy jak długo bo w prognozie opady. Młody śpi, a ja szykuję kawkę bo głowa mi pęka...
Miłego dnia:-)

edit: wiolonczela może reakcja na nowy produkt do jedzenia?
 
Witajcie,
chyba musze częściej zaglądać, bo robią mi się niezłe zaległości.
Asiu ciesze się, że wózek wybrany. Daj znać jak się sprawdza. I oczywiście czekam na wieści od Ciebie :-)
wiolonczela myszowata dobrze pisze :-) Może Elenka jadła coś nowego.
myszowata i dobrze zrobiłaś. Nie przejmuj się tak bardzo!
yra u nas tylko skarpetki.

Ja kawkę już wypiłam i lece dalej ogarniać szafę.
 
Myszowata fajnie że umiesz właczyc olewatora

Asiu Yra RAmari zadbajcie o siebie szczegolnie, zróbcie sobie mnóstwo przyjemności, kurcze szkoda że to tak jest, że jak same o siebie nie zdbamy, to nikt inny tego nie zrobi
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam:)

Nocka u nas ok,Bartus raz zapłakał chciał smoka ale po chwili wypluł i gadał,smiał sie przez sen;)Pogoda deszczowa siedzimy w domu.Zaraz obiadek bede małemu robiła,a ja sobie chyba kawke zrobie bo głowa mnie boli.U mnie Bartus przemieszcza sie bez kapciów w samych skarpetkach czasem ma spodnie,a tak to body kr rekaw,albo dł rekaw,bluzka i rajstopki.
Własnie ostatnio Bartus próbuje łapac sie za stół i sie podciagac do góry i sciagac serwetki takze tego co zawsze miała na stole juz nie moge trzymac,ale jak jestem jest grzeczny,tylko jak mnie nie ma jest brojem:)

Asia,yra ramari dbajcie o siebie juz niedługo godzinka zero:)

Dobrego dnia:)
 
Do góry