reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam wieczorowo:-)
Ja też dziś upolowałam sobie spódniczkę(H&M mama) i spodnie ciążowe w ciuchlandi:tak::happy:

Niestety synek mi się rozchorował, katar mu zatkał nosek zupełnie, chrypi strasznie. Biedactwo.:-:)-(
Boję się żebym się nie zaraziła:-:)-(

Trochę żeście mnie sprowadziły na ziemie, bo nie wiedzieć dlaczego liczyłam też że od 13 tygodnia to już 4 miesiąc się zaczyna:no::baffled::zawstydzona/y: dziś zaczął mi się 12 a byłam już tak blisko;-);-)
 
reklama
witam piątkowo :-) właśnie się najadłam i mam nadzieję, że dzidziowi też smakowało i nie będzie się fochować na mamę :-p

kurcze wiecie co... tak teraz mysle o moim wczorajszym wyskoku z ta rura na basenie wiem ze to nie madre bylo :baffled: ale myslicie ze dawka adrenaliny mogla dzidzi zaszkodzic??? nic mnie nie boli brzuszek nic a nic ale sie zastanawiam ciagle i martwic zaczynam choc wiem ze sama sobie winna jestem:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

na pewno nic się nie stało :tak: pisałaś, że potem brzuszek Cię pobolewał, ale jestem pewna, że to mięśnie :tak:

A ja znowu , przeżyłam koszmar...byłam w nocy ( o 2) w szpitalu, bo znów zaczełam krwawić:-(z dzidzią w porządku, nic się nie odkleja, wody płodowe w normie, łożysko też...nie wiadomo od czego te krwawienia, już wszystkie możliwe lekarstwa biorę....normalnie za każdym takim krwawieniem zbliżam się do zawało serca:-(

jezu, matri przeżycia masz okropne! :no:
całe szczęście, że wszystko ok :tak: to najważniejsze :tak:

Co do lumpeksów ja nie mam daru szperania...po prostu nie umiem szukać jak coś wisi bezładnie na wieszakach czy koszach:baffled: a chciałabym ....bo wiem że czasem są zaj*** rzeczy na szperkach!!

ojjj, ja też nie umiem... niedaleko mnie jest taki sklep- końcówki kolekcji, pojedyncze egzemplarze, wszystko nowiuśkie :tak: jest tego tam mnóstwo i naprawdę można wyszperać coś super :tak: ja jednak muszę mieć dobry dzień na takie eskapady, bo zazwyczaj szybko się niecierpliwię :-p
chociaż kilka razy udało mi sie wyłowić suuuper markowe ciuszki i torby po baaaardzo atrakcyjnej cenie :-D bardzo poprawia humor :-D

prawdopodobnie DZIEWCZYNKA
Wszystko jest na swoim miejscu
2 raczki
2 nozki
2 nerki
piekne serce
zoladek
mozg
brzuszek jest zamkniety ,kreglosop na miejscu i wszystko inne tez ,kosc nosowa bardzo widoczna co zmniejsza ryzyko zespolu downa :)
przeziernośc karku 1,8 mm :)

gratuluję :-D

Ja też wróciłam wlasnie z usg.Wszystko wzorcowo, pieknie, zdrowo. Dzidzia ma 6,3 cm wielkości
A poza tym,....... Na 90% jest DZIEWCZYNKĄ!!!!!!

gratuluję :-D

Ionka polecisz mi tego gina u ktorego bylas? Nie wiesz czy bedzie moze w ten weekend? Jestem sklonna pojechac do Limerick, tylko niech w koncu mi ktos zrobi ta przeziernosc...
Jak sie otrzasne po dzisiejszej wizycie u "pani doktor", ktora wykonala mi dzisiaj "usg" to opisze co sie wydarzylo... Jestem u kresu wytrzymalosci psychicznej...

Ionka umowilam sie do doktora Brzozowskiego na niedziele. Nie wiesz przypadkiem czy on nagrywa jakies filmiki z badania?


Tabasia, byłam właśnie u niego. facet wydaje mi sie w porządku, chociaż co osoba, to opinia... ja w każdym razie, nie narzekam ;-)
filmu nie miałam, ale dostałam zdjęcia.
mnie to kosztowało 120 euro. miałam znowu iść do niego w ten weekend :-) ale w poniedziałek mam wizytę w szpitalu, to pójdę za darmo :tak:
a ta Twoja "doktorka" to Polka była czy może położna w irlandzkim szpitalu??
 
Agniesiak ja też z mazowieckiego ale po drugiej stronie Wawy...Komorów. Mialam nadzieję, że mamy troszkę bliżej do siebie:tak:

Neska a jak twój synek ma na imię? Bo w suwaczku wyczytalam, ze tak samo jak ja mam nick;-)

Milkshake ja to jeszcze tak do konca nie wierzę, że ma być dziewczynka i sią nie nastawiam na 100%. Fajnie mieć w domu parkę, ale jakoś ja nie do konca wierzę lekarzowi z tą dziewczynką....Maż za to się napalił:-D Ja dopóki nie zobacze chyba na żywo to nie uwierzę, że dziewczynka:-D:-D:-D
 
Ale super ze juz niektore z Was znaja plec Maluszka :) Ja lece do PL juz w poniedzialek i tez wtedy bede miala to genetyczne USG, to juz bedzie 15 tydzien wg miesiaczki to moze tez sie juz dowiem hihi :) Ahh nie moge sie doczekac, ale ten tydzien zlecial strasznie predko, bo mialam kupe spraw do zalatwiania i tak jakos tyle sie wydarzylo...ahh normalnie super bo wszystko sie uklada coraz lepiej, aha zapomnialam wspomniec ze bylam na pierwszej wizycie u poloznej, ktora bedzie sie opiekowala mna cala moja ciaze, kobieta jest cudowna, wizyta trwala az godzine, posluchalysmy tez bicia serduszka dzidzi!! Super ;D Ahh ale jestem szczesliwa :)))
Brzszek rosnie mi w oczach a piersi to juz w ogole, kokosy ze hej, moj M. spokoju mi nie daje :p

Zycze wszystkim tym ktore choruja szybkiego powrotu do zdrowia dla Was i Waszych Maluszkow w brzuszkach :) I w ogole wszystkiego dobrego, pozdrawiam :)
 
Hej Kobitki,
Uspokoilam sie troche, wiec opisze dzisiejszy koszmar u ginekologa...
Mialam usg dopochwowe. "Lekarka" NIE zmierzyla nawet Malenstwa. Pokazalam mi tylko glowe i raczke. Nawet serduszka nie widzialam. Co do pomiaru faldek na karku, zmierzyla cos tam i wyszlo 2,5mm, ale powiedziala, ze nie moze tego dokladnie okreslic, bo ma zly sprzet :wściekła/y: O kosci nosowej w ogole nie wspomniala. Mowila tylko, ze dziecko ma strasznie duzo glowke, cokolwiek to ma znaczyc :baffled:Wyszlo jej, ze moja ciaza jest starsza o (uwaga!) 3 tygodnie!!! Zaznacze tylko, ze robiac poprzednie usg u innych lekarzy, wiek ciazy wg usg byl taki sam jak ten z miesiaczki! Wiec jak to mozliwe???? Przeciez to bylo dziecko planowane, wiem dokladnie kiedy to sie stalo! Mowie Wam jaki koszmar :-( A na koniec tak mi gleboko wepchala ta glowice, ze myslalam, ze umre z bolu!!! Jak zwrocilam jej uwage, to szybko zakonczyla "badanie". A tak ja zachwalalam po pierwszej wizycie :confused:
Najgorsze jest to, ze do PL nie dam rady teraz poleciec, a tu u nas ciezko o dobrego specjaliste :baffled: Mowiac krotko jestem w czarnej d****
Bardzo sie z M dzis o to wszystko scielismy... Nerwow co niemiara :-(
Ionka to Polka byla. "Lekarz ginekolog" k***a :crazy: O tym Twoim tak jak piszesz, rozne opinie :baffled: Juz sama nie wiem... Na recepcji powiedzieli 100euro. Ponoc w Dublinie jest dobra lekarka...
Wszyscy tu tylko patrza jak cie oskubac z kasy :no:
 
Mnie też czas szybko leci dziecko, dom itd itd.Dopiero był 5 tydzień jak dowiedziałam się o ciąży a tu już 12 :szok:

Pierwsza ciąża ciągneła mi się niemiłosiernie a najbardziej te ostatnie miesiące.Niepracowałam sama siedziałam w somu dopóki mąż nie wrócił. M. codziennie przychodził z pracy i pytał: no to może dziś?:-D albo : i co czujesz coś?długo jeszcze?:-D codziennie:szok:


Tabasia toż to jakaś konowałka:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::crazy:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Narobiłam się dziś, ale już mam prktycznie przygotowany pokój do remontu :tak:
Mam tylko nadzieje, że Dzidziolowi to nie zaszkodziło, ale mimo wszystko starałam się oszczędzać. Jutro zaczynamy remoncik i nie wiem ile to potrwa. Chciałabym jak najszybciej. No w każdym razie nie bedzie mnie pare dni na forum, bo musze tu wszystko poodłączac i powynosić. Nie wiem jak przeżyję z moim uzależnieniem od neta :-D
 
Do góry