reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2011

Witam sie i ja z kawą i ciastem mąż mi wczoraj przyniósł co bym za szybko nie schudła ha ha ha bo mu sie taka podobam:nerd:

mój gwiazdor dzis juz lepiej zjadł mmleczko walnoł kupsko pobawił sie na leżaczku 1,5h a ja w tym czasie wysprzątałam cały dół i pranie wstawiłam:tak: w koncu wziełam go na rączki po chwili patrze a on spi........no wiec odłozyłam go do wózka:-p

my dzis zaczynamy pierwszą noc spania w łóżeczku ciekawe jak nam pójdzie:cool2:

Koncia- jak tyle potrzebuje to niech je kazde dziecko je inaczej ale to juz pewno wiesz;DD


Pappcia- no widzisz wiecej wiary w dzadków supr lenka spiocha oby tak jej juz zostało

Futrzak swiniaka powiadasz:-D:-D no fakt ja tez miejsca w domu nie mam jak chce porobic zdjecia to graty wynoszę a i tak nie są takie jak powinny bo za mało miesca wiec swiatło do kitu kadr ucięty itp........

Ewi -ja bym chetnie wpadła he he ale mam troszke za daleko na rower:-D

olcia- biedna gwiazdeczka- mojego jak kupsko czy bączki męczą to też sie tak wierci steka ja go wtedy biorę i cwiczę z nim popuszcza bąki i spi dalej.......

mamii- zajrzyj na pw:-D
 
reklama
A moja Stellka ogląda znowu piłkę nożna!!! I to sama jej włączyłam, żeby zająć na leżaczku w trakcie duszenia kupsztala. No masakra jakaś, jak ją tatuś wyszkolił. Nawet już nie próbuję czegoś swojego włączyć. Rano była siatkówka kobiet, a teraz noga. No pięknie!

papcia, ale masz ojca dzielnego!!!!!!!! Mój jeszcze się na ręce nie odważył wziąć nawet!

koncia, szef z Chinami nie ulituje się na pewno. Pytanie tylko, czy okaże się, że muszę teraz-zaraz, czy będę potrzebna jednak później. Czekam jak na egzekucję do piątku, kiedy powinno się okazać, co z tym wyjazdem.

pinka, z tą naszą wagą to chyba jest tak, że nam bardziej przeszkadza, niż naszym mężczyznom. Mój woli mnie zdecydowanie okrąglejszą i twierdzi, że tak naprawdę bardzo wielu mężczyzn tak ma, tylko się nie przyznaje ze względu na ogólny nurt, że podobać się mają szczuplaczki. I tak zawsze mam zagwostkę - odchudzać się, bo ja będę czuła się sobie bardziej podobać, czy nie odchudzać - i podobać się bardziej mężowi.
A ciasto jakie masz? Bo ja mam ochotę na babkę cytrynową, mniam!
 
Katjusza no to wspołczuje ogromnie:no: z dzieckiem da rade ale z facetem to juz gorzej co;-) powodzenia i zdrowka;-)
Pinka tez bym zjadła jakies ciasto mimo ze od niedzieli wcinałam sernik i ptasie;-) to straszne bo przez to ze Gosia nie ma alergi na czekolade to jestem w stanie jesc ja kilogramami:zawstydzona/y: oj bede sie toczyc niedługo:zawstydzona/y: ja na baczki tez z nia cwicze tzn nozki do brzuszka itd ale ona z bakami raczej nie ma problemow ale w nocy to szły tak znienacka i mega duze bo to zapowiedz kupy była:tak:
Futrzaczku jakas Ty zabiegana:tak: a gdzie czas dla siebie?;-)
Papcia brawa dla dziadzia;-) dzielna Lenka,moja tez tak zasypia ale głownie po kapieli w dzien duuuzo gorzej:-(
Lokata fajnie ze Malwinka sie usamodzielnia ze spaniem:tak:
Ewi moja jedyna rozrywka ostatnio to wypady do lekarza;-) wczoraj pediatra,za tydzien bioderka a za dwa znowu pediatra a potem pewnie szczepienie itd:tak:
Koncia łacze sie w ''bolu nocnej kupy''' ;-)

w koncu zasneła moja niunia a meczyła sie z zasnieciem chyba z 40min
zimno dzis ,chyba odpuszcze spacer bo wieje tak ze wozka nie utrzymam:-(
 
Bosa Ola Pinka ja sama nie moge uwierzyć że tak chętnie sam zosatje wczoraj jak powiedziałam że zadzwonie po babcie to powiedział że chyba oszalałam po co babcia jak on jest w domu jedyną rzeczą która twierdzi że przy niej nie zrobi to przebieranie ale to mu podaruje

nic uciekam ten placek robić bo zimno u mnie jak cholerka to chociaż plackiem sie ogrzeje
 
Pinka już za rok w mojej "wiosce" będzie międzynarodowe lotnisko to w 3 godzinki bedziesz u mnie;) jak zechcesz to nawet rower maż na pakę zapakuje i wrócimy na nim do mieszkania haha

Bosa mój mąż to samo mówi co Twój że chuderlaków nie lubi;) tylko inna sprawa ze mi blizej do wieloryba niż do chuderlaka haha

Ola no ja na 17:30 jadę do chirurga. Coś te jej szwy się nie rozpuszczają.

Ps. Mąż mi powiedział "Przy tej Pani to Ty jesteś kruszynka" haha http://niewiarygodne.pl/gid,1333033...iezsza-kobieta-na-swiecie,galeriazdjecie.html
 
Ostatnia edycja:
własnie jestem w trakcie zakładania bloga foto:-p ale mesze zrobić przerwe bo głodomorek zaczyna sie wiercic i mleko trzeba dać:-p

Bosa- co to za ciasto to nie pamietam juz nazwy he he ale moge was poczęstować bo pyszne!!!!!!!!!!!!!!

Zobacz załącznik 357382

jesli o wage chodzi to chcę schudnąć jeszcze only 1 kilo;-) bo zmorą jest brzuch....

Ewi -eeeeeee no to luz w takim razie jesteśmy umówione:-D:-D
 
Pinka zapraszam, zapraszam;) a ja już się nie przejmuję jak zobaczyłam tą grubą Panią;) kupię sobie dzisiaj szeroką sukienkę i nic nie będzie widać haha
 
Dzisiaj byłam przekonana że taki sam upał jak i wczoraj, widze ze słońce świeci, więc nie może być inaczej... poubierałam te moje pociechy leciutko, wysmarowałam kremem z filtrem i dopiero przed samym wyjściem zerknęlam na termometr, a tam niecałe 17 stopni:-D tak to jest jak się nawet pogody w tv nie ma czasu obejrzeć...
Hania śpi a Zosia leży najedzona z wypchanym brzuszkiem i wywija grzechotką:-)
a ja zamiast cos robić to na bb, dzisiaj jedziemy do teściów więc musze się troche ogarnąć, oo i nawet sie pomaluje hi hi
Ewi, Bosa i mój twierdzi że z figurą u mnie ok, i mam sie nie odchudzać,(ale ja się nie czuje dobrze z tym co widze teraz w lustrze) a jak chce brzuszek stracić to tylko ćwiczenia mnie uratują...wiec pomalutku, po troszeczku coś tam robie, a kiedy bedą widoczne efekty to nie wiem...
jak przy Hani dzisiaj robiłam brzuszki to ze zdziwiona miną zapytała "mamo co ty robisz?":szok: mówię że ćwiczę a ona " nie rób" ach te moje dziecko nie chce chyba żebym się męczyła czy co?
papcia gratuluje postawy taty! przynajmniej wiesz że w sytaucjach awaryjnych bez problemu podejmie sie opieki:-) zdrówka dla emka:-)
lokata wielu takich nocy życzę:tak: ja tez jestem zaskoczona że mi Zosia tak ładnie śpi, zresztą coraz wiecej marcjańskich dzieciaczków zaczyna ładnie przesypiać noce, oby tak dalej!
futrzakowa ale Ty prowadzisz bujne życie towarzyskie:-D
koncia trzymam kciuki za kolokwium:-)
Agnes jak tam się Dawidek czuje po szczepieniu?
no i włączyła sie maruda, zmeczyła się grzechotka i próbuje zasnac a nie umie
 
Ola a dlaczego wyśmiała? :-( u nas czasowo się to sprawdza idealnie .... Czy to możliwe żeby to był aż taki zbieg okoliczności??? i greczne dziecko nagle staje się małym płaczkiem, niejadkiem itp. i po kilku dniach wszystko mija jak ręką odjął .... już sama nie wiem ....

Futerko - SZACUN! kiedy to wszystko załatwiasz???

Ewi przytulam, &&&& żeby przeszło jak najszybciej

Lokata super wieści oby małej tak zostało :tak:

Kat posyłam trochę energii niech eM szybko do zdrowia wraca

Pinka &&&&&&&&&&&& za spanie w łóżeczku dla mnie to najważniejsza umiejętność Maciusia i codzień wznoszę modły żeby mu się nie odmieniło :zawstydzona/y:
Na pw zajrzałam - DZIĘKUJĘ :-)
Czasem zostawiam kompa włączonego i cały dzień nie buszuję a jestem zalogowana więc nie zawsze od razu zaskakuję ;-):zawstydzona/y:

Bosa oby wyjazd się opóźnił jak tylko się da najdłużej

Patik ja trzymam śpiącego Maciusia na kolanach -m mam wymówkę, że nic nie robię i mogę na forum pobuszować :-):zawstydzona/y:

Koncia &&&&&&&
 
reklama
my juz po szczepieniu, mały był dzielny ( mamusia tez :-D), popłakał moze 10 sekund i to wszystko, jestem z niego dumna :-D, następne za 4 tygodnie
teraz mi spi przy cycku oczywiscie, narazie jest ok, oby tak zostało :-)
 
Do góry