reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witajcie :)
ja w przelocie bo właśnie pakuję plecak z wałówą dla nas i dziewczynek i wybywamy na pierwszą wycieczkę tego roku :) nawet nasza sunia z nami jedzie :) pogoda piękna więc myślę że wyprawa będzie udana.

polka dziękuję kochana :)

yra oj kochana nie podobne to do ciebie abyś sama na spacerek szła. co się stało?

miłego dzionka życzę - zajrzę do Was wieczorem :)
 
reklama
Heloł yelow
u nas pieknie ale wietrznie. Nocka cała przespana w łozeczku. Ja poszlam spac o 1 po walce Diablo, sciagałm sobie pazurki i jeszcze @ dostałam...wszystko mnie rwie ...

My juz po bieganiu po ogrodzie i obiadku. Czekamy na szanownego Ł. o 15 do znajomych jedziemy na spacer :) Dziś bysmy Zoo zaliczyli ale półmaraton biegnie i nie będzie dojazdu :/
 
Polusia :) proszę bardzo fajnie jak się ma coś wspólnego z sobą :) kiedyś kwiatów nie lubiłam :)

Wróciiliśmy z Kościoła i pijemy kawkę :) Franko biegał koło kościoła aż się tak zmęczył że zasnął w wózku :) hi hi słodziak

U nas ciepło tak że poszłam w marynarce 3/4 rękaw :)
 
Ostatnia edycja:
Witam:)

Ja od wczoraj miałam siostre z dziecmi u mnie fajnie było chociaz pogoda nie dopisywała,bo padało.Siedzielismy do 24 w nocy przy piwku pogadałysmy sobie super było.A dzisiaj bylismy na spacerku prawie 2,5h troche wiało,ale mam nadzieje ze Bartus nic nie złapie,teraz próbuje sie drzemnąc.Cos mnie głowa boli własnie sobie kawke zrobiłam.
 
a u nas pogoda rewelka wlasnie wrocilismy ze spacerku w krotkim rekawku bylam a maly bosdziAK z dlugim a na to polowka i mu cieplo bylo ekstraaaaaaaaaaaa
 
ehh...witam się z wieczora...dzień mijający do d...- pewnie w konsekwencji będę się przewalać w nocy z boku na bok walcząc z myślami zamiast spać. Sądny dzień:baffled:Dobrze, że Franio tryskał humorem -moja Perełka:tak:
 
myszowata co się dzieje?

a my dziś spędziliśmy super dzień na świeżym powietrzu - wszyscy zadowoleni a dziewczynki bardzo :) zrobiliśmy długi spacer od godziny 13 do 17:30 mała szczęśliwa - trochę podreptała, jechała w wózku cała szczęśliwa i nawet nie marudziła, a jaki apetyt jej dziś dopisał :)

pogoda była super - 20 stopni ale wiaterek czasami przywiał chłodem więc czapka jeszcze na głowie była :)

miłego wieczorku :)
 
reklama
my za to jednak w domu posiedzielismy, bo padalo co chwila, jak juz chcialam wychodzic, to deszcz sie pojawial :(

zapomnialam dodac, ze u nas dzisiaj Dzien Matki, i dostalam przepiekna laurke od Redanka, zrobil ja z pomoca pan z przedszkola :))))
 
Do góry