reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

ja tez polecam befado. Mielismy juz dwie pary. Dzieki blu za linka, bardzo fajne te sandałki. Muszę zobaczyć. Mojemu dziecku rozmiar 23 kupie bo 22 ma na styk z Befado. No szok poprostu.
Swoja drogą witajcie.
U nas strasznie ponuro i pada. Ja bylam rano na paznokietkach a Ł. wział malego i pojechali do m1 na plac zabaw i pojezdzil woziczkiem autkiem i lezy. Wstanie i obiadek i do pradziadkow jedziemy. Strasznie senna jestem najchetniej bym poszła spać...
nadrobie Was troszke:)
Zrobilam dzanemzielonej herbaty tak mnie 4 dzien gardło drapie ze szok nic nie pomaga

mrozik niektore z nas maja ciut wiecej czasu bo maja jednego dzieciaczka ty masz dwojke wiec to tez masz wiecej pracy :)
Mi Ł. duzo pomaga. Zakupy zrobi, jedzie z mlodym czasem do galeri czasem do dziadkow. Autko mi umyje sam z siebie albo tak jak dzis sniadanko mi zrobił :)) normalnie cod miod...:p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny. Jakoś nie mam weny. Pozdrawiam was wszystkie. Co do ubioru to u nas w zimę rajstopy i body na długi rękaw, czasami albo bluza albo bluzka. Teraz ma body krótki rękaw i dresy i skarpetki. Co do butów to kiedyś nie nosił, ale dzisiaj założyłam takie trampki. Kurcze moje dziecko jeszcze nie spalo. A miałam się wyszykować na spacer gdy paweł będzie spał.
 
u nas po domu w skarpetkach Abs , do tego rajstopy, body z dlugim i nieraz na to kamizelka . A buciki tylko na dwor , lekarka powiedziala zeby jak najmniej w bucikach dopoki dobrze nie chodzi, wiec nie zakladam nic na sile, zreszta ja sama po domu na bosaka najbardziej lubie . Pojedziemy do ortopedy niedlugo to jeszcze podpytam.

A my dzis po szczepieniu, normalnie jestem w mega szoku, nawet nie krzyknal ,nic:szok:, pytam kiedy mu zrobi ten zastrzyk a ta mowi ze juz po :szok:, a bylam przygotowana na mega placz ;-). No i powiedzialy ze wyglada bardzo powaznie jak na swoj roczek. Oczywiscie przylepa nie dala sie dotkykac prawie, wstydzioch ;)

Teraz padl ze zmeczenia ;) a ja za chwile wybywam do pracy. M dzis w domu bo mają rekolekcje , aby kurna u mnie w pracy nie ma wolne na reolekcje :baffled:

a i mamy 80 cm i waga : 9690 . Nic nie powiedzialy wiec chyba ok ;) Ale tak serio to nie mam pojecia jak Wasze mluchy ze wzrostem i wagą;)? Nawet nie moge porownac ;) Wiem ze o tym pisalyscie ale .... starość nie radość - skleroza a nie dam rady tego odszukac ;)
 
Ostatnia edycja:
a miałam sie pytać
Czy szczepi ktoras moze na odkleszczowe zapalenie opon mozowych?
Ja ide sie w nast tyg wypytac co i jak bo sie boje ze w lesie sie nabawimy kleszczy...psy juz mają..Ł. tez raz jednego przytaśtał

u nas rajstopki ale droesowe portki, bodyz długim, albo bluza dluga i pod to podkoszulek
 
Ostatnia edycja:
dzięki za opinie o butach - jednak jako pierwsze kupię rehabilitacyjne - te z memo :) brzydkie :((( ale nie o walory estetyczne tu chodzi ;)

:*** miłej nocki

Ja kupiłam te butki Memo, ale na polecenie ortopedy. Mój młody ma stópki płasko-koślawe i to ma mu niby pomóc. Tylko z tego co wiem to nie są butki ortopedyczne, tylko do nauki chodzenia. Są dosyć wysokie - bo dobrze ponad kostke i zapinane na trzy rzepy.

Tak wogóle to witam Was dziewczyny po bardzo długiej nieobecności. Pewnie mnie nawet nie kojarzycie bo bardzo sie nie udzielełam, ale czytam was od samego początku:)
Mój Franuś niestey jeszcze nie śmiga sam. Mam wrażenie, ze to przez te koślawe stópki. Chodzi wprawdzie przytrzymując sie czegos, ale daleko mu do Waszych pociech.

Pozdrawiam Was serdecznie i życze miłego dnia.
 
u nas po domu w skarpetkach Abs , do tego rajstopy, body z dlugim i nieraz na to kamizelka . A buciki tylko na dwor , lekarka powiedziala zeby jak najmniej w bucikach dopoki dobrze nie chodzi, wiec nie zakladam nic na sile, zreszta ja sama po domu na bosaka najbardziej lubie . Pojedziemy do ortopedy niedlugo to jeszcze podpytam.

A my dzis po szczepieniu, normalnie jestem w mega szoku, nawet nie krzyknal ,nic:szok:, pytam kiedy mu zrobi ten zastrzyk a ta mowi ze juz po :szok:, a bylam przygotowana na mega placz ;-). No i powiedzialy ze wyglada bardzo powaznie jak na swoj roczek. Oczywiscie przylepa nie dala sie dotkykac prawie, wstydzioch ;)

Teraz padl ze zmeczenia ;) a ja za chwile wybywam do pracy. M dzis w domu bo mają rekolekcje , aby kurna u mnie w pracy nie ma wolne na reolekcje :baffled:

a i mamy 80 cm i waga : 9690 . Nic nie powiedzialy wiec chyba ok ;) Ale tak serio to nie mam pojecia jak Wasze mluchy ze wzrostem i wagą;)? Nawet nie moge porownac ;) Wiem ze o tym pisalyscie ale .... starość nie radość - skleroza a nie dam rady tego odszukac ;)

Masz dzielnego synka:)mój mały w lutym mierzył 77 i a teraz wazył 8770 takze kruszybka do Twojego:)

kejcik witaj,pewnie ze pamietamy:)Mój tez jeszcze nie smiga.
 
Ostatnia edycja:
blueberry fajne te buciki, a myślicie że one nadają sie do chodzenia w lecie na polu?? czy to takie tylko po domu sa?
marciaa wow jaką Nikoś ma big stopę, może z Niego jakiś koszykarz bedzie :D mój to jak na razie w rozmiarze 18 albo 19 chodzi :)
moniSkaBe ja tez do wyjścia moge sie przygotować jedynie jak Filip śpi, wiec jak tylko zamknie oczka na pierwsza drzemke to ja szybko sie myje:)
marela no to dzielnego masz synka:) a co do wagi to mamy prawie identyczną 9600 a mierzy 77,5 cm :)
kejcik witaj

My juz byliśmy na jednym spacerku, teraz skrzat śpi jak wstanie to zje obiad i znów wychodzimy :)
 
Marciaa - no mój Filip to niemal samoobsługowy jest, przy nim to już roboty zbyt nie mam - jedynie przypilnowac żeby coś nie wymyślił. Za to Wiki mnie strasznie absorbuje - a mówili ze z drugim łatwiej ;)
Mąż też wszystko w domu robi. Ale jak wracamy do domu, to jedynie nakarmic dzieci zostaje, wykąpać, zaraz do spania i ja padam z nimi.

Wiki tez malutka. Wzrostu to około 75 ma, a waży niecałe 9 kg.
 
reklama
Ja kupiłam te butki Memo, ale na polecenie ortopedy. Mój młody ma stópki płasko-koślawe i to ma mu niby pomóc. Tylko z tego co wiem to nie są butki ortopedyczne, tylko do nauki chodzenia. Są dosyć wysokie - bo dobrze ponad kostke i zapinane na trzy rzepy.
Mój starszy też ma tą właśnie wadę i rehabilitantka nie pozwoliła tych butów używać.

blueberry fajne te buciki, a myślicie że one nadają sie do chodzenia w lecie na polu?? czy to takie tylko po domu sa?
One są raczej przeznaczone do chodzenia po domu, ale w sumie na pole też się pewnie nadają :) Fajne sandałki można kupić w Smyku, ceny w okolicach 80 zł. Ale ja chyba kupię te Elefanteny z osłoniętymi palcami, co pokazywałam, bo się boję o te gołe paluszki ;)

Adaś ma około 80 cm, a waży chyba 11 kg. 13 kwietnia wybieramy się na szczepienie, to się okaze dokładniej.
 
Do góry