reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Źle sie czuje.. to chyba od tych stresów.. skurczybyki mnie łapią :( Nie moge jeszcze rodzić bo teraz zostałam bez pieniędzy.. A tata jeszcze premii nie dostał i teraz jest ciężko a nie mam dla dzidzi wszystkiego jeszcze.. Zostałam bez wózka, nosidełka.. Musiałam oddać większość ubranek (te które miałam od siostry M.).. Wózek i nosidełko tez od niej były.. Tyle dobrze że zostawił mi wyprawke dla malutkiej. Powiedział że to prezent.. Ogólnie pisałam z nim dzisiaj i wyszło że to rozstanie w zgodzie, bez orzekania o winie, itd. No cóż.. takie życie.


No to widzę że cała jego rodzinka taka porąbana jak on :no: Nie rozumiem jak ten babsztyl mógł ci odbierać te wszystkie rzeczy:eek::eek::eek:?? Co to kuźwa jest takie zabieranie. Nie ważne czy z nim jesteś czy nie dała i już. A takie zabieranie to dla mnie rasowe kures....two. Sorry dziewczyny ale już się wpieniłam. Jaj szłyszę takie tragedie to normalnie załamuję się. Mi choćbym chciała odebrać to byłoby mimocno wstyd!! Nie no Iza dobrze że sobie ułożysz życie bez takiej rodzinki.

A tak wogóle to witam się serdecznie. Dziś rano miałam takiego dziwnego stresa że nie mogłam. Nie wiem właścieie dlaczego ale normalnie funkcjonowaćnie mogłam. Wzięłam relaniumi do tej pory spałam.

Dziewczyny przestańcie z tymi porodami bo normalnie przerobimy nasz wątek na lutówki.:laugh2:
 
reklama
:-D:-DAgniesiak popłakałam sie ze śmiechu aaaaaahahahahahahhaha :-D:-D:-D:-D:-D az sie M obudził a spi po nocce i dość trudno go obudzić hehe ja pierdziele fenomrnalne są te bobaski z jednym zabkiem aaaaahahahahahhahahaha

Aguś dobrze że dalej 2w1 :-)

zakopane....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: marzenia...mmmm

jejku jeszcze mi łzy ciekną po tym bobasku hahahahaha
 
Dobry wszystkim :tak:
Mam pytanie, bo wiem, ze to czytalam na BB, ale nei moge teraz znalesc:-( Która z Was dziewczynki pisała o tym cudzie : REVITOL STRETCH MARK NA ROZSTEPY - OD PRODUCENTA! (916126753) - Aukcje internetowe Allegro
Kojarze, ze ktora z Was bardzo to chwalila:tak:
Musze sie pozbyc moich kropek czerwonych na tylku i udach :confused2: Na brzuchu poki co nic, ale wcieram ostro w niego oliwke od poczatku ciazy i musze Wam powiedziec, ze poki co dziala, na uda i zadek uzywalam jakis specjalnych kosmetykow na rozstepy i co? usiana jestem jak nie wiem :angry:
 
Tabasia nie wiem jaki model, słytszałam tylko że espiro są lekkie
burza na zgagę najlepiej nie jeść rzeczy powodującycg zgagę:) Ale łatwo powiedzieć:)Ja własnie przed chwilą zjadłąm snikersa, a mam jeszzce marsa:)
 
Dobry wszystkim :tak:
Mam pytanie, bo wiem, ze to czytalam na BB, ale nei moge teraz znalesc:-( Która z Was dziewczynki pisała o tym cudzie : REVITOL STRETCH MARK NA ROZSTEPY - OD PRODUCENTA! (916126753) - Aukcje internetowe Allegro
Kojarze, ze ktora z Was bardzo to chwalila:tak:
Musze sie pozbyc moich kropek czerwonych na tylku i udach :confused2: Na brzuchu poki co nic, ale wcieram ostro w niego oliwke od poczatku ciazy i musze Wam powiedziec, ze poki co dziala, na uda i zadek uzywalam jakis specjalnych kosmetykow na rozstepy i co? usiana jestem jak nie wiem :angry:

ja dopiero czekam na przesyłkę, więc na razie nie pomogę
 
Boshe :eek::eek: Wy o tych lodach w kółko a ja nie mogę:no::no::no:
Moje zatoki mówią stanowcze nieeeee :no::no:

A tak bym zjadła zwykłego najzwyklejszego :-:)-(
 
dobrze, ze poki co nadal wszystkie 2w1.
Z jednej strony zazdroszcze juz rozpakowanym mamusiom, ale z drugiej.. jeszcze chyba psychicznie gotowa nie jestem.

wczoraj bylismy w pizzerii. Wszystko fajnie pieknie..
a w nocy mialam biegunke i nudnosci, caly czas mi sie pizza odbijala. No i wstalam z nudnosciami. Na szczescie po herbatce przeszlo.

Dostalam wiadomosc od sprzedawcy, ze dzisiaj wysyla nam przelew.
No nareszcie.
Dzisiaj zamawiam tez kolejne lozeczko i.. mam nadzieje, ze do konca tygodnia przyjdzie.
bo czuje juz ten uplywajacy czas.
Ale Karol uparl sie, ze lozeczko zlozy jak ja bede lezala w szpitalu z mlodym.
Ale chyba go przekabace jeszcze :-D

Jak mu napisalam, ze Marti urodzila, Madzia lezy w szpitalu pod kroplowka. Ze obie mialy podobny do mnie termin, to kazal powiedziec Pawłowi, ze przed 10 marca ma nie wychodzic :-D wariat.
 
reklama
idę gotować obiad....nudzi mi się normalnie

EDIT: MoniSkaBe właśnie miałam do cię pisać, co z łóżeczkiem
dobrze, że wysyła kasę
 
Do góry