reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

..no co do alimentów to raczej go podam,
ale on pracuje od 3 tygodni dopiero i 11 marca będzie miał pierwszą wypłate więc się zobaczy jak się zachowa,
no ale skoro babcia miała tyle na laptopa to na smoczek i nozyczki mogła juz dać, wiedząc że ten jeszcze wypłaty nie dostał to z matką mogły by coś dorzucić np. na pampersy
a tak to matka gadała ze by wózek kupila gdybym ja nie kupiła wcześniej, yhhy no jasne hahaha , jakby to była prawda to teraz by mogła mi pół zwrócić co za różnica.

ehhh.. widac, ze kobiety zyja zludna nadzieja..
ja bym nie liczyla.
Pewnie kupi sobie gry na komputer, nowe buty, sluchawki do kompa czy inne pierdoły.
Nie znam Twojego faceta... (w ogole ja bym go tak nie nazwala)
ale nie jest to gowniarz z tego co pisalas ile ma lat. Ale widac ze strasznie jest niedojrzaly.
Powiedz, a czy on chcial tego dziecka? Czy tylko zrobil Ci je, bo Ty chcialas?
 
reklama
..no co do alimentów to raczej go podam,
ale on pracuje od 3 tygodni dopiero i 11 marca będzie miał pierwszą wypłate więc się zobaczy jak się zachowa,
no ale skoro babcia miała tyle na laptopa to na smoczek i nozyczki mogła juz dać, wiedząc że ten jeszcze wypłaty nie dostał to z matką mogły by coś dorzucić np. na pampersy
a tak to matka gadała ze by wózek kupila gdybym ja nie kupiła wcześniej, yhhy no jasne hahaha , jakby to była prawda to teraz by mogła mi pół zwrócić co za różnica.
Mam nadzieje że nie raczej ale założyszmu sprawę.
Moją znajomą zostawił facet z 2 dzieci i to jeszcze teraz długi po nim spłaca. Tylko jedna dziewczynka wtedy chodziła do przedzszkola a drugą dała do żłobka.No i poszła do pracy. I daje radę. Mówiłami że były tygodnie kiedy głodowała bo na jedzenie jej dla siebie nie starczało, ale dała radę. Wiecie wy też sobie życie poukładcie i wyjdziecie na prostą. Oby już tacy wariaci juz wam w sercach nie zawracali.
 
szczerze to razem chcieliśmy je i nawet moja mama sie go pytała czy on jest pewien że chce tego dziecka a on uparcie i stanowczo mówił że tak i jest tego pewien:sorry:
 
Candy mnie juz żadna historia o twoim D nie zdziwi:eek:ewidentnie on jego rodzina mają Ciebie i Małego w głębokim poważaniu-wiem że to przykre ale prawdziwe...i powtórze jeszcze raz...to taka moja drobna sugestia...przestań się prosić ich o cokolwiek bo tonaprawde poniżające,jedyne wyjście żeby dostać to co się Tobie i dzidziołkowi należy to założyć sprawę o alimenty...i naprawdę niema tu się nad czym zastanawiać,bo w inny sposób tej gotówki nie wyegzekwujesz...a zachować twarz:tak:
 
normalnie wspolczuje dziewczyny, najgorsze w tym wszystkim jest to ze w tym naszym kraju bardzo ciezko jest utrzymac sie samotnym matkom bez jakiejkolwiek pomocy...
 
Hej dziewczyny, a ja zmartwiona od rana, a wlasciwie od wczoraj. Prawie w ogole nie czuje ruchow dziecka. W sobote tak brykala ze sie nawet zastanawialam czy nie za bardzo, a tu wczoraj prawie w ogole i dzis tez jeszcze nic:( strasznie sie boje czy na pewno wszystko jest ok:(


czy ktoś wie co u kaaha?
 
reklama
Do góry