reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Monika, u nas też robią takie przeglądy, ale chyba spółdzielnia za to płaci. No ale jak ktoś ma dom, to musi pewnie we własnym zakresie :tak:
tak, w blokach jest inaczej. Spoldzielnie maja podpisane umowy z kominiarzami, tez mieszkam w bloku i u nas za darmo sa takie przeglady.

a w domu to musi byc podobno jak jest dom ubezpieczony.
 
faktycznie jak jeszcze mieszkalam z rodzicami w domu to chodzil kominiarz:tak:

mlody mi wlasnie zasnal, taki dzien ze juz spi 2 raz, ale bylismy na chwilke na dworze, fajnie, zawsze to dla mnie troche ruchu...

kaaha pawelek je co 2,5-3,5h, zalezy to tez od spania
 
kobitki to prawda że jak się ma dom prywatny tak jak ja to muszę robić to raz do roku we własnym zakresie a obowiązkowo już jak mam ubezpieczony dom.

kaaha moja Pola je co 3-3,5 godziny
 
moje dziecko jadlo co 4 godziny ale od dwoch dni odmiawia jedzenia, troche tylko skubie.
Wczoraj caly duzy ponad 200 gramowy sloiczek poszedl do kosza, dzisiaj tez obiadu odmiawia.

zwariuje.
 
matko, nie do zycia jestem. jeszcze jedna taka noc, to nie wiem. trzecia kawę piję.

monia, pamietam, jak mieszkałam w bloku, to tez takie przeglady gratis robili. jedynie, jak robale wyganiali (profilaktycznie, bo u nas nigdy nie było), to kazali sobie płacić.

kaaha, moja je co 3-3,5 godziny.

w ogóle w środę mamy ten bilans i wczoraj wazyliśmy małą na naszej dzidziusiowej wadze i wyszło 7.95. na tej w centrum zdrowia zawsze jest mniej, bo tam waga rozlegulowana od ważenia takiej ilości dzieci. pewnie znów się przyczepią. normalnie stresa mam. na dodatek musze iść sama, bo m. wyjeżdża, a będą nas tam gnębić z godzinkę, bo sprawdzają wszystko łącznie ze słuchem, wzrokiem i rozwojem psychoruchowym. a Ol ma alergię na widok tych czerwonych drzwi wejściowych.
 
no faktycznie pustki :) ja dziś sprzątałam dom :) myłam okna, zmieniałam pościel i firanki, prania miałam aż 4 :) moje brudaski kochane !!! He he. Ogólnie w domku atmosfera super. Dzieci grzeczne po biegunce ani śladu :) oczywiście mały chwyt na mame byle by tylko z dziecmi została.
Teraz M.odrabia lekcje z dzieciakami a ja mam chwilę na bb :) a Franio pełne 10kg dziś :) szok!!! Po chorobie apetyt też duży :) dziś było rano mleko 3R, potem chleb z serkiem, danonek i herbatka :) na obiad duża miska krupniku z kurczakiem :) na podwieczorek cały rogal 7days, potem butla kaszki :) no i jeszcze będzie podjadanie w czasie naszej kolacji i na dobranoc mleczko :)
Teraz Frani okupuje krzesełko uczydełko :) mój łobuz nabił guza dziś w kuchni bo puścił się od lodówki sam i jak doszedł do taboretu to się przechylił :( i mamy giganta na skroni.
 
reklama
Czytam cały dzień o dukanie i wysłałam męża na zakupy.Synek dzisiaj w przedszkolu, poszedł chetnie a wrócił z motylkiem bo był bardzo grzeczny.Pani zachwycona,ze slicznie wymawia RRR :)bo przed swietami jeszcze nie móił.W czwartek pani logopeda też pewnie będzie zadowolona, wkońcu raz w tygodniu po to cwiczyli :)Misiu sam zadzwonił do teściów zaprosił na wystepy na 25 z okazji dnia Babci i Dziadka,mają przyjechac.Będę musiała chyba torta chociaz upiec.
Najpierw jednak czeka nas ślub w sobote.Musze fryzjera zaliczyc ,chyba zetne włosy.
Milenka dzis długo spała, najpierw po 10 przez 1,5godziny .Póżniej od 2do4.10:)juz troche zmeczona , zaraz kapiel obojga i nyny:)
 
Do góry