reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

mcgosia mój Franek zmienia pozycje, w nocy zwykle usypia na placach a po jakimś czasie przekręca się na bok, a w dzień zwykle na placach choć dziś przez sen przefikołkował na brzuch i śpi już tak od 40min, a co do kości to nic takiego nie zaobserwowałam
 
reklama
Dziewczyny czy wasze dzieci same się układają podczas snu?..Mój Mikulec ostatnio na boczku usypia i potrafi całą noc w tej jednej pozycji przespać.
i pytanie nr 2: Czy waszym dzieciom strzelają kości w kolanach? :szok:

Mój zasypia na boczku, a później najczęściej przekręca się na plecy. Co do strzelających kości, to nie zauważyłam.
 
Jest taka stronka peb.pl i tam po zarejestrowaniu można sobie ściągać wszystko. Są tam też odcinki z wyprzedzeniem. Są wszystkie seriale, wszystkie programy rozrywkowe, muzyka, książki, gry, programy itp. Jak byłam zagranicą to sobie ściągalam seriale:)

polusia olej tych ludzi;)

Mi sie średnio podobały te modelki, irytowały mnie te dziewczyny bo też inteligencją nie grzeszyły.
Usta usta też uwielbiam, oczywiście nie wytrzymałam i ściągnęlam sobie kolejny odcinek, fajny jest;) Majkę tez ogladam, ale czasem robie sobie przerwy właśnie jak się akcja zaczyna ślimaczyć.

Olkowi czasem tez strzela w kosciach, tzn. w stawach, czasem w raczkach, czasem w nozkach.
 
Dzien dobry w ten deszowy dzionek:(
U nas nocka straszne, pol nocy nie spalismy. Olenka poplakiwala, drapala sie i tarla oczka:( Biedna dzieciatko. Teraz po wielkiej akcji "smarowanie" oczywiscie z placzem, usnela.
Dziewczyny czy wasze dzieci same się układają podczas snu?..Mój Mikulec ostatnio na boczku usypia i potrafi całą noc w tej jednej pozycji przespać.
i pytanie nr 2: Czy waszym dzieciom strzelają kości w kolanach? :szok:

Ola zasypia najczesciej na boczku a potem przekreca sie na plecki. A jakies strzelanie w kostkach tez czasem slysze.

Patinkakrk, Mirosia gratulujemy zabkow!!!
Polusia, Frotka74 zdrowka dziewczyny!!
Polusia tak jak juz pisalam jestes wielka i nie przejmuj sie innymi!! My tu wszystkie Cie podziwiamy i trzymamy kciuki!! Super, ze jest taka przewaga glosow!!!
E-kord wlasnie dzis rano bylam w aptece i poprosilam o cos innego na te krosty i dostalam wlasnie gencjane. Aptekarka powiedziala, ze nie powinnam smarowac tym pudrem plynnym okolic oczu i ust!!! Ciekawe czemu dowiaduje sie tego od aptekarki a nie od pediatry??????????????
 
witam! dziewuszki , przepraszam że mnie tak długo nie było ale naprawdę nie mam czasu posiedzieć na kompie:((
D dalej w Świnoujściu ,ja u rodziców,
w weekendy praca,
Miłosz mi w ogóle nie śpi w nocy co godzine sie budzi, i nie chce spać płacze lub marudzi nie mam już czasem siły , dziś idziemy na szczepienie i odrazu spyt. co mu się dzieje bo na szyjce i dekoldzie ma takie szorstkie i czerwone i drapie ciągle to:(

..tak czekałam na moment by do was zajrzec, brakuje mi BB i was:(
 
reklama
Do góry