reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

A ja nie wiem co sie mojemu dziecku dzieje.OD wczoraj ciagly ryk.Dzisiaj musialam go uspac w bujaczku i spi juz godzine MASAKRA!!Idzie zab jak nic juz go pod dziasle czuje

Polusia tez uwazam,ze jestes wielka!! a jak czytalam te wiadomosci to az lezka mi poleciala:)

CO do Top Modelek ja ogladalam ostatnio wersje z USA.Polska tez moze byc.Dziewczyny nawet dosc ladne wczoraj byly.Ogolnie spodziewalam sie wieksze kichy.

A moj maly uwielbia ta piosenke.Na mtv leci nagrala mu moja mama jak ja slyszy odplywa. Bebe Lilly - Halo dziadku - Onet.pl Teledyski
 
reklama
polusia jak przeczytałam te wiadomości to serio poczułam się dumna:tak:
frotka zdrówka!

my własnie wróciliśmy ze spacerku, na którym zmokliśmy, zwłaszcza ja, a jak wychodziliśmy to świeciło piękne słoneczko :wściekła/y:
 
no wróciłam od lekarza znowu jakieś liszajowate zmiani maść sterydowa Triderm,
a wazu 7100g chyba sporo ...?? jak na niejadka w którego trzeba jedzenie dosłownie wciaskać bo nic by nie jadl najchętniej;)
 
Witam, dawno Was nie odwiedzałam, ale nie mam stałego dostępu do internetu.. Amelka ładnie siedzi, Lata już w chodziku, zwiedza cały dom. Jest zdrowa, a ile waży to nie wiem, ale przez ostatnie 3 tygodnie prybrała sporo na wadze... :-) 22 sierpnia była chrzczona, oczywiście syrena była jak nie wiem, bo chyba wystraszyła się księdza :-p Jak będę miala chwilę czasu, to wrzuce fotki ze chrztu i obecne Amelki :) Pozdrawiam i całuję mamusie i dzieciaczki :)
 
czarnuszka zobacz na VoD w Onet.pl tam lecą programy TVNowskie, bo iPla jest Polsatowska ;-)

Dziewczyny czy wasze dzieci same się układają podczas snu?..Mój Mikulec ostatnio na boczku usypia i potrafi całą noc w tej jednej pozycji przespać.
i pytanie nr 2: Czy waszym dzieciom strzelają kości w kolanach? :szok:

moj zasypia na brzuszku i z reguly juz mu tak zostaje...tylko glowke przekreca raz na jedna, raz na druga strone...i nic mu nie strzela w kosciach...

sorki ccaroline nie bylam jeszcze na zamknietym...

witaj candy i mloda mamusia z powrotem, dobrze, ze wszystko w porzadku!candy-oby masc szybko pomogla...

a w centrum to bylismy tylko 1.5 godz. Mlody nie mogl sie uspokoic, tak plakal, az ludzie sie na nas gapili...z zakupow nici....ale za to jak dojechalismy do domu to zaczelo sie urwanie chmury i grad zaczal padac...pewnie dawno tu czegos takiego nie widzieli...
 
reklama
no wróciłam od lekarza znowu jakieś liszajowate zmiani maść sterydowa Triderm,
a wazu 7100g chyba sporo ...?? jak na niejadka w którego trzeba jedzenie dosłownie wciaskać bo nic by nie jadl najchętniej;)
podobno jak dziecko ma 6 mies to powinno podwoic swoja wage urodzeniowa wiec wszystko u Miloszka GRA:))


Niko ma bunt mleczny dzis tylko kaszka 140 z owocami obiadek caly i 80ml jak mnie to wq****
 
Do góry