reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam:)
czarnuszka ja też po fenku czuję się koszmarnie, biorę niby isoptin, no ale i tak mi drżą ręce, nogi, a serce bije jak oszalałe. jeszcze mam brać tydzień. Wydaje mi się że rybka dostała te zastrzyki na rozwój płucek dzidzi, ja też je miałam, potem dwa dni tyłek mnie bolał.
No jak na razie 4 marcówki rozpakowane, ale wszystkie CC, jeszcze SN nikt nie miał
Ja też w nocy spać nie mogę, obudziłam się przed 5 i nie spałam do 7, pozatym ciężko mi jak nie wiem. Jeszcze ta pogoda mnie dobija, nigdzie nie można iść, bo wszędzie śnieg
 
reklama
caroline przypomniało mi się że mój siostrzeniec miał właśnie tak obrzęk i okazało się że zbierałą się tam ropa, no ale on miał bardzo spuchnięte, no i miał 8 lat. Potem były z nimi cyrki, bo nie chciał sikać bo go bolało, wylądował w szpitalu, chyba z tydzień leżał, w końcu jakoś mu przeszło, ale potem jednak musiał iść na operacje, bo nie chciał sobie dać ściągać tego napletka no i znów by było zakarzenie. Mieli go całkowicie obrzezać albo usunąć tylko część napletka, no i na szczęście tylko część usuneli. A teraz wreszcie spokój:) A wszystko przez to że od małego nie chciał sobie przesuwać chyba to się napletek nazywa
 
Hej kochane :)

U mnie noc prawie rewelacyjna :) Na siusiu tylko raz ;) Ale za to śniło mi się (chyba to był sen) że mam skurcze.. Ale tak po prawdzie to nie jestem pewna czy to sen. Byłam tak padnięta, że po prostu nie wiedziałam kiedy śpie a kiedy nie. hehe.


xXxIzuLQaxXx chodzi o to zdjęcie co dłonie masz złozone w kształcie serduszka na brzuszku? Jeśli tak to nie rozumiem czemu kazał ci usunąc tą fotke jest piękna :tak:

No o to zdjęcie chodzi..

Mnie też się to zdjęci podobało. Nie rozumiem dlaczego kazał usunąć. W ogóle słowo "kazał" mi się źle kojarzy. Gdyby poprosił... A nie tłumaczył jaki ma w tym cel?

Rany, dziewczyny, ja wieczorami umieram:baffled: Mam wrażenie, jakby mi skóra na brzuchu miała pęknąć:no: Na szczęście rano to mija, ale codziennie wieczorem mam to samo:no:

No kochana, nie poprosił, tylko kazał.. Tłumaczyłam mu że to nie wygląda jak zdjecie, tylko jak obrazek.. A on mi powiedział że za stara jestem na to by takie 'obrazki' dodawać.. Ale usunęłam dla świętego spokoju..

Dopiero teraz mogłam wejś na BB, bo dziś odebraliśmy wkońcu dziewczynki i już dziś dały popalic. JESTEM WYMORDOWANA.... Będę teraz bardzo rzadko na BB... Szkoda, można powiedziec, że się z wami żegnam. Będę zaglądała co jakiś czas... Czasem się też odezwę. KOCHANE TRZYMAJCIE SIĘ.
I dzieciątka niech nie wychodzą przed terminem. Mają byc całe i zdrowe... ;-)

Zazdroszcze córeczek w domku :) Ja też już bym chciała mieć dzidzie przy sobie.. No ale wolę jednak poczekać..

Hm... mnie to jakoś nie dziwi :sorry:. Sama bym gołego brzucha na NK nie wystawiła, zdjęć które sobie robię nie pokazuję kolegom (ewentualnie najlepszej koleżance ;-)). Wydają mi się dość intymne... Ale może ja po prostu stara jestem ;-)

E, tu nawet któras na forum miała taki avatar gdzie była kobieta w ciąży i ona i mąż mieli ręce w kształcie serduszka złożone na brzuszku.. Stąd ten pomysł miałam.


Nasza kochana Rybka urodzila !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O, to super! :) Tylko żeby maluszek był zdrowy..
 
Ale wiecie co ..ona miała cukrzyce ciązowa i dzieci potem sie rodza chore albo z wadami..a ona od poczatku miala jakies podejrzenia co do Mateuszka. Wiec nie panikujcie.
Mnie to raczej nie pocieszyłaś :eek:


tego się właśnie boję przy synku...tych wszystkich chłopięcych spraw i chorób...stulejki, ściągania napletka itd :sorry:
E tam, mój synek ma 3 latka i nigdy nie było żadnych problemów ;-). Napletka nie ściągaliśmy nigdy na siłę i uważam, że tylko krzywdę dziecku można tym zrobić :sorry:
 
E, tu nawet któras na forum miała taki avatar gdzie była kobieta w ciąży i ona i mąż mieli ręce w kształcie serduszka złożone na brzuszku.. Stąd ten pomysł miałam.
Ja na forum też wstawiam zdjęcia, ale tutaj czuję się raczej anonimowa, więc to co innego ;-). Zdjęcie ogólnie bardzo ładne, ale jednak nie pokazałabym takiego zdjęcia wszystkim moim znajomym...
 
reklama
cześc
witam przyszłe mamy

wpadłam do Was prosc Was o głosiki
to zwykład gra i zabawa mojej siostry ale bardzo jej zależy na wygranej
chciałam prosić o głosy (trzeba tylko zaznczyć wszystki gwiazdki pod ogórdkiem) głosuje się codziennie do końca miesiąca raz na dobę

Pokazowy ogród gracza: Felixowo

będe ogromnie wdzięczna za pomoc
pozdrawiam
Mama Nataniela 14-mc/go odkrywcy świata :-)
 
Do góry