reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

przestańcie

słuchacie dałam Poli dziś ten sinlac co niby do podtuczenia dzieci niby jest i z takim apetytem wsuwała zupkę że aż miło było dawać :)
 
reklama
Antoni na boczku zasypia, wcześniej na brzusiu bardzo lubił. Strzelania w kosteczkach brak.

Dzisiaj afera w nocy na pół miasta - Antko pomoczył sobie piżamkę, pierwszy raz taki numer i stąd zapewne taki lament.

Jadę dzisiaj po sklepu z ekologiczną żywnością poszukać warzyw dla Niniego. Słoiczki bardzo funkcjonalne ale na dłuższą metę to raczej odpada.

Słyszałyście coś o niedrożnych kanalikach łzowych? Córeczka przyjaciółki (4miesiące) ma i właśnie waha się czy przekłuwać czy czekać aż się same odblokują. Jak macie jakieś wieści to piszcie :*
 
Dziewczyny czy wasze dzieci same się układają podczas snu?..Mój Mikulec ostatnio na boczku usypia i potrafi całą noc w tej jednej pozycji przespać.
i pytanie nr 2: Czy waszym dzieciom strzelają kości w kolanach? :szok:
Kubie tak strzela w prawym kolanie, że aż czasem się boję:sorry2:

przestańcie

słuchacie dałam Poli dziś ten sinlac co niby do podtuczenia dzieci niby jest i z takim apetytem wsuwała zupkę że aż miło było dawać :)
Oby rosła zdrowo:tak:
Co do akcji, to oby się udało i jesteśmy z Ciebie dumne!:tak::tak::tak:
 
Antoni na boczku zasypia, wcześniej na brzusiu bardzo lubił. Strzelania w kosteczkach brak.

Dzisiaj afera w nocy na pół miasta - Antko pomoczył sobie piżamkę, pierwszy raz taki numer i stąd zapewne taki lament.

Jadę dzisiaj po sklepu z ekologiczną żywnością poszukać warzyw dla Niniego. Słoiczki bardzo funkcjonalne ale na dłuższą metę to raczej odpada.

Słyszałyście coś o niedrożnych kanalikach łzowych? Córeczka przyjaciółki (4miesiące) ma i właśnie waha się czy przekłuwać czy czekać aż się same odblokują. Jak macie jakieś wieści to piszcie :*
Ponoć na te kanaliki pomaga masaż odpowiedni ,Poszukaj w google

Polusiu ty wiesz:) Ignorujemy trolle i tyle. Super ze sinlac Poli zasmakował:) Oby poszło jej w bioderka hhihi będzie dobrze:)
Milenka zasypia na boku ale w nocy na pleckach śpi. Nic jej w kosciach nie strzela.Zamiast raczkowac to sie czołga i podciaga jak robaczek:)Nocka niezła ale usypianie było długie i meczace, pisałam wieczorem.
Faszeruje sie lekami zeby mnie nie rozłozyło choróbsko.Za oknem od switu leje:( Baby radio gra , Milusia sie bawi , a ja komp.
 
Naughty Niki mial mocno ropiejące oko i przeszło...ja bym na miejscu kumpeli poczekała i przemywala jak czesto się da to oczko
Moj spi na boczku wieczorem w dzien na pleckach faza na brzuch też była ale coś mu się odwidziało i dobrze bo L. strzasł galotami jak Niki tak spał

Polusia dobrze, ze sinlac zasmakował! Oby waga poszla w górę...Pola widocznie bedzie modelka :-)
Frotka zdrowka!!!!
tez lubie babyradio ale czesto kawałki się powtarzają
 
witam! dziewuszki , przepraszam że mnie tak długo nie było ale naprawdę nie mam czasu posiedzieć na kompie:((
D dalej w Świnoujściu ,ja u rodziców,
w weekendy praca,
Miłosz mi w ogóle nie śpi w nocy co godzine sie budzi, i nie chce spać płacze lub marudzi nie mam już czasem siły , dziś idziemy na szczepienie i odrazu spyt. co mu się dzieje bo na szyjce i dekoldzie ma takie szorstkie i czerwone i drapie ciągle to:(

..tak czekałam na moment by do was zajrzec, brakuje mi BB i was:(
Zastanawialam się co u Ciebie...moze na szyjce ma jakies uczulenie
wpadaj czesciej w miarę możliwosci. Zrob badania moze jakies Miloszowi krewka mocz...ciekawe skad ten płacz.


cieawe co u Agus adeliny i reszty dziewczyn
 
Naughty Niki mial mocno ropiejące oko i przeszło...ja bym na miejscu kumpeli poczekała i przemywala jak czesto się da to oczko
Moj spi na boczku wieczorem w dzien na pleckach faza na brzuch też była ale coś mu się odwidziało i dobrze bo L. strzasł galotami jak Niki tak spał

Polusia dobrze, ze sinlac zasmakował! Oby waga poszla w górę...Pola widocznie bedzie modelka :-)
Frotka zdrowka!!!!
tez lubie babyradio ale czesto kawałki się powtarzają
tak i zapiszę ją do programy :top modelki :-)
 
Mój Szymcio miał zatkany kanalik w jednym oczku 2,5 miesiąca, oczko ropiało. Masowałam, przemywałam przegotowaną wodą i przeszło. Słyszałam, że czasami taki kanalik się przebija, ale nam się udało.
 
reklama
Słyszałyście coś o niedrożnych kanalikach łzowych? Córeczka przyjaciółki (4miesiące) ma i właśnie waha się czy przekłuwać czy czekać aż się same odblokują. Jak macie jakieś wieści to piszcie :*
Olenka tez miala z tym problem, dlugo przemywalam sola fizjologiczna ale nie pomagalo. Lekarka polecila nam Sulfacetamidum natricum krople do oczu i przeszli po kilku dniach.
 
Do góry