reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
o, to czemu nas nie poinformowala?


dziewczyny jak wygotowywalyscie smoczki to w srodku ( w tej gumie ) pojawil sie jakis osad bialy?
smoczek mam kauczukowy..

moze ma dosc juz wszystkiego i pisac jej sie nie chcialo ;-)
a ten osad to zazwyczaj sie pojawia jak cos sie wygotowuje, srednio to wyglada
 
no moniskabe ja też ciągle i bardzo ostatnio często biegam do kibelka z tym i z tym a to oznacza że już niedługo :-)
 
yra245 najgorsze jest to że ostatnio się dowiedziałam że on już ma komornika bo nie płacił rat za meble. A przez 2 lata było cudownie ale odkąd dowiedział się że jestem w ciąży zmienił się nie do poznania - nawet jego matka tak stwierdziła

candy mój też na początku chciał dziecka i my nawet planowaliśmy dzidzie i ślub. a o paragonach dowiedziałam się od dziewczyn na forum i znajomych


eh taki młody i już ma takie przeboje, nieźle,
 
Turlamy się razem - jednym słowem :-D
a objawy jakieś masz??
widzę, że też na córeczkę czekasz ;-)


Tak na Córeczke :)
Nie chce zapeszyc ale juz powoli czuje ze sie rozkreca, do tej pory byla cisza, gin w czwartek mi mowil ze szybko nie urodze ale od wczoraj czuje coraz silniejsze skurcze i bole podobne do tych ktore poprzedzily pierwszy porod , jestem dobrej mysli wiec :)
 
o, to czemu nas nie poinformowala?


dziewczyny jak wygotowywalyscie smoczki to w srodku ( w tej gumie ) pojawil sie jakis osad bialy?
smoczek mam kauczukowy..
To wada sterylizacji w wodzie gotującej. Zawsze pojawia się taki nalot. Nie jest on szkodliwy ale nieładnie wygląda. To samo s=dotyczy butelek i wszystkich rzeczy tak sterylizowanych.
 
reklama
Tak na Córeczke :)
Nie chce zapeszyc ale juz powoli czuje ze sie rozkreca, do tej pory byla cisza, gin w czwartek mi mowil ze szybko nie urodze ale od wczoraj czuje coraz silniejsze skurcze i bole podobne do tych ktore poprzedzily pierwszy porod , jestem dobrej mysli wiec :)

To zazdroszczę... u mnie bóle na @ i podbrzusze mnie troszkę rwie...
mała się TAM jakoś główką odbija, ale chyba jej coś nie wychodzi :no::-D
nawet czop mi nie odszedł... a skurczów nie miałam żadnych (albo nie czułam?)
ogólnie chyba nic takiego się nie dzieje...
 
Do góry