reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

witam
Sporo mnie nie było, bo nie mialam komputera. Jak was teraz nadrobię:szok:
Mnie się coś w brzuchu miesza i boje się że to grypa żołądkowa - cała rodzinka w weekend chorowała, no a my zaglądaliśmy do nich w niedziele
Ja jeszcze tydzień na lekach mam być i odstawiamy...
 
reklama
moniazuber Sto lat!!!! Sto lat!!!!Sto lat!!!!Sto lat!!!!Sto lat!!!!Sto lat!!!!Sto lat!!!!

4789124_tort.JPG
 
Dzien doberek

u mnie nocka nie najgorsza, M wrócił rano z pracy i spi, i przeziębił sobie stawy:-(
agus-kuruj się i nie daj się choróbsku;-)
3mam cały czas kciuki za madzie i rybke:tak:

jeju jak ja bym chciała wyskoczyć już z tego brzucha, i mieć małą przy sobie, eh...
 
a no tak manizuber ma urodzinki, widziałam na NK:tak:
Sto lat sto lat, niech żyję żyje nam:-D
Wszystkiego naj naj naj słodszego kochana z okazji hmmm 18 urodzinek;-)
 
Część dziewuszki:)
Ja już męża wyprawiłam do pracy, a teraz męczę się ze zgagą:(
Co do wczorajszego tematu rozstępów to ja na razie nie mam odpukać- ale chyba dlatego, że smaruję się 2 razy dziennie. Jakbym tego nie robiła to na 100% bym miała, bo mam straszne skłonności. Jednak smarowanie naprawdę może zdziałać cuda...

Jak mi się dzisiaj dobrze spało:) Przez całą noc śniłam o batonikach czekoladowych i nuteli. Ostatnio mam problemy z pohamowaniem się od tych smakołyków. Ale walczę ze sobą jak mogę!!!

Wczoraj wieczorkiem byłam na zakupach i już dokupiłam chyba wszystkie potrzebne rzeczy do torby szpitalnej. Teraz ostatnie pranko i można zamykać sprawę torby.:):rofl2:

Miłego dzionka życzę Wam i brzuszkom!
 
Cześć dziewczynki ja już po badankach, krew oddana :tak: oczywiście dwa razy mnie kłóli bo lecieć nie chciała :wściekła/y:
Teraz chwila odpoczynku po śniadanku i ruszamy do Chorzowa a tak mi sie chce spać :tak:
 
Cześć! :-D
jak zwykle spałam na raty i wstałam przed 10tą :-D

jestem juz po śniadaniu i zaraz szykuję się na pocztę.

moniazuber
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! 100 LAT!

:-):-):-)
 
Cześć dziewczyny!!!
U mnie nocka minęła średnio, długo nie mogłam usnąć no a jak już usnęłam to budziłam się co trochę na siusiu.:wściekła/y:
Moniazuber wszystkiego naj z okazji urodzin , szczęśliwego i krótkiego rozwiązania.
 
reklama
Do góry