reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Witam Was Brzuchatki bardzo serdecznie!!!!
Tez zastanawiam sie jak nasze Malenstwo bedzie wygladalo. Moj Ł jest wysokim blondynem o niebieskich oczach... Ja brunetka, szare oczy i ciemna karnacja. I ponad 20 cm roznicy we wzroscie:-):-):-) Jakie to nasze Malenstwo bedzie??????????? Zlosliwi mowia, ze ruda:-) Ale jest rudy i rudy:-)
A co do kolejek w sklepie - to nawet nie marze. Choc teraz i tak prawie caly czas musze lezec, wie malo co wychodze.
Jednak pewnego razu, gdy czekalam w kolejce do pobrania krwi, rozpielam bluze by brzuszek bylo lepiej widac. Zrobilam to z czystej ciekawosci, czy ktoras z pan zaproponuje mi miejsce siedzace (wszsytkie byly zajete). Niestety, nic takiego nie uslyszlam.
Jutro musze isc do wydzialu komunikacji wyrejestrowac samochod. O ZGROZO!!!!!!
Milego popoludnia!!!!
 
Co do sklepow i kolejek dla uprzywilejowanych - obok mnie jest careffour express i tam jest taka kasa. Nigdy nie obsluguja ludzi, ktorzy nie sa uprzywilejowani, sama kobieta wygania. A jak jestem i widze, ze ona nie jest dokladnie przy tej kasie, tylko np na alkoholu obok, to sie pytam czy obsluzy mnie i nigdy nie ma problemu. Za to lubie ten sklep :)
 
już po zakupach???

a tam takie zakupy.. piers, smietanka i zupa i farba. :-)

w rossmanie popatrzylam.. bo mam te bony i chcialam w styczniu isc pokupowac jakies kosmetyczne rzeczy pod katem dziecka i mnie do porodu.. i kurcze.. jedyne co tam mozna kupic to chyba pieluchy, waciki i patyczki. No i mokre chusteczki.
Niby patrzylam na plyn do kapieli i szampon z serii Nivea Baby, ale drobnym druczkiem wyczytalam, ze nadaje sie od miesiaca zycia.
O, no i jeszcze Sudocream jest, nawet seria bambino to tylko mydelko (w kostce) i oliwka..

czyli pewnie kupa z moich bonow.. wiekszosc rzeczy i tak bede musiala kupic w aptece :eek::wściekła/y:
 
No to jest mi ja :)
Bylam na malym spacerku potem K wrocil szybko z pracy obiadek no i...przyszedl prezent dla K pod choinke...widzial go bo tesc przyniosl ale niewie co jest w srodku....:) jak zagladnelam i zobaczylam ze normalnie cudoooo na szkle :) raczej na kuflu hehe :)) bardzo zadowolona jestem i mysle ze mezowi tez sie spodoba :):-):-):-)

no i może kawałek karpia za którym nie przepadam ale na wigilię zawsze jem

ale żadnej sałatki ani nic innego nie będę mogła a potem o 20.00 sok 100ml:tak::tak:
i o 22.00 2 kanapki

ale wigilia na 4 fajerki:-D:-D:-D:-D
- kochana to super sie najesz....zebys tylko za duzo nie przytylaa.....ale dla pocieszenia Ci powiem ze ja w tamtym roku na wigilie zjadlam maly kawałeczek ugotowanej pangi bo mialam ataki woreczka zolciowego....a kazdy sie objadał....:-(

Ja zawsze cierpiałam z powodu swojego wzrostu, mam 157 i zawsze chciałam być wyższa, bo wszędzie musiałam chodzić na obcasach, żeby mnie było widać:) A mój M ma 170, więc to raczej mało jak na faceta, ale dla mnie akurat, akurat jeszcze starczy na buty na obcasach:) Ale za to jaki ma tyłek, taki wypukły i jędrny:) Zawsze mu tego zazdrościłam, mój niesttey jest płaski i klapowaty, no i na szcęście nie ma dużego brzucha. Zawsze mnie śmieszą takie duże brzuchy u facetów, jak u kobiet w ciąży
Ale wiadomo że najważniejszy charakter. U mojego M spodobało mi się to na początku, że jest odpowiedzialny no i ze ma duże poczucie hmoru. Mimo że jest o rok odemnie młodszy, to wiem że zawsze mogę na niego liczyć
Ale wychwalamy tych naszych dzisiaj:)
- co ja bym oddała zeby miec 150 cm wzrostu......:rofl2:

Kurcze, nadrobić Was to nie lada sztuka. Ale odpisac każdemu juć nie dam rady, bo większości nie pamiętam.
Co do facetów, to ja z moim Ł. jesteśmy praktycznie takiego samego wzrostu (różnica może ze 2 cm), nad czy zawsze bardzo ubolewałam, ale podobno nie można miec wszystkiego :-D Ja mam 170cm. Do tego on jest brunetem o zielonych oczkach, no i charakterkami dopasowaliśmy się idealnie.

Jesli chodzi i prezenty to ja w tym roku wydałam ponad 400 zł i praktycznie na same takie pierdoły.

Dzisiaj w tesco byłam u jak zobaczyłam kasę pierwszeństwa z gigantyczna kolejką i wypełnionymu wózkami (na marginesie, nie widziałam tam ani jednego inwalidy, czy też ciężarnej) to wolałam stanąc do kasy obok, gdzie było połowe ludzików mniej. I jak my juz praktycznie odcholiśmy od kasy, to tamta kolejka nawe się nie ruszyła :-D

Moje Małe się wypina dziś strasznie boleśnie. A jak tylko wsiadam do samochodu to boksuje mnie chyba rękoma i nogami, bo jednoczesnie na górze i na dole :-D
I koszmar senny dziś miałam, ze krwotoku dostałam! Masakra!!
- no racja czasem lepiej stanac obok do kasy niz potem miec siare na całe tesco...:szok:

a tam takie zakupy.. piers, smietanka i zupa i farba. :-)

w rossmanie popatrzylam.. bo mam te bony i chcialam w styczniu isc pokupowac jakies kosmetyczne rzeczy pod katem dziecka i mnie do porodu.. i kurcze.. jedyne co tam mozna kupic to chyba pieluchy, waciki i patyczki. No i mokre chusteczki.
Niby patrzylam na plyn do kapieli i szampon z serii Nivea Baby, ale drobnym druczkiem wyczytalam, ze nadaje sie od miesiaca zycia.
O, no i jeszcze Sudocream jest, nawet seria bambino to tylko mydelko (w kostce) i oliwka..

czyli pewnie kupa z moich bonow.. wiekszosc rzeczy i tak bede musiala kupic w aptece :eek::wściekła/y:
- kochana sa takie żele do kapieli od urodzenia z Nivea ja mialam takie dla Sebusia i sa jedne z najlepszych kosmetykow dla dzidziów:-D
 
nasza Natalka po kosmetykach nivea miała bardzo silne uczulenie:-:)-:)-(

potem przeszliśmy na oilatum a oliwka bambino i tak do dziś:tak::tak::tak:

a chusteczki z dzidziusia a pieluchy tylko z huggisa mogła bo po pampersach z tą wkładką aloesową dostała grzybice:szok::szok::szok:
 
reklama
Nadrobic was to :) ciezkoooo
Wlasnie wlazlam do domku i pustoooooo nikogo nie ma cichooo ach jak pieknie :)
Poszli na zakupy :) a ja wykorzystam i szybko posprzatam tz odkurze i umuje podlogi :)
No i pranko wstawie ,zjem a jak przyjda oprzatne gore :)
Na dworze ciapa zamiast bialo czarno bo juz cieplej bleeeee i sie nosi z butow :/

Mam nadzieje ze moja niunia nie bedzie taka pyza 4 kg :/ skoro juz prawie ma 1,5 a jeszcze tyle tygodni ?
Pytalam pani Doc czy mam zrobic diete a ona na to ze to nie odemnie zalezy jesli mala lubi jesc to je i czesc :)
Wieczorem wam powklejam foty bo zeby to zrobic potrzebuje spokoju :) i czasu :)
Jedna fotka jest piekna dziewczyny w pracy nie mogly sie napatrzec :) ja tez nie moge :)

Dobram zmykam poki cicho tutaj jest :)
Do potem
 
Do góry