reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

nesia kieszonki z piersi kurczaka faszerowane zapiekane w sosie serowo-czosnkowym, ziemniaczki pieczone i surówka z czerwonej kapustki z jabłkiem:) wyszło pycha :) a ja teraz jem kisiel pomarańczowy błyskawiczny więc samo zdrowie :)
 
reklama
to u nas od poniedzialku taki katar przezroczysty glutowaty kaszel nieciekawy, ale jeszcze nie bardzo czesty, tylko temp brak, na szczescie albo i nie, chociaz ja przez ostatnich klika lat jak choruje to praktycznie bez temp
 
Witam!

Sorka dziewczyny ale odpiszę tylko na pytanie Ionki i śmigam do pracy, może późnym,późnym wieczorem dam radę coś więcej naskrobać.
Ionka Krem zimowy przede wszystkim trzeba stosować na mrozy, przy temp. plusowej można użyć już innego kremu ale dobrze żeby również jeszcze chronił buźkę przed wiatrem i zimnem. Może być np. emolium lub Nivea krem na każdą pogodę. Ważne jest żeby przed wyjściem na dwór chronić delikatną skórkę dziecka a w mrozach nie stosować takich co zawierają wodę.

Do później kochane. Miłego reszty dzionka!
 
Ostatnia edycja:
musze zaraz Krzychowi dac bananka i bedziemy sie zbierac do pediatry, a ja jutro umowilam sie do gina w koncu, bo od 2 miesiecy sie wybieram, mam nadzieje ze tam u mnie wszystko ok
 
n&h, dla Was też buziole!!!

Ionka Krem zimowy przede wszystkim trzeba stosować na mrozy, przy temp. plusowej można użyć już innego kremu ale dobrze żeby również jeszcze chronił buźkę przed wiatrem i zimnem. Może być np. emolium lub Nivea krem na każdą pogodę. Ważne jest żeby przed wyjściem na dwór chronić delikatną skórkę dziecka a w mrozach nie stosować takich co zawierają wodę.
A na mróz nie można Emolium? Ja używam Emolium krem barierowy przy każdej pogodzie.
 
czesc dziewczynki!!

zdrówka dla chorych maluszków!!! Olek nadal ma trchę katar, raz większy, raz mniejszy, ale ogólnie jest lepiej i chyba zmierza już ku końcowi.
i oczywiście buziaczki dla wszystkich obchodzących dzisiaj miesięcznicę:-)

A wogóle to Olek właśnie śpi od dwóch godzin :szok::szok:szok:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! boże gdzie to zapisać!!!! on max godzina po południu śpi i przed południem 30min. Zobaczymy o której teraz uśnie na noc :confused2:


co fo kremów, to ja na mróz i wiatr smaruję Olkowi buźkę maścią ochronną z witaminą a. sprawdza się znakomicie:-)

obudził się śpioch..
 
Ostatnia edycja:
reklama
czyli najlepiej do lekarza, bo widocznie coś się dzieje w jej organizmie. widocznie tak miało być :)

mysza a jak byś chciała abyśmy się umówili do tych ubranek po Franiu? bo ja oczywiście jestem chętna :)
 
Do góry