reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
witam , witam...

u mnie noc taka sobie z małym incydentem, poszłam do wc ,wróciłam, położyłam sie i nagle takie bóle jak przy miesiączce, nie wiem co to bylo :eek:ale jakoś minęły po dwóch minutach i połaziłam po pokoju i cisza, rety jak sie wystraszyłam:szok: , to jeszcze za wcześnie :baffled:
matko ..jeszcze troszkę chce pobyć w dwu paku, w pon mam wizyte i boję sie że szyjka jeszcze się skróciła:-(



dobrze że rybka ma juz to za sobą , teraz tylko oby wracała do zdrówka i siła razem z maluszkiem:tak:
 
Cześć Kochane!

Ojj nasza Kochana Rybka juz ma dzieciątko na świecie...wierze że szybko z tego wyjdzie!!!!:tak:
Kolejne marcóweczki w szpitalu...oj zaczynamy sie sypać Kochane..:-):-)

U nas nocka nie za fajna :-( zgaga, ból kolan i kostek itd itd hehehehe no cóż...w końcu w ciązy jestem hehehe

Znowu mam faze na picie...suszy mnie cały czas jakbym wypiła wczoraj nie wiem ile alkoholu hehe

Spokojnego dnia Kochane!!
a Ccarolina co do leukocytów w moczu to jesli sa pojedyncze to raczej nie musisz się przejmować ale najlepiej porozmawiać z lekarzem :tak:

aaaaa 35 tydzien ciązy aaaaaaa :D
 
Ostatnia edycja:
jej dziewczyny.. czuje sie jakbym mialam pilke w nosie.. katar straszny, woda leci caly czas. Lezec nie moge, bo zgaga mnie meczy..
ehhh... jak ja uwielbiam byc przeziebiona. :wściekła/y:

nie no, zaczynam sie bac.
Dziewczyny z terminami na polowe marca. ZACISKAC NOGI!!
 
Kurcze kolejna sie okociła :-)
Ale w sumie nic dziwnego skoro juz połowa lutego. Ja tez miałam w nocy lekkiego stresa ze to juz ale fałszywy alarm. Zreszta zdziwiona byłam bo trzymam sie kupy i zadnych oznak przedwczesnego porodu nie ma. Ale najprawdopodobniej za bardzo poszalelismy w małzonkiem :sorry:. No ale z tego wszystkiego w końcu spakowałam torbe :-D bo chyba juz najwyzsza pora. Jakoś nie wyobrazam sobie co by mój małż spakował gdybym była nieprzygotowana :confused2:
Teraz chyba zjem jakies sniadanie albo co bo juz 13...
Kurcze, no pozałatwiałam wszystko, mieszkanie posprzatane, zakupy zrobione i... nudze sie :eek: Mój motorek w tyłku nie daje mi siedziec spokojnie
 
witam , witam...

u mnie noc taka sobie z małym incydentem, poszłam do wc ,wróciłam, położyłam sie i nagle takie bóle jak przy miesiączce, nie wiem co to bylo :eek:ale jakoś minęły po dwóch minutach i połaziłam po pokoju i cisza, rety jak sie wystraszyłam:szok: , to jeszcze za wcześnie :baffled:
matko ..jeszcze troszkę chce pobyć w dwu paku, w pon mam wizyte i boję sie że szyjka jeszcze się skróciła:-(



dobrze że rybka ma juz to za sobą , teraz tylko oby wracała do zdrówka i siła razem z maluszkiem:tak:
Hej! Ja takie coś miałam już dwa razy. Pierwszy raz tydzień temu i również dziś rano. Ciekawi mnie co to jest, ból jak na okres podbrzusza i pochwy po sikaniu, dziwne :confused:
 
My juz po obiadku.
Maly poszedl z dziadkiem na spacer....:cool:
K nie wiadomo o ktorej wroci...:eek: dzwonil do mnie jak spalam ale potem jak oddzwonilam to jakos nie moglismy sie dogaac..
czuje sie fatalnie...juz teraz rozumiem jak sie czuly dziewuchy ktore biora Fenoerol.
 
Wstalam :-)
Powiedzcie mi o co chodzi - noce koszmarne, a nad samiuskim ranem i do poludnia spie jak dziecko :confused::confused::confused: Nic mnie nie boli i spie naprawde twardym snem :-D

Zaraz M wroci z pracy i bedziemy skladac szafe :-) Pozniej cos upichce, zrobie pranie i porzadki.
Koza Ty tam z M nie szalej po nocach, bo nie zdarzysz sie obronic :-p:-D

tego się właśnie boję przy synku...tych wszystkich chłopięcych spraw i chorób...stulejki, ściągania napletka itd :sorry:
Ja tez sie tego boje.
Bo generalnie kiedys mowili, zeby sciagac, a teraz absolutnie nie... I badz tu madry! :sorry2:
 
Właśnie miałam taki ból na miesiączkę w dole brzuszka, za chwilę mnie puścił, to jest właśnie skurcz, oby jeszcze nie ten regularny :-p

Co za dzień nic mi się nie chcę, synek smacznie śpi, w domku wszystko zrobione, jednym słowem nudy!!
Pójdę się chyba zdrzemnę.
 
reklama
Właśnie miałam taki ból na miesiączkę w dole brzuszka, za chwilę mnie puścił, to jest właśnie skurcz, oby jeszcze nie ten regularny :-p

Co za dzień nic mi się nie chcę, synek smacznie śpi, w domku wszystko zrobione, jednym słowem nudy!!
Pójdę się chyba zdrzemnę.


ojojoj to takie właśnie skurcze jak ma sie regularne to znaczy że się zaczeło !!??:szok:


pewnie to też znaczy że szyjka się skraca..
 
Do góry