reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

hej.
dziewczyny u nas wychodzi druga dwojka gorna i wyobrazcie sobie ze dzisiaj pokazal sie na dziaselku krwiaczek... taki ciemny siniak.. ja juz sie przerazilam, ze moze idzie Pawelkowi CZARNY zab.. ale poczytalam w necie, ze tak moze byc.
Mialyscie cos takiego?

tak moja Pola tak ma z górnymi jedynkami, nie martw się jak się przebije ząb poleje się troszkę krewka i po bólu będzie :)

a ja zrobiłam dziś ciasteczka orzechowe z polewą mleczna czekolada, pycha wyszły.
jutrzejszy dzień też zaplanowany prawie na maksa :)
pewnie już tak do świąt będzie, dobrze że moje dziecko pozwala na małe pichcenie :) oczywiście ona ze mną w kuchni w garach siedzi :)

lecę coś przekąszę :)
 
reklama
U nas też już świątecznie w domku:-) Wszystko wysprzątane, poukładane, M zrobił pyszne pierożki - tylko świętować!:-) A tu jeszcze kilka dni do Świąt - zleci! Franio ma dziś dzień spania - zaliczył aż 4 drzemki w ciągu dnia! Ładnie zjadł kaszkę ok 20 i sobie już śpi, a ja czekam na M bo właśnie skończył te swoją siatkówkę i już wraca:-)
Miłego wieczorku Wam życzę:-)
 
a nasz pawelek jeszcze nie spi rozbojnik, tez wstaje i wstaje, poza tym dzis ostatnia drzemke ucial sobie po 17 do 19 wiec nie dziwota

ale mily dzionek, bylismy u sasiadow na kawce,
jutro idziemy do lekarza z pawelkiem, im wiecej czytam tym bardziej jestem pewna ze pawel ma skaze:-(
kurde zebym jutro sie czegos dowiedziala, bo ciekawa jestem jakie postepowanie jest w przypadku skazy tak pozno objawionej, tez bede musiala podawac ten preparat mlekozastepczy? chyba ze to jednak nie to... a plecki znow wysypane...ech
 
a ja dziś jestem bardzo niekonsekwentna, ale potrzebowałam się przytulic do mojej kruszynki :-( połobuzowała w łóżeczku, ale wzięłam ja i zasnęła w minutę. no nic, ale smutno mi dziś, więc od jutra znowu samodzielna zasypianie.

M. w drodze na lotnisko. a ja sama. zaraz będę Kości oglądać.
dostaliśmy paczki świąteczne, tzn Ol dostała. jedną rozpakowałam, ale z drugą poczekam do rana, bo Ol bardzo lubi sprawdzać, co jest w środku :-) Ol doczekała się Osła ze Shreka takiego bujanego :-) na razie tylko go tykała paluszkiem, zobaczymy jaka będzie reakcja, jak ja posadzimy :-)
 
cc na wątku kulinarnym wklejam :)
Dzięki kochana bo ja też mam ochote je zrobić :)
No Franko śpi. Zasnął po kąpieli !!! No czyli co wieczorna kąpiel nadal zbawienna :) tylko 3razy kupa dziś była :( nie wiem czy to ok? Bo rzadka :( zobaczymy rano. Ale dorwałam go dziś z chipsami :-) he he może one zaszkodziły. Swoją droga chyba kłódki trzeba założyć na meble :) bo już cała trójka się dobiera :) do zakazanych produktów...
ale czas leci :( zaraz koniec roku :(
cc wielki buziak od Franka dla Natalki :) od ecioci też :) z wiadomego powodu !!!
 
reklama
ciazadorotki myślę że głodzenie nic nie da moja Oli też przechodziła bunt mleczny, który trwał przeszło miesiąc teraz je mleczko tylko rano i wieczorem razem około 300 ml a kiedyś też było ok 600 ml. No ale cóż widocznie jak spróbowała innych rzeczy to mleczko już tak nie smakuje :-( Nic nie poradze na siłe nie będe jej wmuszała więcej mleka bo jeszcze ją zniechęce. Myśle że musisz poprostu odczekać albo przemycać mleko do innych produktów :tak:
Spróbuj zmienić mleczko moja jadła też nutramigen teraz je bebilon pepti.

moniSkaBe moja Ola przy górnych jedynkach też miała krwiaczki, przecierałam jej szałwiom, znikneło jak ząbki się przebiły :tak:

My dzisiaj byliśmy u rodziców na obiadku mała dostała rosołek z kluskami troszke zjadła :tak: teraz wkońcu padła ale nie obyło się bez awantury :tak:
Oli również jest bardzo muzykalna, narazie nie raczkuje ale jak siedzi i słyszy muzyke to macha rączkami i podskakuje na pupie na leżąco to samo :tak:
Jutro biore się za porządki przedświąteczne najwyższy czas :)
Spokojnej nocki :tak:
 
Do góry