reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
No, nasprzątałam się masakrycznie, a nie jestem jeszcze nawet w połowie. Zapuścilismy mieszkanie, bo najpierw był remont jednego pokoju i wszystko wyladaowało w drugim (tylko częsć została wniesiona z powrotem), potem ja musiałam leżeć, potem jak Mama zmarła to nikt nie miał do tego głowy. Na dobra sprawę dopiero teraz powoli zaczynamy wracać do życia. No i trzeba odgruzować pokój, bo nie ma gdzie choinki wstawić. Co prawda przez te okoliczności wszelkie jakoś nikt z nas świąt w tym roku nie czuje, ale klimatu trochę trzeba wprowadzić. Mama na pewno by chciała. Zresztą w pierwszy dzień świąt dzieciaczki nasze przychodzą, to niech chociaz one mają trochę radochy :tak: Jutro będę dalej działać, bo dziś już nie jestem w stanie, a moje chłopaki będą kuchnię robiły. W środe piekę ciasta i to chyba na tyle z przygotowań :tak:
 
ja spotkałam się z tym że jak się rodzi chłopiec to podobny do mamusi a jak dziewczynka to do tatusia... Tak jest u wielu moich znajomych :-)
Moja dzidzia to po mnie może mieć duże oczy reszta może być po tatusiu :laugh2:

Na usg było widać ze ma mały nosek za mną i fajnie by było gdyby był podobny do mnie:-)Tatusia jąderka,oczka:-DU mnie w rodzinie też tak jest że chłopcy podobni do mamusi,a dziewczynki do tatusia,chociaz u nas jest jak narazie jedna księżniczka:-)
 
ja spotkałam się z tym że jak się rodzi chłopiec to podobny do mamusi a jak dziewczynka to do tatusia... Tak jest u wielu moich znajomych :-)
Moja dzidzia to po mnie może mieć duże oczy reszta może być po tatusiu :laugh2:
- kochana ja tez tak myslalam ale moj syn to identyczny K jak byl taki maly zreszta duzy tez...normalnie skora zdjeta toczka w toczke to samo dziecko hehe....po mnie ma jedynie charkter ktory mozna porownac z ADHD:-D nawet plec po tatusiu....mam nadzieje ze u Krystianka bedzie odwrotnie ze odziedziczy charakter spokoju i pokory po tatusiu a wygladu troszke po mamusi


Mag349 - ta juz 31 tydzien!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:szok:
 
No wiem własnie :-D I aż mnie to przeraża, że tak szybko leci. Wcześniej się nie mogłam doczekać na kolejną wizytę, teraz mi leci nie wiem kiedy. 5 stycznia ostatnie usg i może Kinderniespodzianka wreszcie raczy się ujawnić :-D

zazdroszcze ze juz masz 31 tydzien :-)
wiecie ze ja juz powoli mam dosyc brzuszka? Juz wolalabym zeby byl marzec i dzidzia byla.. ale nie we mnie :-)

coz tu mowic.. ciezko mi sie robi.
A najbardziej przeszkadza bol plecow i krocza :eek:


Wlasnie Karol poszedl ogladac mieszkanie, bo ja nie chcialam wychodzic, twardy brzusio mam. Juz 2 nospe biore. Porobie jeszcze kilka rzeczy i ide sie polozyc.
Mialam umyc wanne.. ale zobaczymy..
 
zazdroszcze ze juz masz 31 tydzien :-)
wiecie ze ja juz powoli mam dosyc brzuszka? Juz wolalabym zeby byl marzec i dzidzia byla.. ale nie we mnie :-)

coz tu mowic.. ciezko mi sie robi.
A najbardziej przeszkadza bol plecow i krocza :eek:


Wlasnie Karol poszedl ogladac mieszkanie, bo ja nie chcialam wychodzic, twardy brzusio mam. Juz 2 nospe biore. Porobie jeszcze kilka rzeczy i ide sie polozyc.
Mialam umyc wanne.. ale zobaczymy..

Mnie tak krocze mocno boli już z półtora miesiaca. Chyba się przyzwyczaiłam, bo już nie zwracam uwagi. Tylko w nocy, bo za każdym ruchem moim się budze przez ból. Brzuch mi nie przeszkadza, z pecami bywa różnie. Brakuje mi tego, zeby się na brzuchu wyłożyć i rozprostować mój koślawy kręgosłup :-D Dzisiaj akurat mnie napiernicza porządnie :-D
 
No wiem własnie :-D I aż mnie to przeraża, że tak szybko leci. Wcześniej się nie mogłam doczekać na kolejną wizytę, teraz mi leci nie wiem kiedy. 5 stycznia ostatnie usg i może Kinderniespodzianka wreszcie raczy się ujawnić :-D
- o wlasnie bo Ty bidulko niewiesz kogo nosisz pod serduchem ....a jaki masz brzuszek?? taki bardziej jak pilka czy taki na boki tez ?? i ile juz przytylas??

zazdroszcze ze juz masz 31 tydzien :-)
wiecie ze ja juz powoli mam dosyc brzuszka? Juz wolalabym zeby byl marzec i dzidzia byla.. ale nie we mnie :-)

coz tu mowic.. ciezko mi sie robi.
A najbardziej przeszkadza bol plecow i krocza :eek:


Wlasnie Karol poszedl ogladac mieszkanie, bo ja nie chcialam wychodzic, twardy brzusio mam. Juz 2 nospe biore. Porobie jeszcze kilka rzeczy i ide sie polozyc.
Mialam umyc wanne.. ale zobaczymy..
- ja mam to samo...od kilku dni boli mnie krocze i wczoraj i dzisiaj mialam po 1 skurczu..ja wiem jak wygladaja skurcze i teraz mnie to przeraza....trzymam kciukasy za mieszkanko a jakies korzystne??
 
reklama
- o wlasnie bo Ty bidulko niewiesz kogo nosisz pod serduchem ....a jaki masz brzuszek?? taki bardziej jak pilka czy taki na boki tez ?? i ile juz przytylas??

- ja mam to samo...od kilku dni boli mnie krocze i wczoraj i dzisiaj mialam po 1 skurczu..ja wiem jak wygladaja skurcze i teraz mnie to przeraza....trzymam kciukasy za mieszkanko a jakies korzystne??

Mag ja rowniez juz dlugi czas mam bole krocza.. ale z roznym natezeniem. Sa dni kiedy ledwo odczuwam, a sa takie ze chodze kiwajac sie z boku na bok :-D

Czarnuszka sama nie wiem, bo zadzwonila do Nas Paulina, siostra Karola, ze byla w sklepie i ktos jej tam powiedzial, ze jest do wynajecia, ale nie podal zadnych szczegolow. No i Karol poszedl zobaczyc.
Ciekawe.. ale nie nastawiam sie..
 
Do góry