reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Blu strasznie zabrzmial ten opis choroby. Ja to pierwszy raz o czymś takim słyszę, albo mam niedouczoną lekarkę;)
heronek lepiej dawaj pierś niż sok w nocy. Wiem, ze to męczące ale ta chęć do piersi minie a do soku może się przyzwyczaić, niestety to nie jest dobre dla ząbków. Tak tylko radzę;)

my już po spacerku i spanie i huśtawka zaliczona. teraz była zupka, ale marnie zjedzona, bo lepszy był chrupek;)

BARTUSIU! STO LAT! I DUŻO, DUŻO ZDRÓWKA!
 
u nas też pogoda okropna... Miki niedawno mi zasnął to jak pójdę do pracy to będzie hulał... oj J sobie nie odpocznie dziś hehe:-D
a tak mi się dziś nie chce wychodzić z domu:dry: dobrze że tylko 2godz i z powrotem do domu:sorry2:
 
dziewczynki witam
ja tylko na chwilkę: byłam z Polą u neurologa, wszystko jest ok tylko mamy asymetrię na prawą stronę, co do obrotów to ma czas do 8 miesiąca jeżeli wtedy się nie obróci to jest coś niepokojącego. na tą asymetrię mamy ćwiczenia metodą Vojty czyli ucisk pewnych miejsc na ciele.
to na tyle zajrzę do Was później jak się odrobię :)
 
polusia widzisz nic poważnego się nie dzieje i to najważniejsze, a co trzeba wyćwiczycie, a z tą asymetrią to jesli możesz powiedz coś więcej, widzę, że moje dziecie też wszystko woli robić jedną stroną, konkretnie lewą, czy ma to jakiś związek z tematem?
 
my mamy jutro neurologa i też się boje co powie... ostatnio stwierdziła że rehabilitacja pomogła i Mikiemu została tylko minimalna asymetria i że samo powinno się wyprostować... mam nadzieję że jutro powie że już wszystko ok.:sorry2:

na październik mamy wizytę u kardiologa... w czoraj podczas badania Mikiego pediatra zapytała mnie czy chodzimy do kardiologa bo słyszała szmer u małego... zlękłam się bo szmer miał zanikać a skoro go słyszała to pewnie coś poważnego:-( no ale w październiku się okaże :baffled:
 
dziewczynki witam
ja tylko na chwilkę: byłam z Polą u neurologa, wszystko jest ok tylko mamy asymetrię na prawą stronę, co do obrotów to ma czas do 8 miesiąca jeżeli wtedy się nie obróci to jest coś niepokojącego. na tą asymetrię mamy ćwiczenia metodą Vojty czyli ucisk pewnych miejsc na ciele.
to na tyle zajrzę do Was później jak się odrobię :)

Dobrze, że wiecie co malutkiej dolega i że to nic poważnego. Ćwiczyliśmy z Dawidem tą metodą, niestety nic przyjemnego ani dla dziecka ani dla rodzica.
 
sukces :) nadrobilam was :)

Gratulacje dla zafasolkowanych :)

i przerazilam sie tym viagntolem, sprawdzilam nr serii i mam z tej wycofanej, a najgorsze ze maly pol roku to bral, i poszlo ok 2/3 buteleczki, oby mu tylko nic od tego nie bylo
musze zakupic jakąś wit d3, mam nadzieje ze bez recepty mozna to dostac

wczoraj na szsczepieniu zwazyli grzdylka iwazy 8250 :) kawal chlopa z niego :)

martwi mnie tylko jego kaszel, niby go obadala lekarka i jest zdrowy, ale czemu kaszle to nie mam pojecia, przewaznie kaszle jak placze, a od 2-3 dni to straszny jest ciągle drze tą japke i tylko na rekach by sie nosil, chyba ząbki mu ida widac juz taką bialą kropeczke ale na lyzeczce jeszscze nic nine slychac
 
reklama
dziewczyny może podpowiecie mi jak przestawić dziecko w kwestii spania? mój Mały śpi bardzo często, ale i krótko bo musi co te 2h uciąć sobie drzemkę ok 30 min, dziś np wstał o 7 i tak było ze spaniem: 8.45-9.15, 11-11.30, 13.30-14, 15.45 - ?, znając życie będzie spał jeszcze ok 18, dodam, że za każdym razem muszę kłaść się razem z nim i potulić, pośpiewać, dać się wytargać za włosy, pozwolić wsadzić sobie palce do nosa, ust, uszu....eh...jak go próbuję przetrzymać i nie położę go spać co 2h jest tak marudny, że szok. W nocy śpi od ok 20 do 6-7
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry