reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Moj malozonek sobie wymyslij ze tak bedzie i oznajmil mi ze wszystko jest ustalone i urodze w czwartek , no ale co i z kim ustalal to nie zdradzil ;-)
Na pewno ustalal z Cora w nocy jak Ty spalas ;-);-);-)
A tak na powaznie, to fajnie, ze cos sie zaczyna :happy:

ale mnie tylek szczypie, kurcze ile razy dziennie mozna sie zalatwiac co ? :eek:
Hihi, czyzby organizm sie oczyszczal? :-D

Dronka wspolczuje kolezance, chyba nie ma nic gorszego jak choroba dziecka. A to musial byc wielki szok jak dowiedzieli sie dopiero po porodzie, bo wczesniej mozna sie jakos choc troche psychicznie do tego przygotowac...

Wspolczuje dziewczynom, ktore maja takich facetow jak Candy! Ty kochana to go w dupe kopnij, a nie pisz, ze RACZEJ zlozysz pozew o alimenty... Olej goscia, bo jest niepowaznym gowniarzem! Wiem, ze to trudne, ale za pare miesiecy badz lat bedziesz sie z tego smiac i na pewno znajdziesz faceta, ktory pokocha Ciebie i Twojego Synka! Tego Ci zycze!

U nas spokojnie, zmeczona jestem jak nie wiem, troche sie dzis narobilam. Jutro rano wizyta w szpitalu. Nie chce mi sie tam jechac, znowu 2h czekania :eek:
 
mcgosia siedzi cicho i jzu nie wrozy, ale kto wie co mysli o Tobie :-p:-p:-p Ja tam swoje wiem... :-p i juz mnie nic nie zaskoczy z twojej strony -tylko daj znac :-D
 
reklama
Do góry