reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

No wlasnie chyba mag349 sie dawno tez nie odzywala ? Przegladalam sobie teraz liste marcowek i wlasnie tak pamietam ze ona chyba miala termin tak jak ja na 1 marca, moze juz urodzila ??? i tylko ja sie telepie jeszcze ;-)
 
reklama
króliczątko o drugie to nie muszę się martwić , a on do seksu ze mną jak wół do karety, u nas seks to naprawdęęęę była żadkość..


moniska my się 3 razy wyprowadzaliśmy i nawet ten paragon od wózka gdzieś zaginął, nie mam żadnych paragonów:baffled: ale moze mimo to cos sie zdziała w sądzie
 
Ja Wam powiem ,że mag349 jest w szpitalu ... leży ... jest wkurzona, bo żadnych oznak nie ma ,ale kazali jej czekać na rozwój akcji...
bo i tak ma mieć chyba CC z tego co pamiętam, miała przeciwwskazania na poród naturalny...

I ja niby też mam termin na 1 marca ,ale to z USG...
 
Ojojku dziewczyny jak tak poczytalam o waszych mezach to stwierdzam, ze nie mam tak zle choc z aniolkiem tez nie mieszkam do tego mlodziutka jestem(prawie20) i teraz boje sie co mnie czeka!!!!!
kroliczatko Tez mieszkam daleko od rodziny, bo za granica niby znajomych tu jakis mam ale znajomi to znajomi a nie mama czy siostry!!! Milo tak z wami popisac:-).
czarnuszka88 Nie daj sie jego rodzinie ani jemu moj wlasciwie problemow z alkoholem nie ma ale tez mieszkalam jakis czas z tesciowa i wiem co to znaczy!!!
Trzymam za Ciebie kciuki, bo w koncu jestes w ciazy i powinni brac to pod uwage. Ja mlodziutka bylam jak zamieszkalam z tesciowa co trwalo1 miesiac ale swoje zdanie zawsze wypowiadalam, nie raz jej mowilam, ze ja sie na to czy na tamto nie zgadzam, bo to ja bede zyla z jej synem, a nie ona...jaka zla byla jak mu nie robilam kanapek i robila sama!!! Teraz mieszkamy sami i jest o niebo lepiej, choc nie zawsze kolorowo jak to juz w zwiazkach bywa!
Powiem ci szczerze ze teraz mam wrazenie ze tesciowa mnie szanuje, odwiedza i nawet zakupy czasem przynosi......ja to do mojego smieje, ze sobie ja wychowalam.;-);-);-)

Pozatym to kupilam sobie dzis te biustonosze do karmienia :-) i juz praktycznie wszystko mam na szczescie nie mialam takich problemow jak ty candy6 bo wiekszosc rzeczy mam po siostrzenicy ktora w1.04skonczy roczek.
w57vskjold61nkge.png

bfarxzdvvah2hvm1.png
 
Ja Wam powiem ,że mag349 jest w szpitalu ... leży ... jest wkurzona, bo żadnych oznak nie ma ,ale kazali jej czekać na rozwój akcji...
bo i tak ma mieć chyba CC z tego co pamiętam, miała przeciwwskazania na poród naturalny...

I ja niby też mam termin na 1 marca ,ale to z USG...


Uuu to tez zajebiscie, lezec w szpitalu i czekac na rozwoj akcji zeby miec cc...

Kingusia1991 to w takim razie telepiemy sie jeszcze razem ;-) mam nadzieje ze niedlugo juz....
 
Ja Wam powiem ,że mag349 jest w szpitalu ... leży ... jest wkurzona, bo żadnych oznak nie ma ,ale kazali jej czekać na rozwój akcji...
bo i tak ma mieć chyba CC z tego co pamiętam, miała przeciwwskazania na poród naturalny...

I ja niby też mam termin na 1 marca ,ale to z USG...

o, to czemu nas nie poinformowala?


dziewczyny jak wygotowywalyscie smoczki to w srodku ( w tej gumie ) pojawil sie jakis osad bialy?
smoczek mam kauczukowy..
 
yra245 najgorsze jest to że ostatnio się dowiedziałam że on już ma komornika bo nie płacił rat za meble. A przez 2 lata było cudownie ale odkąd dowiedział się że jestem w ciąży zmienił się nie do poznania - nawet jego matka tak stwierdziła

candy mój też na początku chciał dziecka i my nawet planowaliśmy dzidzie i ślub. a o paragonach dowiedziałam się od dziewczyn na forum i znajomych
 
reklama
króliczątko o drugie to nie muszę się martwić , a on do seksu ze mną jak wół do karety, u nas seks to naprawdęęęę była żadkość..


moniska my się 3 razy wyprowadzaliśmy i nawet ten paragon od wózka gdzieś zaginął, nie mam żadnych paragonów:baffled: ale moze mimo to cos sie zdziała w sądzie
No jak to zdziałasz bo przecież jako ojciec ma obowiązek płacić alimenty. A jak nie on to zasięgnij porady prawnejczy obowiązek nie spada na jego rodziców. Na pewno znajdziesz gdziesz info o pomocy dla takich kobiet jak ty
 
Do góry