reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam się po 2 dniach przerwy.
Nawet nie próbuję nadrabiać wszystkiego bo nie mam siły. Jakoś nie miałam siły nic pisać, trochę poprałam, trochę zakupów,trochę pracy w biurze i jakoś zleciało.
Spać też już nie mogę, chodzić nie mogę- bo wszystko boli,a zwłaszcza pachwiny. Mam jeszcze stres związany z rozprawą sądową, ale nie chce mi się nawet pisać. Szkoda tylko,że na koniec ciąży jeszcze muszę się martwić, chodzić po prawnikach i lekarzach sądowych:wściekła/y:

Gratulacje dla nowiutkich mamusi!:tak:

Leukocyty to białe ciałka krwi i jak są poj.(czyt. pojedyncze-nieliczne) w moczu to dobrze.:tak: Norma to 1-5 w polu widzenia. Jak jest więcej to jest problem.
 
reklama
gosia_ super że już w domku , trzymajcie się cieplutko :tak: no no myśle że się nie żegnamy, zaglądaj w miare możliwości oczywiście i pisz co u Was :tak:

Rybka o rany :-) wielkie gratulacje :tak: kurcze napewno z maluszkiem będzie wszystko oki - trzymam kciuki oby jak najszybciej zaczoł sam oddychać

ccaroline85 znalazłam coś takiego Leukocyty ( krwinki białe ) – dopuszczalna ilość to 1-5 w polu widzenia. Liczba powyżej 10 jest sygnałem stanu zapalnego dróg moczowych albo nerek. więc pojedyńcze to chyba nic złego skoro reszta jest oki :tak:
 
ja doszłam do wniosku, że z kawy w ogóle musze zrezygnować :sorry:
bo może kofeina podnosi mi ciśnienie? :confused2:
więc teraz piję bezkofeinową herbatę...
 
Mąż zaniósł wyniki do przychodni i są ok :) bardzo się cieszę, obrzęk zanika, więc nie wiem od czego miał tam ból, ważne, że jest lepiej, z kolei teraz mi marudzi na zęby :-p
 
reklama
Do góry