reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

candy jezeli uzna dziecko to będzie musiał płacic alimenty jeżeli złożysz wniosek
yra245 ja wiem 28 lat skończy w maju to już nie młody (ale zachowuje się jak gówniarz)
tylko ja mam do siebie pretensję że taka głupia byłam i tak naprawdę przez 2 lata nie widziałam jaki jest
 
reklama
wiecie co ja to chyba z rana pojadę do szpitala...tak mnie boli że nie wytrzymam,,,cały lewy bok,i w okolicach lewego żebra,tak że z bólu dotknąc niemogę,a o kasłaniu nie wspomnę- nigdy mnie taknie bolało,jak myslicie czy to dlatego że się przez weekend napracowałam przy remoncie czy co???
 
wiecie co ja to chyba z rana pojadę do szpitala...tak mnie boli że nie wytrzymam,,,cały lewy bok,i w okolicach lewego żebra,tak że z bólu dotknąc niemogę,a o kasłaniu nie wspomnę- nigdy mnie taknie bolało,jak myslicie czy to dlatego że się przez weekend napracowałam przy remoncie czy co???


może maluszek ci naciska na jakąś częśc że tak cię boli, ja tak miałam jeden dzień, pośladek tak mnie bolał że chodzić nie mogłam a na drugi dzień odeszło.
 
ania skrzat1 Mozliwe, ze jak sie napracowalas u mnie wystarczy, ze troche pochodze i juz wymeczona padnieta i cala obolala.
Oszczedzaj sie!!! Wiem, ze nie da sie tylko lezec ale lepiej sie nie przemeczaj.
 
mloda_mamusia1 nio niestety nie daja koszul do porodu, wiesz zdecydowałam sie na szpital w Blachowni bo tam mój gin pracuje a wiadomo jakie tam są warunki, wszystko swoje. Mam nadzieje że nie będe żałowała porodu w tym szpitalu, bo u niuni stwierdzono wade układu moczowego ale usg i tak zalecaja mi w 2 tyg i najlepiej prywatnie więc zostałam już przy tym szpitalu, mimo że warunki troche starodawne ;-)

Co do majtasów to kupiłam jednorazowe z siateczki ale wezme też zwykłe bawełniane - jakby tamte były niewygodne :tak:
U nas w szpitalach słyszałam że na obchód zazwyczaj laski z majtasów wyskakują, bo lekarze każą się wentylować :-) ale po obchodzie juz zakładają bo troszke niewygodnie z giga podpaską między nogami jak nic tego nie podtrzymuje :tak:

dronka83 u mnie okres ciąży to też ciężki i raczej stresowy czas, na początku miałam krwiaka, potem w 22 tyg dowiedziałam się że coś nie tak jest z prawą nereczką niuni i moczowodem, od tego czasu mnóstwo usg, nerwów i konsultacji. Teraz już jest troszke lepiej, troche ochłonełam - wiem że po porodzie od 2 tyg czeka niunie usg, potem badania, być może zabieg chirurgiczny ale wierze w to co mówili lekarze że wada ta nie zagraża bezpośrednio życiu małej.
Przykre jest to co spotkało twoją koleżanke zawsze choroba dziecka bardzo boli, wydaje się być niesprawiedliwa i chyba nigdy tego nie zrozumiemy :-(

Czarnuszka88 oj ten twój chłop przegina :-( że też nie ma umiaru i wyczucia sytuacji :no:
 
naprawde szkoda slow na tych chlopow, mnie moj tez czasem wkurzy ale generalnie zle nie jest, piwko pije ale wie ze teraz nie moze bo przeciez nie znamy dnia ani godziny, teraz wlasnie wychylil jednego browara na skokach,
ale niech ma:-)

kasaii ciekawe ile jeszcze wytrwasz, widzisz w koncu przyszla na ciebie pora wiec moze i moja tez nadejdzie:-D

ja mam zgage i wkurza mnie ona:wściekła/y:

ide kanapki zrobic mojemu bo rano musi wstac wczesnie baaardzo a mi sie nie bedzie chcialo

zaraz wracam;-)
 
reklama
AniaSkrzat może połóż sie na boku mi to pomaga


yra245 to mówisz że z funduszu będzie mniej niz od jego mamy?? ja jego matke podam to będzie jazda hehe
 
Do góry