reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

no i choinki nie kupiłam :( M. wrócił za późno i już było po targu :( nic jutro niedziela handlowa i u nas na wsi :)
Frank znów kontuzjowany i to przez szanowna Pani Sz.......ę :( kur.. Pilnowała go tak że Oliwka wyciągnęła go z krzesła i posadzila na swoim łóżku a mały chcial zwiać i spadł na główkę (na szczęście nie wysoko było!) no i jest guz na czole i rozkwaszony nosek :( zero odpowiedzialności !!! A to 30letnia kobieta. Zwinęla się zaraz do domu bo znów nic się stało :(
No po za tym poszłam dziś na godzinę posiedzieć do teściów żeby załagodzić sytuację przed świętami. Było kiepsko bo oglądaliśmy tv :) bo to u nich rozrywka na całego :) he he ale odzywają się w miarę normalnie. ↲
Teraz oglądamy film z M. na jedynce :) pierwszy raz on go ogląda a ja znam na pamięć :) ale jest milutko.↲
Dzieci pięknie śpią :) Franko zjadł chleba z szynką i żółtym serem razem z nami na kolacje :) a potem czekał w łożeczu jeszcze na butle :) darł się bo chyba wolno szłam :) i zjadł wszystko jednym duszkiem :) Dziś robił już z 5 kroków pięknie i zatrzymywał się by złapać równowagę :) jesteśmy dumni z niego !!! ↲
Tabasia 100lat kochana !!!↲
madzia Bartuś pewnie szczęśliwy był tak rozpieszczany przez dziadków :)
nesiaa gratuluję udanej randki :) !!!
 
reklama
Polka co za babsko z tej szwagierki, cholera jasna ale bym ją spuściła po brzytwie. kurde dowiedziała by się prawdy w końcu gdzie raki zimują. nóż w kieszeni mi się otwiera jak o niej słyszę. powiedz jej że odpowiedzialność u niej jest na poziomie rocznego dziecka, nie obrażając naszych kochanych roczniaków :)
a co do choinki nie martw się zakupisz jutro i będzie zabawa na całego w ubieranie i strojenie jej :) buziak dla małego *) niech się szybko zagoją siniaki

ale jestem zmęczona, zrobiliśmy dziś z M kawał dobrej roboty: łazienki wyszorowane, kuchnia i szafki wysprzątane, choinka ubrana, pranie wyprane :) jeszcze zostają kurze, podłogi umyć i jakieś tam drobne poprawki typu przystrojenie całego domku, ale tym to się chyba zajmę jutro i nieszczęsne prasowanie to też jutro
 
Niko zaczął stawać dzisiaj sam w łózeczku. Nie nadązam za nim. On jeszcze nie spi a ja walcze z nim od 1,5h choinka ubierana na raty ale jest śliczna :-)
Jak ją zobaczył to się tak cieszył. Ja padam. Cały dzień coś.
ide Was nadrabiac ...
 
Bartus lula zjadł kolacyjke,obsrał sie cały ze musiałam go przebrac całego,ja sie wykąpałam popijam winko i niechce mi sie wogóle spac no moze troszkie.Ciekawe jaka bedzie noc przez ten cały tydz spał zemną w łózku i mam nadzieje ze w łózeczku bedzie spał.
 
co do picia w nocy...ja daje wodę z sokiem do rozcienczania ale mało go leje albo czasem sam sok wiem, ze to zle ale wody nie przełknie, mleka też nie. W nocy wypija ok 80ml-czasem 100 wiec pic mu sie chce Zabki przed snem szoruje mam nadzieje ze nie bedzie miał próchnicy. Spróbuje jutro w nocy jeszcze raz wodę dać...:>
śpi. Jak dobrzeeeeeeeeeeee AAAAA...moje nogi wołają o pomste
 
No mój ostatnio tez budzi sie w nocy na mleko.Co do postepów to mój bedzie pewnie ostatni który zacznie chodzic,ale biedaczek jest osłabiony tymi chorobami.

Dobrej nocy zycze:)
 
Ostatnia edycja:
Madzia witaj spowrotem, buziaczki dla Bartusia :tak:
Co do postępów to się nie martw moja Oli narazie tylko siedzi ale nie siada samodzielnie, położona na brzuchu obraca się jak szalona i pełza do tyłu ale jeszcze ani nie raczkuje ani nawet kolanek pod dupke nie przyciąga.
Bartuś sporo się nachorował, to napewno go osłabiło ale teraz już napewno szybciutko wszystko nadrobi.
 
reklama
jemy tylko mleko, kleik ryzowy, sinlac, indyka i dzis byl burak,
i kurde wysypka jak byla tak jest, ja sie zalamie dokumentnie:-(

a może to proszek do prania? albo coś innego niejadalnego? a herbatka? albo Twój krem do rąk?? bo skoro je 5 produktów, to raczej nie jest trudno wyeliminować przyczynę?

Madzia witajcie :-)

polka, Caroline gratulacje dla małych chodziarzy :-)

zmobilizowałyście mnie z tym zasypianiem. więc dziś trwało to ponad półtorej godziny, ale sie udało. ciekawe co dalej ;-)
 
Do góry