reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

My też dzisiaj zaliczyliśmy park leśnych niespodzianek.
Grześ zachwycony i strasznie zmęczony.
A może gdzieś tam się spotkałyśmy ? :-):-):-):-)

heheh może może ... :-D A jaki kolor ma Grzesiowy wózek ?

Hejka dziewczynki, ja oczzywiście na momencik nocną porą.

Yra Dziękie wielkie za namiary!!!! Od dawna marzyłam o takim wypadzie z M, planuję zrobić mu niespodziankę i nie mówić mu do samego końca gdzie pojedziemy:tak: a myślę o listopadzie. Marcel zostanie z dziadkami a rodzice będą mieli romantyczny wypad. Te oferty specjalne bardzo atrakcyjne, jeszcze raz wielkie dzięki.:-) A swoją drogą powinnaś jakąś prowizję od nich otrzymać za tą reklamę.:-D

Dziewczyny z Poznania dajcie znać jak będziecie realizować jakieś spotkanko, ja jak najbardziej się na to piszę.:tak:

U nas wszystko oki, kupiliśmy dziś nowy telewizor, mały dostał ciuszki od babci i dziadka, weekend udany.

To na tyle. Dobranoc.

Jestem za :-):-):-) Może na recepcji będziemy mówić, że jesteśmy z polecenia yry :tak: ???
A ja czekam na pediatrę. Musiałam zamówić wizytę z lux-medu, bo nasza przychodnia jest taka porąbana, że przez najbliższy miesiąc będzie pediatra tylko w czwartki przez 3 godziny :angry:

U nas pediatra zdecydowanie średni - stosunek do dziecka "handlowy" ... na zasadzie klienta. "Następny proszę" Zupełny brak zaangażowania. Na wszystkie problemy skórne zapisują Oilatum, Emolium i Atoperal :szok: Zaleta - przychodnia dosłownie za oknem :blink:


Marcóweczki powiedźcie mi proszę czy (i kiedy) smarujecie dziąsełka maścią znieczulającą ?
 
reklama
heheh może może ... :-D A jaki kolor ma Grzesiowy wózek ?



Jestem za :-):-):-) Może na recepcji będziemy mówić, że jesteśmy z polecenia yry :tak: ???


U nas pediatra zdecydowanie średni - stosunek do dziecka "handlowy" ... na zasadzie klienta. "Następny proszę" Zupełny brak zaangażowania. Na wszystkie problemy skórne zapisują Oilatum, Emolium i Atoperal :szok: Zaleta - przychodnia dosłownie za oknem :blink:


Marcóweczki powiedźcie mi proszę czy (i kiedy) smarujecie dziąsełka maścią znieczulającą ?
kochana smarujemy trzy razy dziennie teraz bo widzę że idą ostro zęby
zawsze po jedzeniu smaruję :)
 
POZNANIANKI
czy jestescie za tym aby spotkać się na Malcie w środę? Jeśli tak to ustalcie dokładnie gdzie (pod stokiem??) i ktora godzina.
Ma byc pełne słoneczko :-)
 
Ostatnia edycja:
ja smaruje mascią dziąsełka tylko wtedy jak maly ma spac a widze ze go bolą i męczą dziąselka, jak sie bawi i jest marudny to nie smaruj, wtedy najwyzej musze go zabawiac zeby zapomnial o bolu

my wczoraj bylismy na chrzinach u mojej siostry impreza ogolnie udana, ale maly mega wymęczony byl bo nie za bardzo mial jak spac

ogolnie to chyba musze sie wybrac do lekarza ze sobą i chyba tez z malym
mnie po tej anginie gardlo co prawda nie boli, ale mam taki duszący kaszel i juz mi sie chrypa zaczyna robic
a maly cos coraz czesciej kaszle no i mnie to oche martwi ja za tydzien do pracy a on mi sie bidulek mialby rozchorowac :( ale musze wpierw poszukac dobrego lekarza pediatre, mamy jakąs wybraną w przychodni, ale szczerze to srednio mi sie widzi ta babka, na badanie przed szczepieniem to moze byc, ale jak dziecko chore to raczej chyba wlalabym prywatnie lepszego lekarza znalezc, jak czytalam opinie w necie to taka raczej przecietna ta babka
 
Pięknie :) Cieszę się, że Adaś zdrowy.

Antoni śpi, zbieram się szybciutko - pranie mam do wywieszenia i siebie do ogarnięcia. Słonko śliczne więc powinniśmy korzystać :D

Blue bądź tak miła i napisz mi przykładowe menu Adasia. My też piersiowi jesteśmy.
 
blu to super, że Adaś już zdrowy
a u nas przychodnia jest na parterze w bloku, więc w zasadzie biorę Małego na ręce i idę z tym, że osatatnio też coś było nie tak bo nie mieli w ogóle pediatry, teraz jest znów jakaś inna babka niż ta, do której chodziliśmy...
 
Zdrowy jeszcze nie jest, ciągle kaszle :( Ale przynajmniej nie ma zapalenia oskrzeli.

Blue bądź tak miła i napisz mi przykładowe menu Adasia. My też piersiowi jesteśmy.
Kochana, nasze menu wygląda tak:

pierś, pierś, pierś, kilka łyżeczek kaszki albo deserku, pierś, pierś, próba podania obiadku (na ogół nie zjada ani łyżeczki), pierś, pierś, chrupki kukurydziane, pierś, pierś, pierś, pierś ;)

W międzyczasie jakiegoś banana pomamla, albo nektarynkę poskrobie ząbkami. Ale to bardziej próbowanie niż jedzenie.
 
reklama
Do góry