reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

my mamy jutro neurologa i też się boje co powie... ostatnio stwierdziła że rehabilitacja pomogła i Mikiemu została tylko minimalna asymetria i że samo powinno się wyprostować... mam nadzieję że jutro powie że już wszystko ok.:sorry2:

na październik mamy wizytę u kardiologa... w czoraj podczas badania Mikiego pediatra zapytała mnie czy chodzimy do kardiologa bo słyszała szmer u małego... zlękłam się bo szmer miał zanikać a skoro go słyszała to pewnie coś poważnego:-( no ale w październiku się okaże :baffled:

3mam kciuki za Mikiego. Nie zdawałam sobie sprawy, że musicie chodzić do lekarzy innych specjalności niż pediatria. Moja przyjaciółka co prawda biegała i do kardiologa i do neurologa ze swoją Maleńką ale ona generalnie lubi kontakt z lekarzem.

Chyba wybiorę się prywatnie do lekarza - słyszałam b. dobre opinie o dr Drzewieckiej (Śląsk). Lekarze u nas w przychodni mają podejście wybiórcze :-(

Darmowa mapa darmowa mapa samochodowa, może któraś będzie zainteresowana;-)ja już dostałam
Wysłałam :-) dziękuję :-)
dziewczynki witam
ja tylko na chwilkę: byłam z Polą u neurologa, wszystko jest ok tylko mamy asymetrię na prawą stronę, co do obrotów to ma czas do 8 miesiąca jeżeli wtedy się nie obróci to jest coś niepokojącego. na tą asymetrię mamy ćwiczenia metodą Vojty czyli ucisk pewnych miejsc na ciele.
to na tyle zajrzę do Was później jak się odrobię :)

I oby tak dalej :tak:


U nas zimno, deszczowo i średnio wesoło. Antoni poszedł z Babcią pochodzić troszkę po deszczu - ja mam herbatkę z sokiem malinowym pod ręką i perspektywę 30 minut dla siebie :-):-):-)
 
reklama
katrinka7 vitaD bez recepty około 15zł - teraz mam receptę ale jeszcze nie realizowałam więc nie wiem pod jaką nazwą.

myszowata od 20 do 7??? To idź teraz do swojego dziecka i tul je za to bez przerwy !!! heheh Toż to marzenie !!! Mój Antoni sypia tak mało, że mój Miły twierdzi, iż mamusia potrzebuje więcej snu od synka ;)
 
naughty Mały oczywiście potrafi się wybudzić raz czy dwa ale smok załatwia sprawę, wiesz on śpi mi tak od dnia, w którym skończył 3 miesiące, ale bardzo krótko był na piersi i pewnie to dlatego
 
no tak ... takie też miałam podejrzenia cd dzieci butelkowych :-) cwane mamy !!! My na piersi do dziś.

Spał ładnie od 2/3 miesiąca (od 20 do 6/7) Odkąd wprowadzamy pokarmy stałe to się wszystko poprzestawiało na maxa.

SPALIŁAM ZUPĘ :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: dodam, że dla dziecka :angry::angry::angry:
 
mysza m już nas yra poinformowała :)

polusia Trzymam kciuki i daj znać koniecznie!

Madzia buziaki dla Bartusia!

U nas straszna pogoda, cały dzień pada, a ja robię dżemik i mus z jabłek.

oj to przepraszam za dublowanie, ale nie dalam Was nadrobic przez ostatni tydzien:zawstydzona/y:Zmartwilam sie troche tym vigantolem, bo w sumie podaje malemu od poczatku:/ dobrze, ze sobie dosc czesto ostatnio o tym zapominalam;)
 
mnie też to troche zaskoczyło, że tak po lekarzach trzeba chodzić... tutaj tak nie ma wcale. kardiolog czy neurolog hahaha pewnie z kilka lat na wizytę się czeka.

Ol kiedys tez lubiła tylko jedną stronę, ale jej pokazaliśmy, że ma tez drugą i zaczęła używac obu.

byłyśmy na poczcie i zmokłyśmy okropnie, tzn ja zmokłam, bo Ol spała pod folią ;-) teraz ja popijam herbatkę, a młoda leży na macie i gryzie metkę ;-)
 
my mamy jutro neurologa i też się boje co powie... ostatnio stwierdziła że rehabilitacja pomogła i Mikiemu została tylko minimalna asymetria i że samo powinno się wyprostować... mam nadzieję że jutro powie że już wszystko ok.:sorry2:

na październik mamy wizytę u kardiologa... w czoraj podczas badania Mikiego pediatra zapytała mnie czy chodzimy do kardiologa bo słyszała szmer u małego... zlękłam się bo szmer miał zanikać a skoro go słyszała to pewnie coś poważnego:-( no ale w październiku się okaże :baffled:


u nas był szmerek ale zaniknął. i już podczas ostatniej wizyty nie było go słychać. niby te szmerki do jakiegoś momentu nie są nic niepokojącym, dużo dzieci je ma, bo podczas urodzenia po prostu coś się nie domknęło.

sukces :) nadrobilam was :)

Gratulacje dla zafasolkowanych :)

i przerazilam sie tym viagntolem, sprawdzilam nr serii i mam z tej wycofanej, a najgorsze ze maly pol roku to bral, i poszlo ok 2/3 buteleczki, oby mu tylko nic od tego nie bylo
musze zakupic jakąś wit d3, mam nadzieje ze bez recepty mozna to dostac

wczoraj na szsczepieniu zwazyli grzdylka iwazy 8250 :) kawal chlopa z niego :)

martwi mnie tylko jego kaszel, niby go obadala lekarka i jest zdrowy, ale czemu kaszle to nie mam pojecia, przewaznie kaszle jak placze, a od 2-3 dni to straszny jest ciągle drze tą japke i tylko na rekach by sie nosil, chyba ząbki mu ida widac juz taką bialą kropeczke ale na lyzeczce jeszscze nic nine slychac


my kupujemy na miesiąc za 15 zł w kapsułkach witaminę D
 
Witojcie

My wrcilismy ze szczepienie. Maly wazy 8580 no i nic mu nie dolega kazala mi tyko smarowaz go mascia pulmex baby i oklepywac na wszelki no bo Sebki ma zapalenie oskrzeli i juz prawie pluc, wiec antybiotyk i masa innych lekow. Na szczescie gorczki nie ma i ma dobry humor.
 
no nadrobiłam Was:)
cieszę się że z Polą jest ok, a tak się martwiłam . rano o śniadania nie mogłam jeść z tych nerwów. Asymetria na prawą stronę to nie jest to że akurat dziecko śpi na jednej stronie, pani doktor sprawdziła to jak położyła małą na pleckach a ona robi literkę C na prawą stronę. ale najważniejsze że nie jest to groźne :) a co do obrotów to ma czas do 8 miesiąca bo do tego czasu dziecko powinno się obrócić. a odruch podparcia ma i gdybyście widziały jak ona trzymała Polę i jak nią machała, ja byłam w szoku:)

madzia 100 lat dla Bartusia :)

czarnuszka zdrówka dla Sebka :)
 
reklama
Do góry