reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

a kurka zapomnialam z ta nk... dzisiaj wroce z pracy to odblokuje ta funkcje:tak: boze po takim lenistwie tygodniowym az z mezem nie chce sie nam isc do tej cholernej pracy bbbrrr ale dwa tygodnie jeszcze sie pomeczyc i bedzie urlop znow dwa tygodnie :-);-) milego dzionka zycze :-)

a no idzisiaj po pracy ide na to usg ... i sie wszystko okaze co i jak, oby wszystko good :tak:
 
reklama
Tabasia zazdroszczę Ci werwy do ciast. Mi się marzy jakakolwiek aktywność kuchenna. :zawstydzona/y: Jak na razie omijam lodówkę i kuchnie szerokim łukiem...
Nie wiem jaki to ból, ale trzymaj się Kobieto! Termofor możesz dostać w aptece przyszpitalnej, zwykłej raczj też i na allegro - polecam. Przyda sie nie tylko Tobie, ale i na później na bóle brzuszka u dzieciaczków. Jestem jego fanką:happy:
Kamikaa wspołczuję nerwów. Dbaj o siebie.
Karrrolina witaj, witaj;-)Gratujuję serdecznie. Jakie masz objawy jak na razie?

Odnośnie kremów - zawsze jak juz kończę się kąpać, a jeszcze nie wylezę z wanny, smaruje się oliwką dla dzieci i potem ją spłukuje woda zwyczajnie. Potem smaruję sie jakimś kremem dla suchej skóry i jest gites. Ceny tych kremów zniechecają mnie mimo wszystko.:baffled:Mama z kolei mówiła mi, że ona miała taką szczoteczkę z miękkim wlosiem i masowała sobie brzuch i uda co wieczór plus balsam nivea, bo tylko taki wtedy był - zero rozstępów.
 
kamikaa dobrze, że wszystko z maleństwem w porządku - ja tez czekam na 12 tydzień (byle do 2-go września):tak:

tabasia mojej siostrze na rwę pomogły zastrzyki, jak nie przestanie boleć, idź do lekarz, bo się z bólu wykończysz:-( trzymaj się w każdym razie

ja lecę na śniadanko
 
Juz po wizycie
Dostalam zastrzyk ,pobrali krew i inne badania i juz jestem w domku :)
Gin dzisiaj nie zagladal bo nie bylo potrzeby ,skoro wczoraj bylo ok to czekamy do piatku i wtedy usg :)
Trzeba sie oszczedzac ,uwazac nieraz takie wlasnie krwawienie ,plamienie to alarm organizmu zeby zwolnic tepo i uwazac .
Ja w sumie nic nie robie ,nie dzwigam ,nie pracuje ciezko ,byc moze to po sobotnim spacerku ,bylismy ponad 2 godziny na spacerze nad jeziorem ,szlismy bardzo wolnym kroczkiem bo mielismy siostrzenice meza a ona ma 5 lat takze musielismy isc jej tepem :)
Moze za bardzo sie zmeczylam ,nie wiadomo gin mowi tylko ze takie cos nie powinno byc :(zadne mi pocieszenie ale on jest szczery i nie owija w bawelne .
W necie wyczytalam ze to tez moze byc od powiekszajacej sie macicy ,bo to teraz ten 9 tc sie zaczol ,coz trzeba uwazac ,pilnowac i myslec pozytywnie :)
Bedzie dobrze a teraz mala drzemka :)
Maz idzie dzisiaj do szkoly :)pierwszo klasista :)hi hi
Dostal sie do swietnej szkoly ,potem bedzie mial lepsza prace i oczywiscie stanowisko i zarobki :)
Trzeba sie 2 lata poswiecic a tym bardziej ze urzad pracy wszystko sponsoruje ,cala szkole ,dojazdy ,seminaria itd i do tego jeszcze normalnie zarabia jako praktykant teraz w staraj pracy :)

Musze mu przyszykowac torbe ze slodyczami na rozpoczecie roku :)hi hi :-D
 
dronka - a nie liczysz od OM terminu???? Ja tak wlasnie licze i dlatego mam juz 10t1d czyli "leci" 11 tydzien w sumie :-)

kamikaa - duzo tych slodyczy mu przygotuj bo to w koncu duzy pierwszoklasista :-p
 
Kamikaa, to się najadłaś strachu. Dobrze że wszystko w porządku!
Ja za każdą wizytą w toalecie czuję niemiłe piknięcie... czy coś się nie dzieje...

A takie plamienie mogło być np z nadżerki (jeśli miałaś przed ciażą)...

Mysz1978 - dronka ma na suwaczku termin wg om, bo na sg wyszło że dzidziuś jest "młodszy".
 
Witam mamuśki:-)

mam juz 10t1d czyli "leci" 11 tydzien w sumie :-)
No to mamy ten sam termin:-) Dzisiaj to chyba nam się trzeci miesiąc zaczął????


Cały weekend się nie odzywałam, bo spędziłam go dosyć aktywnie z moim mężem:tak: W sobotę w centrum na "jarmarku jagiellońskim" (pojadłam sobie chlebka ze smalcem i ogórkiem kiszonym, no i niestety skończyło się obiadem w pizzeri:sorry2:) a wczoraj w uzdrowiskowej miejscowości Nałęczów, żeby pooddychać świeżym powietrzem i dotlenić naszą dzidzię (tutaj też nie obyło się bez bomby kalorycznej - gigantyczny przepyszny deser lodowy mniaaaam).

U mnie samopoczucie dosyć dobre, czasem tylko w brzuszku i bioderkach poboli, ale to znak, że dzidzia się rozpycha:tak::tak:
Oczywiście piersi nadal bolą, ale już się przyzwyczaiłam.
A no i znalazłam kolejny sposób na zaparcia. Wcześniej piłam zieloną herbatę i to mi pomagało, ale teraz mam odrzut od niej i rano na śniadanko jem płatki z zimnym mlekiem i po paru minutach jestem już w kibelku. I właściwie mój problem z zaparciami minął (przynajmniej jak narazie). No ale niestety wzdęcia są nadal, bez względu nadal co bym jadła, wieczorem mnie dopadają:baffled::angry: a i oczywiście w nocy przynajmniej dwa razy latam siusiu...

Kolejna rzecz to mam straszny łupież:szok: normalnie masakra:szok: nie mogę sobie z nim dać rady:wściekła/y:

A jeżeli chodzi o zapobieganie rozstępom, to po kąpieli smaruję się oliwką bambino. Zobaczymy czy to pomoże:blink: Może dzisiaj pojadę do rossmana to zobaczę czy coś jest tam ciekawego.
 
Ja właśnie cherbatkę piję:tak: Niedawno wstaliśmy z M:tak: Bo wczoraj goście troche posiedzieli i trzeba bylo odespac:tak::-)


Mi jeszcze do 12 tygodnia zostało kuuupe czasu...szkoda bo się bardzo boję :baffled: gdyby liczyć z OM byłabym juz w 11tc....ale czekam cierpliwie na 12:-)
Kochana a mi gin liczy od ostatniej @:tak:I ja suwaczki tak mam ustawione:tak: Choc wiem kiedy owulkę miałam bo uzywałam testów owulacyjnych. Ale i tak licze od ostatniej @:tak:

Juz po wizycie
Dostalam zastrzyk ,pobrali krew i inne badania i juz jestem w domku :)
Gin dzisiaj nie zagladal bo nie bylo potrzeby ,skoro wczoraj bylo ok to czekamy do piatku i wtedy usg :)
Trzeba sie oszczedzac ,uwazac nieraz takie wlasnie krwawienie ,plamienie to alarm organizmu zeby zwolnic tepo i uwazac .
Ja w sumie nic nie robie ,nie dzwigam ,nie pracuje ciezko ,byc moze to po sobotnim spacerku ,bylismy ponad 2 godziny na spacerze nad jeziorem ,szlismy bardzo wolnym kroczkiem bo mielismy siostrzenice meza a ona ma 5 lat takze musielismy isc jej tepem :)
Moze za bardzo sie zmeczylam ,nie wiadomo gin mowi tylko ze takie cos nie powinno byc :(zadne mi pocieszenie ale on jest szczery i nie owija w bawelne .
W necie wyczytalam ze to tez moze byc od powiekszajacej sie macicy ,bo to teraz ten 9 tc sie zaczol ,coz trzeba uwazac ,pilnowac i myslec pozytywnie :)
Bedzie dobrze a teraz mala drzemka :)
Maz idzie dzisiaj do szkoly :)pierwszo klasista :)hi hi
Dostal sie do swietnej szkoly ,potem bedzie mial lepsza prace i oczywiscie stanowisko i zarobki :)
Trzeba sie 2 lata poswiecic a tym bardziej ze urzad pracy wszystko sponsoruje ,cala szkole ,dojazdy ,seminaria itd i do tego jeszcze normalnie zarabia jako praktykant teraz w staraj pracy :)

Musze mu przyszykowac torbe ze slodyczami na rozpoczecie roku :)hi hi :-D
Kochana nie martw sie, ja to samo miałam:tak::-)Już mi przeszło i Tobie przejdzie:tak: A mężulkowi to góre słodyczy bo to duuży chłopiec:tak::-D
 
Cześć,
Melduje się i przyznaję, że nie nadązam czytac:zawstydzona/y:;-) W weekend troszkę się pobyczyliśmy z mężem i dzieckiem, baseny, spacerki..miło ogólnie.

A teraz szykujemy się do wyjazdu....w środę zmykamy do Chorwacji.
Muszę jeszcze tylko odebrać badania krwi....mam nadzieję, ze wszystkie wyszły dobrze.:baffled:

Czy Wam też tak rośnie brzuch??? SZOK!!Ja mam wielki!!
W pierwszej ciązy do 6 miesiąca w pracy nie wiedzieli ze jestem w ciązy....tylko przełożony....a teraz??? Jeszcze z tydzien tu pochodzę i się wszyscy domyślą!
 
reklama
Cześć,
Melduje się i przyznaję, że nie nadązam czytac:zawstydzona/y:;-) W weekend troszkę się pobyczyliśmy z mężem i dzieckiem, baseny, spacerki..miło ogólnie.

A teraz szykujemy się do wyjazdu....w środę zmykamy do Chorwacji.
Muszę jeszcze tylko odebrać badania krwi....mam nadzieję, ze wszystkie wyszły dobrze.:baffled:

Czy Wam też tak rośnie brzuch??? SZOK!!Ja mam wielki!!
W pierwszej ciązy do 6 miesiąca w pracy nie wiedzieli ze jestem w ciązy....tylko przełożony....a teraz??? Jeszcze z tydzien tu pochodzę i się wszyscy domyślą!
No to suuper, ze tak szybciutko rośnie:tak::-)Ja już bym chciała miec widoczny:tak: Mój M mówi, że już go widac, choc ja nie sądzę by mowił prawdę;-):-D Wieczorem jedynie go zauważam:tak:
Kochana zycze udanego wyjazdu, pięknej pogody i spokojnego wypoczynku:tak: A wyniczkami się nie martw, myślę, że wyjda ok:tak::-)
 
Do góry