reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

nowe wersję bajek Andersena powstają :):)
moje dziecię śpi :) więc chwilka dla siebie jest. dostałam sms od Madzi : mały ma się lepiej a Ona dziś się testuje :) ciekawa jestem co wyjdzie, bo ja obstawiam że mamy kolejną fasolkę :)
 
reklama
Wkońcu mogę coś napisać:sorry2: Nie wiem jak wasze dzieci daja wam siedziec na kompie:szok: moja jak tylko zobaczy ze siadam to nie da mi chwili bym mogla cokoliwek napisac_biore ja na kolana i czytam was a o odpisaniu nie ma mowy _ czego skutkIEM bylo zalanie klawiatury w laptopie i przez 4 dni nie moglam nic pisac:wściekła/y:musilismy kupic nowa:-) a po 2gie moj kochany najukochanszy M jak tylko usiade na kompa zadaje mi pytania"co patrzysz", z "z kim piszesz" - co doprowadza mnie do bialej goraczki wiec wogle nie siadam- teraz pojechal na zmine opatrunku bo jak to ładnie pani pielgniarka powiedziala "noga mu gnije":baffled: wiec stad ten ból:-(

a dzis mala dostala goraczki-chyba ząbkuje znowu bo bez innych obiawów - teraz padla po nieprzespanej nocy wiec mam chwile na odpisanie:-)

Blu Czarna Buziaki dla synków:*

 
Ostatnia edycja:
wlasnie odkopalam poczatek mojej pracy licencjackiej nie jest tak zle cos mam Ł. mi troche pomoże mam 2 tyg na napisanie :-) wieczorem ruszę jak mlody usnie i nocami bede pisac

sluchajcie empikfoto.pl robie dla dziadkow kalendarz....kurcze super sprawa troche czasu pochlania ale fajny efekt :-)

Blue, Czarnuszka buziolki dla chłopaków :******

u nas bebe lilly było hitem siostrzenica uwielbia halo dziadku my juz znamy na pamięc ;-)
 
Ostatnia edycja:

ionka
w pełnym wymiarze godzin pracujesz? Dzieci uczące się w tej szkole przerabiają taki sam materiał jak dzieci w Polsce?

2 tygodnie ??? :szok: Marciaa ? a ile już masz?
 
Juz qrna nie śpi:/ a chcilam wam poodpisywac....buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
My na dzien babci foto kubki i foto magnesy robimy bo maja 2 wnukow wiec kalendarz to tak glupio 1 wnuczka powiesic:/
 

ionka
w pełnym wymiarze godzin pracujesz? Dzieci uczące się w tej szkole przerabiają taki sam materiał jak dzieci w Polsce?

2 tygodnie ??? :szok: Marciaa ? a ile już masz?

naughty u nas nie trzymaja sie sztywno regul co do pisania prac nie czepiają się o byle co. Piszę tak ok 60-70 stron a mam 13 :-) jeszcze z czasów jak miałam w terminie zdawać :-)
chce zdawac luty nie mam zamiaru tym ********* wiecej płacic!


naughty buziaki dla Antonia :******
 
Ostatnia edycja:
fakt ja napisałam w 2 tygodnie ale to były czasy przed antkowe ... hektolitry kawy i setki marlboro :-) A część badawczą już masz? Na jaki temat piszesz?

Trzymam kciuki ... ja też piszę ale u mnie nie ma szans żebym w parę tyg. się wyrobiła - mam 5 rozdziałów i dopiero literaturę zbieram ... zanim się z nią zapoznam itd obym przed wakacjami zdążyła
 
reklama
no to faktycznie Ł. pomoże :-) Do dzieła Marciaa ! ja dzisiaj jadę do biblioteki po książki i chyba lapka ze sobą wezmę i poczytam w czytelni zamiast w domku / tutaj chłopaki będą mnie rozpraszać ;-)
 
Do góry