reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
wiolonczela rozumiem, chodzi ci zapewne o to że chcesz siłami natury aby poczuć to uczucie jak się rodzi dziecko.

ten ból był nie do opisania, rodziłam 3,5 godziny w sumie krótko, ale niewiem za krótki okres czasu minął od porodu, dlatego też tak się boję. bo ja się boję dziewczyny tego bólu, skurczy, itp. ehhhhh ale wyjścia nie mam co nie.
 
Kochane ja tylko na chwilke oznajmić, że żyję. Za chwilkę wyśle poprawioną listę i spadam. Nie będzie mnie pewnie do przyszłego poniedziałku. Czeka mnie bardzo cięzki tydzień. Mam do napisania jakieś 50-60 stron. Jak ja to zrobie to nie wiem :-(
yra co do porodu ja rodziłam sn bez znieczulenia, dałam rade i wiem, że teraz też dam. Nawet nie myśle o znieczuleniu. Buziaki dla Jasia z okazji jutrzejszej 10miesięcznicy :-)
Buziaki Kochane :-)
 
dlatego ja uwazam ze zniezczulenie to jest nasze cholera wybawienie.
bo to wcale nie jest tak , ze sie nie czuje.
u mnie bylo tak ze dostalam znieczulenie jak mialam 5 cm rozwarcia i skurcze na 60-70.
Anestezjolog powiedzial ze moze nie bedziemy dawac znieczulenia , bo dobrze znosze skurcze.
W kregoslup wkluwal mi sie 4 razy , bo cos tam mu nie gralo. Dziwne uczucie, po 4 razie nieprzyjemne. No , ale same skurcze parte czulam na maksa, bo znieczulenie bylo podane tak, zeby zeszlo na parte. I to bolalo. Bardzo bolalo.

Takze ja wcale za bolem nie tesknie i mam nadzieje, drugie dziecko rodzic tez ze znieczuleniem.

Yra pomysl chociaz warto sie zorientowac.
 
ja tez rodzilam sn bez znieczulenia i mimo ze bolalo, to juz prawie tego nie pamietam, mysle ze nastepny raz tez sn, a znieczulenie jak sie da i bedzie trzeba to wezme... ostatnio wszystko za szybko trwalo i nie zdazylam

yra mysle ze dasz rade!!
 
reklama
Do góry