reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

i bedziesz brac ten antybiotyk??? ja bym sie przeszla do innego lekarza, oni na wszystko antybiotyk przepisuja, a moze wcale nie koniecznie go trzeba brac

tak tak, biorę, to angina ropna, bez antybiotyku będzie jeszcze gorzej, a jeszcze poczytałam sobie o tym na necie i jakaś kobietka napisała, że nie brała antybiotyku- chociaż musiała też- i dziecko urodziło się bardzo chore, bo bakterie przeszły czy coś w tym stylu :-(
a poza tym to naprawdę widzę różnicę na plus, chociaż gardło booooli, ale przynajmniej nie jestem sina na twarzy i temperatura spadła :tak:

a ja mam dzień na wycie siedzę i ryczę

ojjj, Kochana, hormony szaleją (wiem, że to oklepane wytłumaczenie :sorry:) ale taka prawda, wypłacz się, a jutro zobaczysz jak będzie cudownie :tak:

szczerze mowiac nie wiem czy ciąże bliźniaczą widać szybciej, nie mam z takową doświadczenia, a i kolezanki z bliżniakami jakos nie zauwazyly róźnicy

powiem tak: pracuję szkole i przedszkolu z małymi dziećmi i co chwila któraś mama spodziewa się dziecka :-)
jedna mama z bliźniakami była olbrzymia, nie wiem, jak udawało się jej chodzić, bardzo jej współczułam... ale teraz inna spodziewa się dwójeczki i to już za 2 miesiące- ma śliczny kształtny brzuszek :tak: także wydaje mi się, że to zależy od kobiety :-)
będziemy obserwować Cię missiiss :-)

Dziewczny; macie już jakieś przeczucia co do płci?

echhhh, cały czas marzę o chłopcu :tak: zawsze mówiłam, że chcę mieć synka, któremu będę pokazywać koparkę na ulicy i jak z procy strzelać :-p
ale teraz JESTEM PRZEKONANA, że to dziewczynka. nie pytajcie, skąd wiem :-p
 
reklama
dzięki już mi powoli przechodzi
ja to chciałabym dziewczynkę, ale tak samo jak ccaroline może być chłopiec oby zdrowe było.
Rybka a co na te plamienia lekarz, byłaś? pisz jak się czujesz
mnie dalej mdli i te wymioty matko z Jaśkiem skończyłam wymiotować na porodówce oby się nie powtórzyło.
a brzuszki też pooglądałam, urocze
 
Witam wszystkie oczekujące lub już w błogosławionym stanie|:-)
Ja miałam dostać @ 17.07 ale nie dostałam - wiec pierwszy objaw jest. Masakrycznie bolą mnie piersi - a nigdy nie bolały, Boli mnie podbrzusze i kłują jajniki czasami - boje się nawet ruszać żeby nic tam w środku nie naruszyć :baffled:
Ale test zrobiłam sobie 20tego i strasznie bladziutki wyszedł :-( dlatego dzisiaj idę do mojej Pani ginekolog :sorry:.... trzymajcie kciuki ;-)
 
Ja zmykam za chwilkę do domu...i szykuję się do lekarza....
Już mam mega stresa.....

Marta1981 a powiedz wiek się wpisuje skończony czy rocznikowy w tym twoim magicznym programie?? Bo ja w czwartek kończę 28 lat, to jaki wiek powinnam zaznaczyć w programie? I szczerze to nie mam pojęcia kiedy doszło do zapłodnienia....albo pod koniec czerwca albo 1 lipca.....:baffled:
 
Ja zmykam za chwilkę do domu...i szykuję się do lekarza....
Już mam mega stresa.....

Marta1981 a powiedz wiek się wpisuje skończony czy rocznikowy w tym twoim magicznym programie?? Bo ja w czwartek kończę 28 lat, to jaki wiek powinnam zaznaczyć w programie? I szczerze to nie mam pojęcia kiedy doszło do zapłodnienia....albo pod koniec czerwca albo 1 lipca.....:baffled:

żartujesz?? 30 lipca masz urodziny??
to tak samo, jak ja :-D
i też kończę 28 :tak:

trzymaj się u lekarza :-)

p.s. u mnie wyszło, że dziewczynka (a nie mówiłam hehehe)
 
Ostatnia edycja:
hehe wlasnie, fajny program. tylko urodziny mialam 1 lipca, a ostatni okres w czerwcu i nie wiem ile lat mam wpisywac :-):-)
jezeli wpisze 20 to wyjdzie chlopczyk, a jezeli 21 to dziewczynka :D
 
reklama
u mnie ten sam problem, urodziny w lipcu, a zapłodnienie w czerwcu. Jeśli wpiszę 25 to będzie dziewczynka, a jeśli 26 to chłpczyk:-D
 
Do góry