reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Dzień Dobry!U Was też tak śnieży?Patrząc na obecną aurę jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, że podobno na Święta ma nie być śniegu! Słyszałyście o takiej prognozie? Nocka ok - spaliśmy do 7, tylko wieczór dosyć dziwny - Franko padł o 19.15 (po połowie porcji kaszy), obudził się o 22, a w zasadzie budził się i zasypiał na kilka minut i tak wciąż, do tego jęczał, stękał, kręcił się potwornie. Stwierdziłam, że może jest głodny, więc zrobiłam kaszkę, ale gdzie tam - zjadł może 3-4 łyżeczki i było po jedzeniu, wypił tylko dość sporo herby, M go jeszcze trochę ponosił i jakoś zasnął - choć jeszcze przez krótki czas miałam wrażenie, że teatrzyk jednego aktora nadal trwa:sorry2:Ze śniadaniem dziś nie najlepiej - nie wiem czy to po tym antybiotyku???A teraz Młody śpi z tatulkiem, a ja mam chwilkę dla siebie. Dziś idę do mojej chrześnicy z prezentem gwiazdkowym - sama bo Franio nadal wysypany, więc zostaje z M w domku.
ionka gratulacje postępów w zasypianiu!
polka fajnie, że Franuś tak wszystko je! Moje dziecko nie jest funem szynki:sorry2:
Miłego dnia Wam życzę:-)
 
reklama
witamy!

u nas dzis pogodnie bardzo, moze uda sie wyjsc na spacerek...

pawelek spal ladnie,w przeciwienstwie do mnie bo nie umialam spac..

ionka herbatki nie daje juz zadnej, jeszcze mysle zeby wyprac wszystko w innym proszku, bo piore wloveli od urodzenia, i nie sadze zeby nagle uczulala, ale moze kupie jutro jakis inny proszek i wypiore w szczegolnosci body bo najwieksza wysypka jest na brzuszku i pleckach, moze jelp kupie? jakich proszkow uzywacie?
ewentualnosc jaka biore pod uwage to jeszcze to ze uczula mleko:-(

milego dnia!!:tak:
 
co za noc.

nowa umiejętność chyba tak zadziałała na jasia że budził się co 2 godziny w najróżniejszych pozycjach. cyrk na kółkach. ciągle latam za nim, na wszystkim się wspina, łóżko, skrzynka na zabawki, fotelik do karmienia, nawet suszarka do prania. czysty cyrk.
 
A Franek obrócił się przez sen do góry nogami i tak cały nakrył się kołdrą - otworzyłam oczy i zastanawiałam się gdzie on jest!
yra współczuje
 
my jeszcze pierzemy w lovelli
witajcie
nocka srednia
przeniosłam młodego do nas nad ranem obudzil nas prostych nogach... :))
cos cienko sniadanko jadł ale wypił btle kompotu po nocy więc pewnie przez to
jakiś niedospany jest...
 
jakaś masakra co nie :) jaś normalnie na wszystkim się wspina, jednak miały swój urok te czasy kiedy sobie grzecznie leżał hehe :) i jeszcze jak stoi się puszcza jedną ręką. zawał murowany.
 
co za noc.

nowa umiejętność chyba tak zadziałała na jasia że budził się co 2 godziny w najróżniejszych pozycjach. cyrk na kółkach. ciągle latam za nim, na wszystkim się wspina, łóżko, skrzynka na zabawki, fotelik do karmienia, nawet suszarka do prania. czysty cyrk.

yra łącze sie w bólu... ja juz myslalam ze on mi nie usnie wczoraj :)
 
Oj dziewczyny mamy się nie ma co...czego te nasz dzieciaczki nie wymyślą - Franek np usiłuje wejść do bębna pralki, do zmywarki...ciekawa jestem co jeszcze chłopak wymyśli...
 
reklama
Witajcie :)
nocka taka sobie bo do godziny 2 pobudki co godzina potem już było ok. spałyśmy do 7:30 więc nie tak źle:) teraz zabawa na całego raczkowanie po domu i wspinanie się gdzie tylko można.
dziś ciąg dalszy sprzątania ii chyba popołudniu zrobię ciasteczka świąteczne dla Julki :)
a jutro muszę na lotnisko po szwagierkę jechać, już się zastanawiam ile będzie lot spóźniony,
pogodę mamy cudną; słoneczko, mrozik, chyba potem spacerek zaliczymy :)

yra to witaj w klubie biegana za dzieciakiem aby sobie nie zrobił krzywdy :) ale pocieszę Cię zaraz będzie inna umejętność typu może się puszczę i pójdę sobie :)

lecę poprasować :) miłego dzionka

myszowata Pola też namiętnie wchodzi do zmywarki, do pralki niestety nie da rady bo mam ją w kotłowni gdzie ona ma wstęp wzbroniony :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry