reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
A ja to do karzełków należe - 160 cm i wiecznie z tego ubolewałam, a buty na obcasach to element nieodłączny;) nawet teraz . A M- za to 186 dla mnie to prawie wielkolud;), ciemny bląd albo jasny brunet z niebieskimi oczami ;)- to akurat mi pasuję bo ja sama brunetka i niebieskie oczy ;) . No to lece .
 
A ja to do karzełków należe - 160 cm i wiecznie z tego ubolewałam, a buty na obcasach to element nieodłączny;) nawet teraz . A M- za to 186 dla mnie to prawie wielkolud;), ciemny bląd albo jasny brunet z niebieskimi oczami ;)- to akurat mi pasuję bo ja sama brunetka i niebieskie oczy ;) . No to lece .

do karzełków:no::no::no::no: to moje 150cm do czego??? do krasnali :tak::tak::tak:
 
witajcie
przepraszam,że się nie odzywałam, a to był problem z netem,potem kompem,brak czasu, udawało mi się zajrzeć na bliźniaki a tu już nie dawałam rady, ale obiecuję nadrobię, tyle,ze może póżniej bo się nazbierało
jestem cała i zdrowa, nadal ich troje
pozdrawiam buziaki
 
za rok sobie odbijesz.. :-)

Dziewczyny czytacie swoim niuniom?

Teraz czytając Laurce czytam i Sandrze ale jak Luśka była w brzucholu to specjalnie kupilismy bajki i czytałam codziennie chyba od 7 czy 8 miesiąca...próbowaliśmy też z muzą ale mnie poważna po prostu drażni więc daliśmy spokój. Myślę że czytanie to fajna sprawa a poza tym my sobie przypomnimy i będziemy mogły je opowiadać:tak:!
Piszecie o gabarytach i wizualizacjach swoich połowic..- Ja mam 166 , włosy ciemny blond i zielone gałki a mój P ma 180 czarne włosy i brązowe oczy, Luśka to wykapana mama bo włoski mysie - ciemny blond a oczki niebiesko zielone:tak:
 
Kurcze, nadrobić Was to nie lada sztuka. Ale odpisac każdemu juć nie dam rady, bo większości nie pamiętam.
Co do facetów, to ja z moim Ł. jesteśmy praktycznie takiego samego wzrostu (różnica może ze 2 cm), nad czy zawsze bardzo ubolewałam, ale podobno nie można miec wszystkiego :-D Ja mam 170cm. Do tego on jest brunetem o zielonych oczkach, no i charakterkami dopasowaliśmy się idealnie.

Jesli chodzi i prezenty to ja w tym roku wydałam ponad 400 zł i praktycznie na same takie pierdoły.

Dzisiaj w tesco byłam u jak zobaczyłam kasę pierwszeństwa z gigantyczna kolejką i wypełnionymu wózkami (na marginesie, nie widziałam tam ani jednego inwalidy, czy też ciężarnej) to wolałam stanąc do kasy obok, gdzie było połowe ludzików mniej. I jak my juz praktycznie odcholiśmy od kasy, to tamta kolejka nawe się nie ruszyła :-D

Moje Małe się wypina dziś strasznie boleśnie. A jak tylko wsiadam do samochodu to boksuje mnie chyba rękoma i nogami, bo jednoczesnie na górze i na dole :-D
I koszmar senny dziś miałam, ze krwotoku dostałam! Masakra!!
 
Mag ja staram się nie korzystać z kas uprzywilejowanych bo nie chce mi się kłócić z tymi ....:wściekła/y:teraz mało mi brakuję do rozpętywania różnych wojenek więc unikam.
Ale często jest to tylko martwa karteczka i tyle..jak pomyślę o tym przepychaniu się.
A w innych sklepach ludzie tęż mają nas gdzieś i tyle , tylko jak same potrzebują to mało nóg nie pogubią--porażka:szok:
 
hej, ja juz po obiadku-gulasz z kaszą zrobiłam i do tego kapustka kiszona:-). Buraczki na barszczyk upieczone, warzywa na sałatke ugotowane, mięska popieczone i pogotowane, sledzie solone namoczone.

A łososia-zamroziłam:) Zadzwonilam do sklepu rybnego i po prostu zapytalam. Pani powiedziała ze to świeża ryba, jeszcze nie mrozona, więc spokojnie można ja zamrozić i nie ubedzie nic z walorów smakowych. Hura!

Zaraz zbieram sie do gina.

Rybka-no to poszalejesz ja żadna z nas tą Wigilią:-)

Była listonoszka :) tylko, że ja nie zdążyłam dojść do drzwi, synka usypiałam, a ona już wyszła z klatki, to nic zostawiła awizo, także pieniążki odbiorę na poczcie :) Super, każdy grosz przed świętami się przyda :)

Super! Speedy gonzales ta twoja poczta:-D

ja dla bezpieczenstwa lepiej zamrozilabym tego lososia

dzisiaj sie super wyspalam, wstalam cos kolo 11 sniadanko zjadlam o 12 :)

i probuje znalezc teraz moja nospe haha :-)w zeszlym tygodniu kupilam dwa nowe opakowania i wtrynilam je gdzies do szafki zeby latwo je znalezc a teraz nie moge sobie przypomniec do ktorej do szafki i w zadnej nie moge znalezc, i tak mysle moze by przestac brac ta nospe w sumie to jak teraz tak wiecej odpoczywam to jest mi lepiej za tydzien mam wizyte u lekarza to moze po wizycie znowu zaczne ją brac, bo od 3 tygodni bralam nospe 3 razy dziennie po 1 tabletce, tak sie zastanawiam czy to tak dobrze tyle tej nospy brac, co wy o tym myslicie???

ide teraz pobrzdekolic na gitarce podenerwuje mojego maluszka :-D

Dzieki za radę. Zamroziłam:-) A co do no-spy. Spróbuj odstawić i zobaczysz czy nadal będą skurcze albo chociaż zmień częstotliwość, np. przerzuć sie na 1xdziennie.

Nie dam rady nadrobic Was babeczki-piszecie jak opetane:-D Co wydaje mi sie ze doczytałam do końca, to okazuje sie ze znowu z 4 strony naprodukowałyście. Ech,,,może jak bedzie więcej czasu
 
reklama
Ja mam 164cm a M ma 185cm:tak: M ma ciemne włoski i niebieściutkie oczka:happy: Ja mam czarne wloski i oczka zielone:tak: Ciekawe jakie nasz dzidziol będzie miał:rofl2: Po mamusi czy po tatusiu:-p

hehe Agniesia a wiesz co ?
moi rodzice maja oboje niebieskie, siostra ma wrecz blekitne a ja? przy zrenicy mam zielone, a obwodke niebieska :-D pomieszane :-D

no wrocilam :-)
ludzi na miescie pelno, nie odstrasza ich ani tłok ani mroz ani padajacy snieg.
W ciagu 5 minut wygladalam jak balwanek tak u Nas sypnelo. ale ja strasznie sie cieszylam, bo padal sniezek a mnie w ogole nie bylo zimno. hmm..
co sie dziwic skoro mam rajstopy + grube frottowe skarpety, bluzke z krotkim rekawem a na to sweter i kurtka, czapka rekawiczki i szalik :-D eskimos. Az mi ciezko bylo dopiac kurtke :-D

kurcze, ale uswiadomilam sobie, ze bede miala problem.. jeszcze prawie 3 miesiace zimowe do porodu, a ja jak sie grubiej ubiore to kurtki nie moge dopiac :eek: a nie chcialabym kupowac nowej tylko na 2 miesiace ...
 
Ostatnia edycja:
Do góry