reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

To świetnie, że wszystko dobrze! To aż niesamowite, że takie maleństwo, a tak widać wszystko. Ja muszę jeszcze tydzień poczekac.
A co do lumpeksów to ja też czasem wejde, ale jakoś nie idzie mi szukanie, może dla dzieci łatwiej będzie zakupy robić.
Wracając do domu nakupowałam pełno warzyw! Nastawiłam już ogórki małosolne, ugotowałam fasolke szparagową na obiadek i zrobiłam zupę (krem) z dyni pierwszy raz w tym roku mniam mniam. A teraz ruszyć się ciężko. Miłego popołudnia życzę.Ja wybieram się jeszcze teraz do IKEI.
 
reklama
kamikaa tak się ostatnio stresowałaś, a tyle radości miałaś z tego usg :-D
rewelacja, że tak długo mogliście się napatrzyć i nasmakować szczęścia patrzenia na Wasze Maleństwo
dużo emocji tych najpiękniejszych :tak:
gratuluję
i pozdrawiam :happy:
 
Kamika to gratuluję!! Super ze wszystko dobrze, no i ze dziewczynka:tak: Wlasnie caly czas sie zastanawialam kto ma jeszcze dzisiaj ze mną usg....

Ja też wróciłam wlasnie z usg.Wszystko wzorcowo, pieknie, zdrowo. Dzidzia ma 6,3 cm wielkości
A poza tym,....... Na 90% jest DZIEWCZYNKĄ!!!!!

Chodzę do takiego lekarza na usg co dziewczyna na forach o nim piszą ze się nigdy nie myli i nie mowi jak nie jest pewien....u mnie powiedzial ze glowy sobie nie daje uciąć, ale żadnego siusiaka,zalążków siusiaka itp nie widzi...i jak by mial obstawiac to daje duże pieniądze na to ze będzie córa

Mąż się cieszy jak głupi!!!Ja tez jestem szczęsliwa, bo mamy synka to dziewczynka bedzie suuper!
 
agniesiak no bo przeciez nam leci 15 tc tzn trwa i sie za kilka dni skonczy czyli drugi tydzien 4 miesiaca leci... w sumie polmetek 4 miecha a nie poczatek :tak:

ja tez do usg mam tyle czekania :-( jeszcze jakies 2-3 tygodnie nie wiem na kiedy sie zapisze ale chyba na za dwa tygodnie ;-)

a kupilam sobie dzisiaj bluze taka z kapturem nie zapinana chyba pochodze w niej do grudnia stycznia akurat ciut wieksza wzielam :-)
 
Ionka polecisz mi tego gina u ktorego bylas? Nie wiesz czy bedzie moze w ten weekend? Jestem sklonna pojechac do Limerick, tylko niech w koncu mi ktos zrobi ta przeziernosc...
Jak sie otrzasne po dzisiejszej wizycie u "pani doktor", ktora wykonala mi dzisiaj "usg" to opisze co sie wydarzylo... Jestem u kresu wytrzymalosci psychicznej...
 
missiiss1301 podobno takimi zwyklymi sluchawkami lekarskimi sie nie da tetna wysluchac ,

hehe ja przy Olku też słuchałam zwykłymi słuchawkami i nawet w 9 miesiącu nie umiałam znaleźć tętna malca.... :)

dziś byłam na badaniu u gina i nie umiał mi tętna znaleść i zrobił mi szybkie usg (już miałam schiza, że coś nie tak). Ta moja dzidzia cały czas się patrzy na wprost lub tyłeczkiem do światła :-D

kurcze a co do płci to mi powiedział na usg 4d, że to za szybko by znaleść siusiaka lub siuśkę... :dry: a patrz Igi ty już wiesz... troszkę ci zazdroszczę ;-) nawet bardziej niż troszkę, bo też mam już małego budrysa....
miałam dwa sny, jeden że urodziła się dziewczyna, a drugi że na usg widziałam siusiaka... i po tym pierwszym chodziłam uchachana ale jak mi się przyśnił ten drugi to jakoś mniej się cieszyłam :tak: chyba za bardzo chcę mieć dziewczynkę :baffled:
 
Ionka umowilam sie do doktora Brzozowskiego na niedziele. Nie wiesz przypadkiem czy on nagrywa jakies filmiki z badania?
 
reklama
Do góry