reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

n&h mam 13 godzin, ale polskie szkoły działaja tylko w weekendy, w tygodniu dzieci realizuja obowiazek szkolny w irl. szkołach. niestety nie ma specjalnych ksiazek, więc korzystamy z normalnych, tylko musimy mocno okrajać. generalnie chodzi o to, żeby dziecko umiało pisać, czytać i porozumiewać się w ojczystym języku, potem wchodzi historia i geografia Polski.

marciaa powodzenia!
 
reklama
ionka czyli jak dla Ciebie to chyba ok? Cały tydzień jesteś z dzieckiem a w weekendy pracujesz. Zresztą do pełnego wymiaru 5/7 godzin Ci brakuje. Sama piszesz program nauczania? Faktycznie szkoda, że nie macie książek.

polusia :* kochana ;)))
 
nowe wersję bajek Andersena powstają :):)
moje dziecię śpi :) więc chwilka dla siebie jest. dostałam sms od Madzi : mały ma się lepiej a Ona dziś się testuje :) ciekawa jestem co wyjdzie, bo ja obstawiam że mamy kolejną fasolkę :)
jaaaaaaaaaa dawaj znac jak tam tescik Madzi jak bedziesz cosik wiedzia juz :*

N&H - buziaczki i usciski dla Antonia !! :*


dziekujemy dziewuszki, moj 10 miesieczniaczek spi na szczescie a ja cwicze :)
 
polusia dawaj znać odrazu jak ci madzia da znać.

ja wróciłam, zaczynam powoli robić dla Frania wyprawkę, bo po Jasiu sprzedaliśmy takie maleńkie i nic nie mam. jeju znowu takie malusie body, pajacyki, szok :)))

a dziś z allegro przyszły rybaczki ciążowe dla mnie z H&M - kurde takie fajne ale na styk, długo nie ponoszę. ramari jak co mam nadzieję potem je odemnie przejmiesz co hehe :) bo są superowe, kurde tak mi się podobają, do kozaczków idealnie :)))
 
n&h cały etet u nas to 26 godzin (wiem, że dziwne, że nie 18 i że nie da się tyle fizycznie wyrobić w ciągu 2ch dni, ale taka decyzja ministerstwa :confused:), program piszę sama... troche roboty z tym mam, bo ja mam ogólnie aż 4 klasy.
no i 100 lat dla Antonio! :-)

moje dziecię zasnęło, ciekawe na jak długo :dry: pewnie jak zwasze 20-30minut
o juz wstała!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!aaaaaaaaaaaaaaaaaa

edit: 21 minut. zdazyłam sie umalowac, zrobic kawe i napisac posta.
 
Ostatnia edycja:
polusia dawaj znać odrazu jak ci madzia da znać.

ja wróciłam, zaczynam powoli robić dla Frania wyprawkę, bo po Jasiu sprzedaliśmy takie maleńkie i nic nie mam. jeju znowu takie malusie body, pajacyki, szok :)))

a dziś z allegro przyszły rybaczki ciążowe dla mnie z H&M - kurde takie fajne ale na styk, długo nie ponoszę. ramari jak co mam nadzieję potem je odemnie przejmiesz co hehe :) bo są superowe, kurde tak mi się podobają, do kozaczków idealnie :)))

yra jakbys cos chciala dla Frania z malych ubranek to dawaj znac, bo mi zostala jeszcze cala reklamowa takich najmniejszych 56-62 po moim Franiu, wlasnie szwagierka mi oddala. Z tego co przegladalam to znaczna czesc jest w super stanie, bo moj w 56 to pochodzil moze tydzien a szwagierki mala wcale;)

ja znow mialam fatalna noc, Franio nie chce pic w nocy butelki a ewidentnie jest glodny, wiec o 5 karmilam go kaszka- LYZECZKA:wściekła/y: no udusic tego gada;)

aaa no i czarna, n&h, Blu wsio najlepszego dla lobuziakow!
 
ja znow mialam fatalna noc, Franio nie chce pic w nocy butelki a ewidentnie jest glodny, wiec o 5 karmilam go kaszka- LYZECZKA:wściekła/y: no udusic tego gada;)
Zamieńmy sie moja gwiazda kasze tylko z butli:(

Dołączamy do życzonek dla miesięczniaków! Buziaki ślemy do Adasia:***Antoniego:*** Krystianka:***

Maleńka śpi,synek ma chwile na bajki .Za obiad się biorę bo juz pora.Dzisiaj tarta ze szpinakiem i boczkiem i pomidorowa z ryzem z wczoraj:)
 
reklama
a u nas był pediatra i mała z krtani poszła w zapalenie oskrzeli, cholera jasna chce mnie trafić. dostała wziewy i bactrim bo mówi że tamten antybiotyk jeszcze działa więc nie możemy dać kolejnego, zyrtec i flegaminę w kroplach. cholera no czego te choroby się tak nas trzymają :(:(:(:(:(:(:(
 
Do góry