reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

blu czarna ucałowania dla Waszych chłopaków:*

Ja raczej vivy nie oglądam choć mamy, mamy też 4funtv - też nie oglądamy, lubimy mtv - a że mamy tylko niemieckie to też nie oglądamy:-D
Wołam wiosnę razem z Wami, chcę już słonka, śpiewu ptaków, zielonych listków i pogodny ducha, której ostatnio mi brak...
 
reklama
Gratulacje dla 10-miesięczniaków!!!

A u nas jest ząbek, udalo sie przebic nie wiem tylko czy to dwojka czy jedynka taka szerokasna, bardziej mi na górną 2 pasuje.
Ale wczoraj popoludniu byl straszny wrzask uspokoic dziecka nie moglam no i dalam czopka i sie uspokoilo, rano byl fajny i super, a teraz ma isc spac i jest powtorka znowu te zeby, u nas to ida chyba wszystkie na raz bo je widac przez dziąsełka tylko z roznym natezeniem, niunio sie teraz na cierpi
na 17 umowilam nas do pediatry bo od poniedzialku mamy katar i jakos nie widac zeby przechodzil a do tego zaczal jakos nieciekawie kaszlec, ostatnim razem jak sie katar przypaletal to obeszlo sie bez lekarza i trwal moze z 5 dni, a teraz konca nie widac, chyba ze to od zebow, a kaszel to efekt trwającego kataru, ale dla pewnosci wole zeby go lekarz zobaczyła
 
Czarnuszka, dla Krystianka też buziaczki :)

Ja tam nie puszczam Adasiowi żadnych bajek ani teledysków. Bebe Lily kiedyś miałam na kompie i próbowałam puszczać Karolkowi, ale to takie jazgotliwe, że nie mogłam wytrzymać i wywaliłam ;)
 
hej ho dziewczęta :)

Sto wiosen dla Adasia Blue i Krystiego Czarnej :-)

Nini śpi - nocka całkiem fajna - raz na cycusia i jeszcze na piciu się przebudził.

Zmykam Was poczytać
 
nocka koszmar za nami :-( o 3ej nad ranem się poddałam i połozyłam Ol do nas. franca zasnęła od razu, a tak sobie nadwyrężyłam ramię i szyję od noszenia przez kilka godzin..................... bez kilku kaw się nie obejdzie. głowa nachrzania, ale jak na złość nie mam nic przeciwbólowego. chyba sie napiję nurofenu Olci.

czarna, blue- buziaki dla maluchów!

a jeszcze zaczęłam sprawdzać testy 3ej klasy i siedzę i kwiczę ;-) mieli przeczytać baśnie Andersena i chyba nikt nie zajrzał. ale im dam! jakie głupoty mi tam wypisują, to głowa mała... nagminnie zamiast "Słowik" piszą słownik. albo,że brzydkie kaczątko spotkało tygrysa, żyrafę i RURĘ.
mają wyobraźnię.
 
reklama
Witam! robimy z Ola nalesniki:)hihi odkryla, ze mozna sobie otworzyc szfke i wyciagnac wszystkie przyprawy, puszki i woreczki mamy:) Super zabawa, tylko kto to posprzata????
U nas tez odwilz, ale rano mialam lodowisko na bruku:(
Czarna 100 lat dla Krystianka!
Blu buziaki dla Adasia!
Katrinka gratulujemy zabka i zdrowka dla pociechy Twojej!
Ionka oby bol glowy szybko minal!
Polusia ja piers z kurczaka faszeruje duszonymi pieczarkami z cebulka i dodaje do kazdej paseczek papryki i cwiartke ogorka kiszonego (ewentualnie troszke serka zoltego). Mozna to opanierowac i smazyc ale rownie dobre bedzie z piekarnika.
U mnie dzis jak juz wspomnialam nalesniki i pomidorowka.
Milego dnia!
 
Ostatnia edycja:
Do góry