reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

ccaroline - nie mam jeszcze pociechy ale z tego co się orientuję to u mnie jest inaczej.
Tzn. są dwa budynki - w jednym przyjmują tylko dorosłych w drugim tylko dzieci, inni lekarze , także nie ma problemu dostać się do dziecinnego lekarza za to dla dorosłych to koszmar. Nieraz wejdzie jakaś po recepte tylko a ponad 30 min siedzi - normalnie na pogaduchy przychodzą :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
A ja zmusiłam się do nastepnego prania .
 
reklama
mloda_mamusia1 gratuluje :-):-):-):-) też bym chciała mieć poród za sobą...:), u mnie chyba będzie jednak poród sn ale to chyba i lepiej bo wtedy to M będzie mógł przy nas być :tak::tak:
 
hej mamusie :-)
idę niedługo do lekarza zmierzyc ciśnienie i normalnie mam takiego stresa jak nigdy :szok: az mi gorąco, pewnie ciśnienie pod niebo znowu :no: rozpacz :no:

spało mi się tak sobie, zimno mi jakoś było :zawstydzona/y:
ale mąż wraca dziś, to bedzie mnie grzał :-p

ionka czemu nie mozesz słodkiego?

ogólnie mogę, ale sama sie ograniczam z czekoladą, bo potem do kibelka ciężko, no i generalnie są zdrowsze produkty niż słodycze :-p
ale żeby nie było- wcinam je bardzo często ;-)

Lekarz potwierdził dzisiaj, że jutro cięcie!!!!! :-)

ooooo!!! ale się Tobą denerwuję!!! jak mi tydzień temu powiedzieli, że wiozą na cięcie, to im zemdlałam :eek:
no i nastarszyłam i nie pocięli :sorry:
mam nadzieję, że Ty już sobą nie stresujesz- nie musisz :tak:


MONIAZUBER- STO LAT STO LAT!! :-D
 
moniazuber Sto lat!!!! Sto lat!!!!Sto lat!!!!Sto lat!!!!Sto lat!!!!Sto lat!!!!Sto lat!!!! No i przede wszystkim szczęśliwego rozwiązania:tak::tak::tak:

mloda_mamusia1trzymaj się dzielnie i jak najszybciej się pochwal potomstwem:tak:

Ech, jakaś dzisiaj jestem nie teges...nic mi się nie chce:eek::eek::eek:...też tak macie?
 
Witajcie brzuszki:-)
Lekarz potwierdził dzisiaj, że jutro cięcie!!!!! :-)

Kochana trzymam kciuki

Moniazuber- Wszystkiego najlepszego!!!


Dziś mam wizytę u gin. Pewnie standartowo serduszka posłuchamy i każe mi sie wdrapać na samolot:-p. Podobno idzie na urlop w lutym, takze następna wizyta dopiero w marcu.:baffled: Muszę spytać kiedy zrobi mi ostatnie usg, oby zdąrzyła przed rozwiązaniem:dry:

Ja rozstępów nie mam, ale sie nie nastawiam, bo podobno mogą się pojawić w każdej chwili.:baffled: Smaruję się balsamem z ziajki.
Pępek mam prawie płaski i lekką obwódkę wokół niego, kreseczka też bladziutka:-p;-)
 
młoda_mamusia1 trzymam kciuki za jutrzejszy dzień i już nie mogę się doczekać wieści od Ciebie.
 
reklama
Witajcie brzuszki:-)


Kochana trzymam kciuki

Moniazuber- Wszystkiego najlepszego!!!


Dziś mam wizytę u gin. Pewnie standartowo serduszka posłuchamy i każe mi sie wdrapać na samolot:-p. Podobno idzie na urlop w lutym, takze następna wizyta dopiero w marcu.:baffled: Muszę spytać kiedy zrobi mi ostatnie usg, oby zdąrzyła przed rozwiązaniem:dry:

Ja rozstępów nie mam, ale sie nie nastawiam, bo podobno mogą się pojawić w każdej chwili.:baffled: Smaruję się balsamem z ziajki.
Pępek mam prawie płaski i lekką obwódkę wokół niego, kreseczka też bladziutka:-p;-)

Ja też mam wizytę dopiero w marcu (9 marca) i to ma być ostatnia przed porodem, którego termin jest na 22 marca. usg raczej już nie będę mieć:-(
 
Do góry