reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

heloł
ale brzydko odwilz i mokro...ponuro. Kurczę oby szybko przyszła wiosna.
Nocka ok znowu spal do rana u siebie o 24 tylko coś płakał...albo gorąco mu było albo coś się śniło.
Zjadł śniadanie ładnie i mykamy się pobawić. W południe mykamy do dziadków :-) i małe zakupki :-)
 
reklama
hejka ja sie witam, wczoraj nie dalam rady juz wejsc... wczoraj kolacyjka, bardzo milo bylo choc dieta troszke odpuszczona, ale odrobine;-)

bylismy dzis na badaniu krwi i pawelek dzielny chlopczyk nawet nie zaplakal, taka jestem dumna z mojego chlopczyka!!!! :-)

a co do nocnika to pawelek siedzi z przyjemnoscia, ma taki stoliczek i sobie na nim sie opiera, sadzam tak jak ionka 2-3 razy na dzien i po prostu sie udaje, wczoraj tez, siedzi sam pewnie wiec mysle ze nie ma problemu, chodzi raczej o przyzwyczajenie, wiadomo ze nie informuje o tym ze robi kupe bo sam o tym nie wie...:-D

jeszcze raz dziekuje wszystkim za zyczenia:tak: kochane jestescie :*

my dzis zajety dzionek, teraz zakupy, katowice itp. a wieczorem jedziemy do brata M w odwiedziny do w-wy, ale popoludniu jeszcze wpadne pewnie

milego dzionka!!
 
Ostatnia edycja:
W totka nie gram hihi :p ale można byłoby coś wygrać :D

Witam :) u nas nocka super:) tylko jedna pobudka, to wielki sukces, katarek córci minął być może dlatego :) U mnie troszkę lepiej chociaż kaszel męczy.
Mamy również odwilż, brzydko na zewnątrz, miłego dnia:)
 
dzień dobry :)
nocka ok, młoda spała do 7:20 zjadła , chwilę poleżała u mnie w łóżku pobawiła się pilotem od telewizora i wio trza było ubierać. teraz zabawa na całego : dziewczyny biegają jak szalone po całym domu. ja dziś też nie mam jakiś planów, muszę odkurzyć, pranie nastawić i obiadek zrobić. a tak ogólnie to jakaś taka dziś leniwa jestem, śpiąca i ogólnie taka do d.....
myszowata dziękuję za przepis, jedyna byłaś co podsunęłaś pomysł :)

mamuśka edytuj posty

frotka dobrze że Milenka już ładnie spała i zjadła, wraca dziewczyna do zdrówka - oby tak dalej :)

idę na śniadanko i kawkę na mleczku :)
 
Kurczę tak czytam o zasypianiu Waszych dzieciaczków, że same w łóżeczkach... A moja Amelka? 2-3 razy nie więcej usnęła mi sama w łóżeczku i to tylko dlatego, że oglądała Shreka (jej ulubiona bajka), a tak to bujanie w wózku! :szok::szok: Jestem zła na siebie, że pozwoliłam na to, tylko że ja nie kładę jej spać na siłę... Jedynie co mi się udało, to to, że nauczyła się, że pierwsza drzemka jestn od 10-11.30, czasami trochę dłużej, nawet nie ważne o której się obudzi, o 5 rano czy 9 i tak idzie spać o 10. A później to jak już marudna jest, ale przeważnie ok 14, potem po kąpieli ok 19, tylko, że budzi się na mleko o 22, i później do rana spokój....

Aha a jaką muzyczkę puszczacie dzieciom? Moja mała ma jedną ulubioną piosenkę wraz z teledyskiem.. Bebe Lily - Halo dziadku! Polecam! Tak przy niej tańcuje, że aż łóżeczko podskakuje!!!!
moje dziecko na vivie wychowane, wiec ma kilka ulubionych piosenek :-)

ostatnio naszym hitem jest Jakarta - One Desire.
 
Wybaczcie dawno na żadnym forum się nie udzielałam, zapamiętam, będę edytować posty.

Moja też vivę oglądała, ale teraz jest Nr. 1 Shrek, nr. 2 bajki na Mini Mini, nr. Halo dziadku.
Jakartę kiedyś jej puszczałam, ale tylko teledysk ją zainteresował, muzyka nie bardzo ;P

A co myślicie o ty klipie?
http://www.youtube.com/watch?v=Esi_CgW8d4w
 
Ostatnia edycja:
Witajcie.
U nas nocka jak zawsze dobrze, bez pobudek i bez placzu. Ja to mam kochane mordki pod tym wzgledem :-D Małz do roboty poszedł i dobrzee, chwila spokoju, przynajmniej nikt mi nie bedzie balaganił.
U nas tez odwilż w jeleniej juz 6 stopni ! ja to juz bym chciala jakis marzec :));-)


Mloda_mamuska - Zapomnialo sie o nas przez jakis czas co nie :confused::tak: nu nu nu .

A wogole cos Candy6 do nas nie zagląda wogole.






heloł
ale brzydko odwilz i mokro...ponuro. Kurczę oby szybko przyszła wiosna.
Nocka ok znowu spal do rana u siebie o 24 tylko coś płakał...albo gorąco mu było albo coś się śniło.
Zjadł śniadanie ładnie i mykamy się pobawić. W południe mykamy do dziadków :-) i małe zakupki :-)
ja tez wołam wiosne ! HHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO WWWWWWWWWWWWWIIIIIIIIIIOOOOOOOOOOOSSSSSSSSSNNNNNNNNAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
czarna buziak dla Krystiana *)

blu dla Adasia również *)

ja już odkurzyłam, teraz lecę nastawić pranie i zmywarę bo trochę garów się nazbierało w kuchni.
 
Do góry