reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

no mnie też wczoraj strasznie coś kuło z lewej strony że z łóżka wstać nie mogłam ale wziełam ciepła kompiel i wypiłam herbatkę miętową i przeszło
 
reklama
a myślicie że jak mnie maż amolem nasmarujeto nie zaszkodzi???
brałam ciepłą kapiel i nie pomogło,nic zrobic nie mogę,a o leżeniu nie wspomnę ( na lewym boku to już wogóle mogę zapomnieć)mąż mnie z kibelka podnosił tak mnie połamało....
 
Ostatnia edycja:
powiem was dziewcyzny ze mnie dzis tez od rana caly lewy bok boli... a mała mnie nie oszczedza i bryka normalnie caly dzien..., moze chociaz w nocy da mi troche spokoju....:-( probowalam juz lezec ale to nie za duzo dało:(
 
Dziewczyny czy wy też tak macie że okres ciązy uważacie ze jeden wielki stres i starch o nasze maleństwa:confused:

Dzis rozmawilam z koleznka ktora urodzila 3 tyg temu. Jej ciąża przebiegala wzorowo - chodzila prywtanie , jedynie jej mała mało sie ruszala - podobnie jak moja!! No i dalam jej czas zeby ochlonela i nacieszyla sie małą i dzis zadzwonilam do niej a tam SZOK!! Dopiero w pt opuscila szpital bo u jej malutkiej wykryli oprocz rozszczepienia podniebienia, torbieli na jajniku i w mózgu to tez niewyksztalcone niektore mieśnie i jaj malutkiej na poczatku nie dawali wogle szans na to że bedzie siedziala i podejrzewali zespoł Hoffa czy Hoffmana - choroba dzidziczna i dziecko umiera przed 4rokiem zycia- nie pamietam bo bylam tak sparazlizowana ta wiadomoscią że mialam w głowie tylko jedno : "Boshe żeby tylko moja niunia byla zdrowa"!! Czlowiek zajmuje sie przyziemnymi sprawami takimi jak kolor wozka czy wybor butelki do karminia a tu takie targedie!! Jej mała ma szanse na normalne życie ale wymagac to bedzie od nich intensywnej rehabilitacji!! No i jej mały ruch byl zwiazany z tymi niewyksztalconymi miesniami... teraz ja sie boje i wkrecam akcje i boje sie zeby moja mala byla zdrowa!!
Niech ktos powie ze ciąża to piękny czas:confused2:
Jakie to niespwiedliwe, czym ta malutka istotka jest winna...kobieta dba o siebie a tu takie kwiatki wychodza:-(

mój J ma siostre niepełnosprawną...i się wahaliśmy trochę... jego pierwsze dziecko urodziło się zdrowe....ale mieliśmy obawy jak z Mikołajem bedzie...gin nic nie mówił, no ale nie wiem czy takie rzeczy widać na USG...póki co o tym nie myślimy...co będzie to będzie...każdy zasługuje na szanse życia :)

a teraz ponadrabiam reszte...
 
mi kostki troche puchna, no ale nie jest to dramat - w poprzedniej ciazy bylo chyab gorzej, no ale ona przypadla jednak na inne miesiace juz (cieplejsze). Nie chcialabym miec koncowki ciazy w lecie :szok:
 
kurcze.. Nasz Pawełek albo bedzie fanem kapieli albo bedzie bardzo plakal. Taki byl niespokojny jak lałam prysznicem na brzuch, ze szok. Az sie zdziwilam :-D

a teraz slysze jak co mi bulgocze w brzuchu. Tak jakby sie przelewalo :eek:
 
candy z rodzicami tak jak ty i bez nich bym zgineła bo mi pomagają i wspierają bo co ja mogę zaoszczędzić jak nie pracuję tylko się uczę
 
reklama
witajcie
zaszalalyscie dzisiaj z tymi postami tyle mam teraz nadrabiania
ja dzisiaj mialam kiepski dzien zreszta podobnie jak wczoraj tyle ze dzis nie mialam jak w lozku lezec bo troche spraw musielismy zalatwic
ciagle mi cos niedobrze na zoładku i strasznie slaba jestem
to teraz zabieram sie za nadrabianie milego wieczoru
 
Do góry