reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hejka, ja się witam na chwilkę i zaraz zmykam....dzisiaj mam urodziny mojej dwuletniej chrześnicy(bliźniaczki) wiec musze zaraz po prezenty skoczyc.....portfel mi się troszkę skurczy:baffled:

A poza tym to tak mnie glowa dzisiaj boli, ze ledwo na oczy patrze... i ten katar wcale mi nie przechodzi:crazy:
Mam juz dosyc.....
 
reklama
Igi to miłej zabawy :-)

agama to ja zrobie sobie te badania prywatnie skoro to ma wpływ na kruszynkę...
w sumie ginowi nie mówiłam o tej tarczycy, jakoś nie wiedziałam czy to jest istotne. Kurcze ja schudłam te 4kg mimo że nie miałam wymiotów... ale apetyt mam też mniejszy...a wrecz zerowy. Jem bo mnie ssie :-D ale smaku nie mam. Nawet mam takie uczucie jakbym se buzie płukała wodą utlenioną (normalnie jak po desynfekcji) hehe
 
witajcie Mamuśki
chyba jestem uzależniona od tego forum
zaglądam tu częściej niż na nk czy facebooka

trochę mnie zmartwiłyście tym tsh, bo również schudłam, a jem jak smok i nie wymiotuję
ale niestety nie mam wagi w domu, za tydzień jestem u gina, to się zważę i mam nadzieję na jakiś przyrost wagi bo już się powiększam na brzuszku, choć w biodrach i udach coraz mniej (normalnie to bym się cieszyła, ale w ciąży to się martwię czy wszystko ok?)

wczoraj przełamałam się i weszłam do kilku lupeksów
i...kicha! ja zwyczajnie nie mam szczęścia do takich sklepów
nie znalazłam NIC ciążowego, mimo, że byłam nawet w takim dużym sklepie
koszmar :-(
nie wspomnę o odrzucającym zapachu, którego nie lubię (a mam nos wrażliwy jak owczarek :baffled:)
tak więc załamana tą sytuacją siedziałam cały wieczór na allegro bo w końcu tam też dziewczyny sprzedają używane spodnie ciążowe w nawet super stanie i w przystępnej cenie :tak: a nowe też są tańsze niż w sklepie
oczy mnie bolały od tego szukania i dzisiaj jeszcze trochę tam poszperam, bo nie ma za wiele mojego rozmiaru, może się dzisiaj mi uda coś "złapać"
czekam też na rodzinna dostawę ciuchów ciążowych ale chyba zanim dotrą muszę coś na przetrwanie kupić - czyli spodnie !
miłej soboty życzę i obyście miały tak ładną pogodę jak ja na Pomorzu :-)
 
Ja tylko na momencik, bo wlasnie jedziemy do lekarza... Oby tym razem byl kompetentny!!! Pozniej Wam poodpisuje Dziewczynki ;-) Trzymajcie kciuki!!!
Mag ja mialam robione TSH na poczatku i wyszlo troche za wysokie. Kazala mi powtorzyc za 2 tyg. albo zaczac brac leki. Postanowilam poczekac i za drugim razem juz wyszlo dobre. A wymiotujesz? Bo moja znajoma z pracy schudla 7kg :szok: a jest teraz w 5 miesiacu. Ale z nia to tez troche inna historia, bo ma 42 lata i jest na wiecznej diecie!!! Chociaz wiem, ze na poczatku duzo wymiotowala... Jak schudlas to mozesz miec nadczynnosc tarczycy, ale bez badania tego nie stwierdza, wiec sie nie martw czasem na zapas!!!
Pozdrawiam i milego dzionka zycze, u nas piekna pogoda nareszcie :-) w sam raz na podroz 200km :-D
No to Kochana wracaj szybko od gina i zdawaj nam relację:tak: 200km to troszkę jest..;-)No ale ważne, by gin okazał się ok, to najważniejsze:tak:Czekamy na wieści!:-)
tabasia no właśnie w ogóle nie wymiotuję - schudłam 2 kilo. więc to chyba nie jest dużo, ale badanie kazał zrobić
Ja po pierwszej wizycie u gina tez schudłam ok 2kg:tak: (i tylko raz wymiotowałam) ale na następnej niecałe 2kg przytyłam, także chyba nie jest źle;-) Moja mama mówi, że prawie zawsze na początku ciąży się chudnie a potem sie nadrabia;-):-)

Hejka, ja się witam na chwilkę i zaraz zmykam....dzisiaj mam urodziny mojej dwuletniej chrześnicy(bliźniaczki) wiec musze zaraz po prezenty skoczyc.....portfel mi się troszkę skurczy:baffled:

A poza tym to tak mnie glowa dzisiaj boli, ze ledwo na oczy patrze... i ten katar wcale mi nie przechodzi:crazy:
Mam juz dosyc.....
Udanej imprezki Kochana! Dbaj o siebie i maleństwo.. ja wiem jak katar potrafi wymeczyc czlowieka:crazy: Może spróbuj solą morską sobie psiuknąc:tak: Mi było o niebo lepiej jak mialam katar:tak:
 
Hej,
jeśli chodzi o TSH, to mi moja gin która jest tez endokrynologiem, mówiła że TSH nie jest ważne w ciązy, bo zawsze jest inne, a ważne jest Ft4, ale może tylko w moim przypadku bo mam Hoshimoto(niedoczynność tarczycy)...
 
Witam i się chyba zaraz pożegam bo w pracy dostałam mały awans... :-D
Więc nawet we własnym domu siedzę zalana papierkami... ;-)
Co do TSH to mi tez gin coś mówił, ale powiedział, że to mało ważne. :tak:

Pozdrawiam. :-)
 
Tabasia czekamy na dobre wiesci i fotki :)
Pospalam a teraz robie kolacjo -obiad M zaraz z pracy wraca :)
A jutro ide na rynek tak zwane flomarki tutaj w niemczech i mam nadzieje ze cos przyniose do domu :)
 
Widzę,że z remontem to więcej nas się męczy...pocieszające:-) a właśnie mąż się wydarł bo schody są krzywe a kafelkami obkłada..bynajmniej próbuje:crazy: mam dość remontu!!!
Piszecie o chudnięciu..a ja 1,5kilo przytyłam w 3tygodnie od ostatniej wizyty..eh..za kilka dni czeka mnie usg,ciekawe co się dowiem.
 
No juz jestesmy ;-)
Michalka pojechalam do Cork :-) Dziekuje za namiar.
Lekarz bardzo mily i kompetentny. Badal mnie dosyc dlugo i dokladnie. Oczywiscie M byl ze mna caly czas.
Malenstwo ma 6,33mm, przeziernosc 2,3mm. Troszke przy tej gornej granicy i to mnie martwi... Czy ktorejs z Was tez tak wysoko wyszla??? To znaczy, niby jest w normie. Ciezko bylo zmierzyc, bo nie chcial sie odwrocic i troche go wymeczylismy. Ale kosci nosowej nie pokazal :no: Prawie caly czas lezal buzka do nas. Poza tym wszystko na swoim miejscu, raczki, nozki, paluszki, zoladek, mozg i inne :-) Slyszelismy i widzielismy piekne serduszko. Z USG wychodzi 13tydz. i 2 dni, wiec termin na 18 marca :-D Lekarz sie smial, ze leniuszek straszny, bo sie go przekrecic nie dalo za bardzo i jeszcze sobie raczke pod glowke podlozyl i tak lezal :-D moj M tak dokladnie spi w nocy :-D
Aaaa i pokazalam mu zdjecie z wczorajszego usg. I wiecie co sie okazalo?!?!?! Ze pani weterynarz zmierzyla nie ta odleglosc co powinna, bo dziecko powinno byc bokiem, a bylo przodem :szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Zamierzam zlozyc na nia skarge!
A tu artukul odnosnie hormonow tarczycy i co oznacza nadczynnosc i niedoczynnosc w ciazy Hormony tarczycy w ciąży - Kolmed - usg, ginekolog, stomatolog, urolog, Szczecin
Chyba pojde sie polozyc, bo jestem zajechana...
Dzieki jeszcze raz za mile slowa ;-) Co ja bym bez Was zrobila?!?!?! :-)
 
reklama
No juz jestesmy ;-)
Michalka pojechalam do Cork :-) Dziekuje za namiar.
Lekarz bardzo mily i kompetentny. Badal mnie dosyc dlugo i dokladnie. Oczywiscie M byl ze mna caly czas.
Malenstwo ma 6,33mm, przeziernosc 2,3mm. Troszke przy tej gornej granicy i to mnie martwi... Czy ktorejs z Was tez tak wysoko wyszla??? To znaczy, niby jest w normie. Ciezko bylo zmierzyc, bo nie chcial sie odwrocic i troche go wymeczylismy. Ale kosci nosowej nie pokazal :no: Prawie caly czas lezal buzka do nas. Poza tym wszystko na swoim miejscu, raczki, nozki, paluszki, zoladek, mozg i inne :-) Slyszelismy i widzielismy piekne serduszko. Z USG wychodzi 13tydz. i 2 dni, wiec termin na 18 marca :-D Lekarz sie smial, ze leniuszek straszny, bo sie go przekrecic nie dalo za bardzo i jeszcze sobie raczke pod glowke podlozyl i tak lezal :-D moj M tak dokladnie spi w nocy :-D
Aaaa i pokazalam mu zdjecie z wczorajszego usg. I wiecie co sie okazalo?!?!?! Ze pani weterynarz zmierzyla nie ta odleglosc co powinna, bo dziecko powinno byc bokiem, a bylo przodem :szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Zamierzam zlozyc na nia skarge!
A tu artukul odnosnie hormonow tarczycy i co oznacza nadczynnosc i niedoczynnosc w ciazy Hormony tarczycy w ciąży - Kolmed - usg, ginekolog, stomatolog, urolog, Szczecin
Chyba pojde sie polozyc, bo jestem zajechana...
Dzieki jeszcze raz za mile slowa ;-) Co ja bym bez Was zrobila?!?!?! :-)
cieszymy się, że tym razem wizyta okazała się pomyślna :tak:
oby tak dalej :-)
wynik przezierności nie jest wyrokiem (kobiety, u których przekracza normy rodzą zdrowe dzieci), więc jak jest w normie (a u Ciebie przecież jest) to możesz być spokojna, ale jak przez najbliższe tygodnie o niczym innym nie będziesz myśleć to są jeszcze dodatkowe badania

chciałabym uspokoić Cię, ale sama jestem okropna panikara i nad wszystkim się "roztrząsam", nawet jak nie trzeba, więc nieco rozumiem Twoje obawy...
 
Do góry