reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

iza niby podwyższona temp jest jednym z objawów ciąży, ale mierzysz ją stale? po ona powinna utrzymywać się na takim poziomie od owulacji jeśli ma świadczyć o ciąży
 
reklama
Czesc dziewczyny!
Nocka super!! Ola obudzila sie tylko raz o 4!!!! No a potem normalnie o 7 na kupke i oczywiscie po spaniu:) Teraz zasnela a ja zjadlam po niej kaszke malinowa pycha!!!!
U nas niedziela ok. Wrocil szfagier z kanady i przywiozl krzeselko do karmienia dla Oli i jestem mega wkurzona:( Jest beznadziejne!!!!!!!!!!!!! No ale co ja mam zrobic, pewnie bedziemy musialy go urzywac. Ale pocieszam sie tym, ze obiecal kupic Oli fotelik do auta, ale to juz wybiore sama.
Milego dnia! Ide gotowac barszczyk czerwony z jajeczkiem dla Oli:) Polubilam gotowanie tych mini zupek:p
 
Witajcie.

U nas nocka taka sobie Bartus sie zbudził o 4.30 wypił mleko i nie mógł zasnac.Dzisiaj walnoł kupsztala jest marudny płaczliwy teraz drzemkuje.Pogoda do dupki dlatego siedzimy w domku czeka nas pakowanie walizek.Jeszcze do miasta na zakupy.

Ionka wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu duzo szczescia i miłosci oraz wiele wspólnych rocznic!!!!!

Dobrego dnia:)
 
Madzia, dziekuje :-)

u nas ok, wyspałysmy sie dzis z O. :-)

co do pediatry, to u nas wcale nie ma. jest jeden lekarz rodzinny ze "specjalizacja" :baffled: wiadomo, ze jak cos jest od wszystkiego to zazwyczaj jest do niczego :baffled:

a w innej przychodni jest pediatra, ale jak dzwoniłam juz 3 razy, to za kazdym razem słysze ine nazwisko, to niby o czym ma to swiadczyc? :dry: a naewt jesli by mi to nie przeszkadzało, to jakims trafem pediatra jest wlasnie na urlopie i bedzie za 2 tygodnie.:baffled: no niestety czasem konkternie pediata jest potrzebny, a nie lekarz ogólny, a tu nie ma :dry:

jak znacie jakiegos dobrego w miarę pediatrę, który nie ma pracy, to powiedzcie, że u mnie w mieście brak :-p
 
Cześć dziewczyny :happy:

Polusia cieszę się, że wyjazd się udał. Zdrówka dla Poli!

Wszystkim chorym dzieciaczkom szybkiego powrotu do zdrowia!!!

Moni27 wszystko będzie dobrze.

Czytałam gdzieś, że park leśnych niespodzianek mają zamknąć. To tak blisko nas, a jeszcze tam nie byliśmy. Może warto się przejechać, póki jeszcze ten park istnieje.

U nas dziś piękna pogoda. Wróciłam z zakupów, Szymcio był w tym czasie z babcią. Teraz śpi, a jak wstanie idziemy na spacer.
Za tydzień do pracy. Ale to zleciało!

Trzymajcie się!
 
Hejka
u nas nocka taka jak zwykle. Kurcze czy Wasze dzieciaki też isę tak kreca i marudza przez sen. u nas do 3,4 spokoj potem się zaczyna jazda...
Odwiedziął nas moja babcinka, potem pojdziemy na spacerek. Czeka nas przejazdzka do banku i na zakupy po słoiczki Ł. ma poniedziałki wolne...ale i tak go nie ma załątwia formalności :/
Ja z mojego pediatry jestem zadowolona. Tylko jeden minus taki, ze jak dzownie to dopiero na nast dzien sie mozna zapisac nigdy w ten sam dzien wrrrr
 
reklama
Cześć dziewczyny :happy:

Polusia cieszę się, że wyjazd się udał. Zdrówka dla Poli!

Wszystkim chorym dzieciaczkom szybkiego powrotu do zdrowia!!!

Moni27 wszystko będzie dobrze.

Czytałam gdzieś, że park leśnych niespodzianek mają zamknąć. To tak blisko nas, a jeszcze tam nie byliśmy. Może warto się przejechać, póki jeszcze ten park istnieje.

U nas dziś piękna pogoda. Wróciłam z zakupów, Szymcio był w tym czasie z babcią. Teraz śpi, a jak wstanie idziemy na spacer.
Za tydzień do pracy. Ale to zleciało!

Trzymajcie się!

a ty kochana wracasz do pracy???
 
Do góry