reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Kurcze dziewczyny znowu mam mega zgagę, już nie wiem co mam robić. Pije właśnie drugi kubek mleka i powstrzymuje się przed zwymiotowaniem bo ja tak strasznie nie lubię mleka:-(
 
reklama
Gaba a jaki model chcesz kupic?


Kocham Zakopane :-):-):-) I strasznie za nim tesknie... Tez jestem z Krakowa, ale juz od jakiegos czasu mieszkam kawal drogi od rodzinnego domu i juz tak zostanie.

A ja nie mam zadnych skurczy :sorry: Nawet nie wiem jak to wyglada :no:
Jedno jest pewne MUSZE urodzic w terminie :-D Chociaz juz bym chciala tulic Alusia, musimy poczekac na mojej mamy siostre :-D Wiec do 20 marca nie rodze ;-)
Nocka nawet w miare, rwa troszke odpuscila, to znow bol bioder... Echhh...
Mialam miec jutro wizyte u ginka, ale jest chora i dopiero w niedziele ide :-( Ale w sumie wszystko jest ok (taka mam nadzieje), wiec no panic ;-) W zamian za to pojde sciac wlosy, a kolor zrobie za jakies 2 tygodnie.
Chcialam zrobic dzis torcik truskawkowy, ale musialabym sie ruszyc do sklepu, a tak mi sie nie chce...

Dalej jestem w szoku z Marti :sorry:
I jak Was czytam, te objawy, te oznaki zblizajacego sie porodu, to sama siedze jak na szpilkach, zeby wczeniej sie nie zaczelo :szok:

ooo wreszcie ktos zauwqazyl moj post....:-) Bo poczulam sie jak gdyby niezauwazalna...

Nio balam sie troszke tego wyjazdu czy nie urodze...ale super bylo....

Mnie cos glowa..boli:(....chyba od cisnienia....
 
Iza - jeśli będziecie brać rozwód za porozumieniem, to dowiedz sie z czym sie to wiąże - i to dokładnie. Dla mnie ten gościu coś kombinuje, skoro sie tak zachowuje. Mam koleżankę po rozwodzie takim i ona teraz się boi że on ja pozwie o alimenty. POdobno ma prawo sruga strona o to wystąpić, jeśli nie ma środków na życie. Musisz sie dokładnie dowiedzieć co i jak...
 
Witam się i ja :)


Agniesiak ten bobo mnie tak rozbawił ze szok!!! az poplułam monitor aaaaahahahha:laugh2::laugh2::laugh2::-D:-D:-D:-D
Hehe

hej laski...
dzis rano do toalety chlupnęło mi COŚ, patrzę, a to to samo co wczoraj, tylko więcej i z żywą krwią :szok::szok::szok:
zaraz mam wizytę, staram sie nie panikować...
lekkie bóle jak na okres, ale naprawde leciutkie...
tyłek mnie boli, jakby ktoś mnie nakopał :eek:
no i biegunka, ale nie wiem, czy to nie z nerwów :eek:


aaaaaaaaaa, nie chcę jeszcze rodzić!!!!!!!!!!!!!!
To może byc oznaka porodu.. No no Kochana.. Trzymaj się i daj znac jak po wizycie! :tak:
Może bociek już się do Ciebie zbliża


 
ooo wreszcie ktos zauwqazyl moj post....:-) Bo poczulam sie jak gdyby niezauwazalna...

Nio balam sie troszke tego wyjazdu czy nie urodze...ale super bylo....

Mnie cos glowa..boli:(....chyba od cisnienia....
No czasem tak jest, ze nikt nie odpisuje, ale tym sie nie przejmuj, za duzo nas tu i za duzo piszemy :-D
My w czwartek zrobilismy prawie 800 kilosow :-D niestety nie byl to wyjazd dla przyjemnosci ;-)

Niech Ionka jeszcze nie rodzi, bo to za wczesnie!!!!!!!
 
Może powinnyśmy zmienić nazwę na lutówki/marcówki???hmmm??:eek::eek:


AGUS pewnie pojechała na IP, dziś się nie odzywała.
Ale obiecała, że jakby co to da znać:tak:
 
Witam sie po weekendzie!

Matko ale wiesci!!! Marti , Frotka moje gratulacje !!!! zaraz podejrze inne watki i fotki :)) Co do Marti to jakos mialam przeczucie ze urodzi , nie wiem jakos tak wczoraj o niej myslalam :))

Dziewczyny ja to juz nie mogfe sie doczekac az napije sie piwka!!!!Boze mam straszna ochote sie urżnąc heheheh

Tuttobene ja caly cvzas spie z podciagnieta noga, czaserm tylko miedzy nogi wkładam sobie poduszke i jest git...

Izulka bardzo wspołczuje takiego meza gówniarza....podjelas sluszna decyzje, wiem ze boli ale uwierz ze przestanie, nie jestes sama a to jest najwazniejsze...duzo siły Ci zycze kochana :*

Iionka ja tez mialam w sobote taka wydzieline, to objaw skracania sie szyjki, wg gina to normalne w tym tyg,bylam dzis na wizycie, wzial mi jeszcze wymaz na wszelkji wypadek, ale mam sie nie martwic. A co do reszty objawów no to moze juz sie zaczeło....bo ja procz nocnego bolu brzucha, ktory minal nc nie mam.

My wczoraj złozylismy łózeczko, a w tym tyg jade po reszte zakuopw dzidziusowych, bo przeraza mnie ilosc rozpakowanych marcóek, wiem ze jestem na koncu listy, ale wole miec juz wszystko gotowe, tym bardziej ze dzis jak siedzialam u poloznej i czekalam na gina, to zadzwonila do niej pacjentka ktora byla we tym samym tyg co ja , z woadomoscia ze wczoraj urodzila:szok: dziewczynka wazy 1900 na szcvzescie jest silna i da rade....

idfe nadrobic reszte watków :)
 
reklama
Do góry