reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

dziewczyny mam pytanie czy są tu mamy dzieciaczków gdzie jedno dziecko przyszło na świat siłami natury a drugie cesarką?

pytam z ciekawości, co byście wybrały gdybyście miały do wyboru, czy te kobietki co rodziły SN wolałby cesarkę? i odwrotnie? proszę o opinie i wrażenia.

powód pewnie znany. maj nadciąga wielkimi krokami a poród i ból z nim związany śni mi się po nocach, zaznaczam również że rodziłam SN bez żadnego znieczulenia ani nic, i teraz też takiej możliwości by nie było. czyli " na żywca"
 
reklama
dziewczyny mam pytanie czy są tu mamy dzieciaczków gdzie jedno dziecko przyszło na świat siłami natury a drugie cesarką?

pytam z ciekawości, co byście wybrały gdybyście miały do wyboru, czy te kobietki co rodziły SN wolałby cesarkę? i odwrotnie? proszę o opinie i wrażenia.

powód pewnie znany. maj nadciąga wielkimi krokami a poród i ból z nim związany śni mi się po nocach, zaznaczam również że rodziłam SN bez żadnego znieczulenia ani nic, i teraz też takiej możliwości by nie było. czyli " na żywca"
Kochana ja nie miałam ani razu cesarki i urodziłam troje dzieci sn i nie wyobrażam sobie żebym miała w inny sposób rodzic. 3razy bez znieczulenia i dałam radę. a cesarka to w końcu operacja i chyba bym nie chciała być krojona. Moja koleżanka rodziła pierwsze przez cc a drugie sn i zdecydowanie jest za sn!!!


TABASIA buziaki dla Aleksa !!!
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny mam pytanie czy są tu mamy dzieciaczków gdzie jedno dziecko przyszło na świat siłami natury a drugie cesarką?

pytam z ciekawości, co byście wybrały gdybyście miały do wyboru, czy te kobietki co rodziły SN wolałby cesarkę? i odwrotnie? proszę o opinie i wrażenia.

powód pewnie znany. maj nadciąga wielkimi krokami a poród i ból z nim związany śni mi się po nocach, zaznaczam również że rodziłam SN bez żadnego znieczulenia ani nic, i teraz też takiej możliwości by nie było. czyli " na żywca"
ja bym wolala sn ale jednak ze znieczuleniem :-)
 
monia gdybym miała taką możliwość nawet bym nie myślała o innej opcji. ale sobie tak myślę itp. co i jak. czy wziąść znowu swoją położną za 600 zł, a to na ten etap życia duży wydatek, a w sumie co ona mi pomogła, tylko tyle że ciągle przy mnie była, bo ani znieczulenia ani uśmierzenia bólu żadnego nie dostałam.

a co do cesarki ze względu na wadę wzroku wskazania bym dostała.

sama niewiem, dylematy.
 
ja o tym slyszalam w tamtym roku, debile, tyle mam do powiedzenia.

Yra no a w innym miescie nie macie szpitala oferujacego darmowe znieczulenie?

w moim miescie nie ma w ogole szpitala, ja rodzilam w oddalonej o 30 km warszawie, w szpitalu gdzie za darmo dawali znieczulenie.

http://www.szpital-inflancka.pl/site/tani_szpital
 
i tu zaczynają być schody, do trójmiasta trochę daleko bo z 60 km, a wiadomo Jaś no i mój M codziennie do mnie przyjeżdżał a tak to takie jeżdżenie to trochę daleko. oj niewiem, wolałabym u siebie, na oddziale noworodków pracuje kuzynka, przy jasiu mi pomagała itp. no wolę tu u siebie tym bardziej że oddział jest po totalnym remoncie.
 
reklama
Yra, ja rodziłam cc szybko to fakt, żeby bezboleśnie niestety nie, przynajmniej w moim przypadku, i nie życze niekomu, by na przykład po cesarce zaczał kaszlec, śmiać się , czy kichać. Wstawanie z łożka koszmar i do teraz czasami boli w okolicach blizny. Marze o drugim porodzie sn, nie wiem czy sie uda, chciałabym bardzo, bo czuje że mi czegoś w życiu braknie, a mianowice bólu porodowego i rodzenia dziecka.

Yra dasz rade ponoc za drugim razem zdecydowanie szybciej i łatwiej
 
Ostatnia edycja:
Do góry