reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Moja mała dostawała Bactrim na zapalenie uszu gdy miała 6 tyg, a teraz jak dostała zapalenie dróg moczowych też dawałam, a po ygodniu przestał działać w ogóle na nią, wyniki poprawiły się, a dwa dni później jak powtarzałam badania, to wyniki jeszcze gorsze niż przed bactrim.... i teraz leczymy się furaginum....
 
reklama
Wybaczcie dawno na żadnym forum się nie udzielałam, zapamiętam, będę edytować posty.

Moja też vivę oglądała, ale teraz jest Nr. 1 Shrek, nr. 2 bajki na Mini Mini, nr. Halo dziadku.
Jakartę kiedyś jej puszczałam, ale tylko teledysk ją zainteresował, muzyka nie bardzo ;P

A co myślicie o ty klipie?
YouTube - Gummy Bear Smoczek, smoczek PL
moj woli oryginalna wersje gummybear.
nowe wersję bajek Andersena powstają :):)
moje dziecię śpi :) więc chwilka dla siebie jest. dostałam sms od Madzi : mały ma się lepiej a Ona dziś się testuje :) ciekawa jestem co wyjdzie, bo ja obstawiam że mamy kolejną fasolkę :)
a swoja droga to strasznie dlugo, przeciez miala we wtorek.
ja bym padla z niepewnosci.
 
oj, biedna Pola :-(

ja mam wszystkie ciuszki po Olci. juz 5 kartonów. teraz kumpela jest w ciazy, wszyscy wróza chłopca, ale kto wie? ;-) to moze sie jej przydadza :-)
szkada, ze wysyłkastadtaka droga, ze sie nie opłaca.


pytanie do ajentki:
do jakiej temperatury smarowac dziecko kremem zimowym?? jak na minusie to wiem ;-) ale do ilu na plusie? jak jest +5 smarować??

pytanie do ramari:
kochana, jak z tym adresami? ja mam 11.
frotka, madzia, ramari, heronek, czarnuszka, nesiaa, ajentka, polusia, polka, n&h, marciaa
pomału myślę juz o poczcie, hehe ;-) stąd cholera jak długo moze iść :/ tu w ogóle dziwnie poczta dziala :/
ja osobiście jeszcze nie dostałam pocztówki urodzinowej (koniec lipca) i świątecznych, a wiem, że były wysłane :/
 
hejka
wroclilismy z zakupkow, zaraz obiadek bedzie
kupilam sobie wkoncu ten stanik faktycznie w hm tanio jak barszcz a calkiem fajny 40 zl i kupie jeszcze przynajmniej jeden ale nie chcialam szalec przy M he he, ale kurcze okazalo sie ze rozmiar 85B nosze ostro:szok:

nh buziaki dla synka:tak:
blu rowniez:tak:
no i buziaki dla synka czarnuszki:tak:
 
polusia a co twojej malej było ze ma zapalenie oskrzeli, tylko kaszle, czy miala tez gorączke? ja sie boje zeby moj nic powaznego nie mial
kochana u nas się zaczęło od kataru i temperatury - to pierwszy dzień po świętach, potem w nowy rok dzoszło zapalenie krtani, teraz jest paskudny kaszel i lejący przeźroczysty katar, temperatury brak. cholera jasna jaka jestem zła :(

zrobiłam pyszny obiadek ciekawe co na niego powie mój małż :)
 
reklama
Do góry