reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2011

reklama
ja też dzisiaj się wyspałam:) tylko dwa razy do wc wstawałam:) przy tym wstawaniu brzuch bolał jak na @ bardzo, ale jak się położyłam to przechodziło. Teraz też tak mam, jak siedzę to jest w miarę ok, gorzej jak wstaję.

A ja bym chciała poprosic o przepis na ten cudowny chlebek, który tak zachwalacie. Zakwas mam od jakiegoś czasu i piekę chlebki na podstawie przepisów znalezionych w necie, jedne są lepsze, inne gorsze, ale chciałabym ten "cudowny" spróbowac upiec:)
 
No no ...ja też jeszcze nie rodzę więc się witam w dwupaku ;-)

Coś spać nie mogę choć noc nie należała do najgorszych...ale bóle jak na @ , dosyć częste...hmmm...spoko Futrzaczku nie robię sobie nadziei ;-) co ma być to będzie...

W sumie jestem w trakcie śniadania...dziś chlebek z błonnikiem, masełkiem, szyneczką, ogórkiem...herbatka z cytrynką a na deser jogurt 0,1% - wiśniowy ;-)

No i dziś zaczynam nowy semestr w szkole tak więc niebawem trza się będzie zbierać i jechać....uuuuuu....na samą myśl jestem chora ;-/

Miluś...no to mam nadzieję ,że choć do tej 15 dziewczynki będą łaskawe i nie będą wymuszać na mamie rozdwojenia się ;-) trzymam za Ciebie kciuki!!!!

KAsiulka85...a za Ciebie będę mocno trzymać kciuki!!!!! ;-) będzie dobrze!!

Futrzaczku
...Ty tu nie wywołuj wszystkim porodów ;-) widzę ,że za dużo czasu i pierdy w głowie ;-)
 
reklama
Do góry