reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
tez kiedys tak miałam, że mogłam cokolwiek koło siebie zrobic, jak Ol spała. ale teraz ona zasypia około 14, więc tak sie nie da ;-) normalnie idę pod prysznic, drzwi do łazienki otwarte, Olci daję jakieś zabawki, a jesli za mną zatęskni, to sobie przychodzi do mnie ;-)
szukałam sandałków z zakrytymi paluszkami i normalnie u nas nie ma :-( tylko takie gumowo-plastikowe ze świnką Peppą, ale nie chcę takich. gdzieś niedaleko nas podobno Polacy otworzyli sklep z bucikami dla dzieci, może tam będą jakieś inne.
 
Blueberry ma taka wadę? Tzn., że to nie znika z wiekiem? Mój Franek tak te stópki wykręca, że czasem mam wrazenie, ze nie da rady na nich sam chodzić:/
No on dalej ma, chociaż widać poprawę. Karol miał 15 miesięcy jak zaczął chodzić, możliwe że przez tą koślawość tak późno. Byliśmy na wizycie prywatnej u takiej słynnej rehabilitantki i ona powiedziała, że taka koślawość często jest u małych dzieci fizjologiczna, ale u niego to trochę jednak wykracza poza fizjologię. Mieliśmy zadane ćwiczenia, chodziliśmy potem do ośrodka rehabilitacyjnego. Butów specjalnych nie kazali zakładać, wręcz mówili żeby wybierać jak najbardziej elastyczne obuwie. W domu poszukam zdjęć, które robiłam jego nóżkom na polecenie lekarki i jak znajdę to Ci wkleję.
 
kupiliśmy te buciki do domu befado, na rzepy - nasz błąd, trzeba wymienić. już ściąga.

My mamy wiązane :) i też ściągał ale w końcu mu się znudziło :) zwłaszcza jak pewnie już chodził :) a na rzepy ma adidasy na dwór i we wózku jak mu się nudzi to też zdejmuje ale lubi w nich chodzić :)
 
No on dalej ma, chociaż widać poprawę. Karol miał 15 miesięcy jak zaczął chodzić, możliwe że przez tą koślawość tak późno. Byliśmy na wizycie prywatnej u takiej słynnej rehabilitantki i ona powiedziała, że taka koślawość często jest u małych dzieci fizjologiczna, ale u niego to trochę jednak wykracza poza fizjologię. Mieliśmy zadane ćwiczenia, chodziliśmy potem do ośrodka rehabilitacyjnego. Butów specjalnych nie kazali zakładać, wręcz mówili żeby wybierać jak najbardziej elastyczne obuwie. W domu poszukam zdjęć, które robiłam jego nóżkom na polecenie lekarki i jak znajdę to Ci wkleję.
Dziękuję Ci bardzo:) czekam.
 
Ja przez te rekolekcje ma dzień poprzestawiany. Na dodatek portfel z kasą i karta do bankomatu w aucie M.zostawiłam i dziś obiad późno :(
Franko jak zasnął w Kościele tak spał 2godziny jeszcze w domu we wózku przy otwartym oknie. U nas pada teraz :( nie lubię takiej pogody.
Franko ma bunt na mleko :( i butle generalnie. :( dziś go naszlo na bleee :(
Zrobiłam torcik czekoladowy z nudów he he i wszysc na niego czekają więc idę na kawkę . Do później :)
 
marela to Alan jest dzielny chlopak! :)

ionka ja tak samo robie z prysznicem...:)

Marciaa alez Niki ma stope :szok:, ja to myslalam, ze Redan ma duza (21.5)

a Mlody ma z 81cm teraz na oko, a wazy ponad 11kg...
 
reklama
o matko, ta pogoda mnie dobija :-( leje wieje siedzimy w domu. Ol spała 40 minut, wstała z płaczem i teraz tęsknie wyglada na ogród.
 
Do góry