reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Mysz to szczesciara z Ciebie jesli chodzi o rozstepy :-) Oby teraz tez tak bylo!
A ja znalazlam na allegro ten balsam, o ktorym pisala Ionka.
CIĄŻA MARKOWY BALSAM na rozstępy PALMERS CENA!! (714832068) - Aukcje internetowe Allegro

http://www.allegro.pl/item715288158_balsam_ujedrniajacy_przeciw_rozstepom_palmers.html
Czytalam teraz o nim kilka opinii, ze tez jest dobry :-)
Ale z tym moim smarowaniem to tak jest, ze rzadko kiedy mi sie chce... :-D

Dziewczyny, ktoras pisala, ze zakupila detektor tetna plodu. Tez o tym mysle, w sumie to nie jest taki strasznie drogi - te uzywane mozna juz dostac za 100-150zl. Tylko tak sie zastanawiam, bo nigdzie nie znalazlam informacji, czy jest on bezpieczny dla dzidzi...
 
reklama
Witam.Ja wlasnie wstalam.Dzisiaj nawet pospalam do 8:00.Ale to zapewne dlatego ze bylam wczoraj caly dzien na basenie:-):-):-):-).
Dzieciaki nie wychodzily z wody wiec i ja tez bo balabym sie spuscic je z oczu.

Za to w nocy snily mi sie koszmary.Nawet po oknach musialam uciekac,a na koncu gonilam jakas muche,obudzilam sie z takimi bolami miesni,ale moze to tez po basenie,chodz nigdy mnie tak nie bolalo.

Ja z Kubusiem wymiotowac w 4 miesiacu ale tylko przez 2-3 tyg.Tylko ze wtedy z rodzinka meza pojechalam na wakacje i to chyba bardziej nerwy byly.Moja mama za to z siostra 9 miesiecy sie meczyla.Dlatego smieje sie ze moze juz i za mnie sie meczyla i dlatego nie wymiotuje.Mdli mnie tylko gdy jestem glodna lub jade autem jako pasazer.

Teraz szykuje sie do Kosciolka a potem do kolezanki moich dzieci na urodzinki.I pewnie dopiero wieczorem pokukam co napisalyscie,ale widze ze dzisiaj spokoj.
Milej niedzieli:tak::tak::tak::tak:
 
cześć dziewczyny
u nas skwar taki, że nie mam ochoty wychodzić z domu:sorry2:
jakoś nie mogłam dzisiaj zjeść obiadu, bo mnie muliło. Wsunęłam tylko rosół, a jak popatrzyłam na mięcho, to aż mnie odrzuciło:dry:

ale po południu poszliśmy z M na lody - mniam i teraz dopiero poczułam się głodna:-D
więc idę wsuwać

też rozglądam się za kremami na rozstępy, i zacznę się już smarować - słyszałam o tym olejku: EUCERIN Olej do ciała przeciw rozstępom 125ml
 
No i stalo sie :-( Leze sparalizowana, chodzic nie moge, nawet sie poruszyc :-:)-:)-( Zaczynala sie tydzien, a dzis dala o sobie znac tak na maksa. Oczywiscie rwa kulszowa :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Mielismy z M wyjsc na spacerek i jak sie zaczelam przebierac, to mnie tak zaklulo, ze az sie poplakalam z bolu!!!!!!!! Nikomu tego nie zycze :crazy:
Nie chce brac zadnych lekow, bo podobno prawie nie pomagaja, a mascia sie nie mozna smarowac, bo przeniknie do dzidziusia :baffled:
 
Ionka dzieki za rade ;-) Pewnie w aptece go znajde?
...
...
Ja upieklam dzis sernik i planuje wylegiwac sie dalej przed telewizorem :-p Nic ambitnego, ale przynajmniej odpoczne ;-)

widziałam w Bootsie :-) nawet mam taką próbkę i juz jej używałam, pachnie bosko czekoladą :rofl2: także jak sie nawącham, to mam dość ze słodyczami :-p
szybko się wchłania i skóra mięciutka :-) także myślę, że kupię sobie taką pełnowymiarową wersję :tak:
a z tym sernikiem, to mmmm smakowicie :tak: ja od paru dni obiecuję, że upiekę tartę jabłkową, ale nigdy nie mam czasu :sorry2:

Ja nie ukrywam, ze nie smarowalam prawie niczym - no moze oprocz zwyklego olejku takiego dla dzieci (po kapieli) no i mam jeden maly rozstep praktycnzie niewidoczny.

szczęściara z Ciebie :-D
ja i bez ciąży mam ich od cholery i ciut ciut ;-)

wróciliśmy właśnie ze spaceru, wieje okropnie, ale w sumie całkiem ciepło :blink:
a dziś na obiad wykonamy domowe kebaby z sosem tzaziki, już nie mogę się doczekać, mniam :happy:
 
No i stalo sie :-( Leze sparalizowana, chodzic nie moge, nawet sie poruszyc :-:)-:)-( Zaczynala sie tydzien, a dzis dala o sobie znac tak na maksa. Oczywiscie rwa kulszowa :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Mielismy z M wyjsc na spacerek i jak sie zaczelam przebierac, to mnie tak zaklulo, ze az sie poplakalam z bolu!!!!!!!! Nikomu tego nie zycze :crazy:
Nie chce brac zadnych lekow, bo podobno prawie nie pomagaja, a mascia sie nie mozna smarowac, bo przeniknie do dzidziusia :baffled:

Tabasia, okropnie współczuję!! :-(
a masz w domu termofor czy coś podobnego?? może ciepło pomoże?
wracaj szybko do formy!
 
Ionka dzieki ;-) niestety termoforu nie mam, ale wygrzewam sie pod kolderka... niestety kazdy ruch sprawia bol :-(
 
o matko rwa kulszowa bbbrrrr okropnosc... ja mialam korzonki i poprostu plakalam z bolu... ide obie do pracy i naglejak mnie sieklo na srodku rynku o 5,30 rano tak myslalam ze sie juz nie rusze na szczescie tato zainterweniowal a le to tragedia byla:szok:takze ogromnie wspolczuje
 
reklama
Do góry