reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2011

reklama
katjusza Zosi też wychodzi "mamama" ale tylko podczas płaczu jak domaga się cyca więc czekam az będzie z uśmiechem na buźce wołać mamusię hi hi
malinkaa dzięki bardzo! ja za to chyba zacznę robić listę czego muszę zacząć uczyć Zośkę :-D czasami mam wrażenie że jak jestem sama z dziewczynkami to bardziej skupiam się na Hance, bo jej trzeba wszystko tłumaczyć i pokazywać - a że Zosia raczej pogodnym dzieckiem jest i potrafi ładnie leżeć obok nas jak się z Hanią bawie to jej nie przeszkadzam. I tak jak jedziemy w gości to raczej Hanka daje popis umiejętności - ostatnio liczyła do 10, sama z bajek nauczyła się liczyć po angielsku do 6, układa sama puzzelki, mówi wierszyki i paciorek, no i powaliła moja babcię mowieniem "dziękuję i przepraszam":-D no to sie pochwaliłam dzieckiem, czasami muszę po tych dniach narzekania na jej złe zachowanie:zawstydzona/y:
 
Mówię dzień dobry mega wyspana :-) Gaba znowu zaczęła przesypiać całe noce! Padła wczoraj o 20 i pierwsza pobudkę zrobiła o 7.30 :rofl2: Teraz już zalicza pierwszą drzemkę.. Trochę mnie to jej spanie zastanawia, bo od kilku dni jest non stop zmęczona. Budzi się po drzemce i prawie od razu zaczyna trzeć oczy. Wczoraj ostatni raz spała 17.45-18.30 i na siłę trzymałam ją do tej 20 :confused:

Barbra, ja to się dziwię, że ty jeszcze temu sąsiadowi nie przywaliłaś ;-) A ty taka fanką tylko Wisły jesteś czy w ogóle futbolu?
Patris, to bardzo możliwe, że Kacper zaczyna reagować na swoje imię, bo to właśnie "ten" czas :-) Ja starałam się nie mówić do Gaby inaczej niż po imieniu przez jakiś czas i teraz już zawsze odwraca głowę jak ją wołamy
Marta, z Pabla chłop jak dąb rośnie! Chyba wysunął się na prowadzenie wśród Marcjaniatek?
Bosa, i jaki wynik w pojedynku Stellki z nianią?
Malinko, dużo wytrwałości i konsekwencji wam życzę! Na pewno na początku bedzie ciężko, bo jasiek pewnie tak łatwo nie odpuści.. ;-)
Spring, dzięki za przypomnienie! Też muszę skoczyc do Lidla :-D
Magdzior, buziaki dla twojego małego mężczyzny! Nie mogę uwierzyć, że powoli zaczynamy drugie półrocze z naszymi maluchami..
Patik, ty ściemniaro ;-) Nie wiesz, co komu napisać, a posta jakiego wywaliłaś? :-D Widzę, że Zosieńka zaczęła pruć do przodu z nowymi umiejętnościami. Brawo

Ach, i jeszcze pochwalę moje dziecko! Wczoraj w końcu udało jej się włożyć stópkę do buzi :-) Widzę, że teraz muszę ponarzekać, że Gaba w ogole nie gada, to moze tez ją odczaruję i zacznie :-D
Właśnie włączyła sobie karuzelkę, czyli lecę..
 
Ostatnia edycja:
Witam,
u nas dziś tylko 4 pobudki, nie wychodzi mi głodzenie dziecka w nocy i nakarmiłam o 2-zjadł wszystko, potem o 5.30 nie chciał spać, więc uznałam,ze głodny, a tu psikus, trochę pociumkał i postanowił sobie zrobić godzinną przerwę od spania. Pospaliśmy jak zwykle do 8.30.
Teraz moje dziecko robi bunt i nie chce zasnąć samo... nie ma mowy, nie wrócę do bujania. Brutalnie jedziemy metodą 3 5 7 od nowa ehhh :baffled: oczy ma zamknięte i beczy, już 5 razy u niego byłam. Pewnie przez zęby... :-( o chyba spokój wreszcie...

pabella, zazdroszczę, żeby mój miał taką jedną nockę w tygodniu chociaż

katjusza, a co tam ci się śniło? :-)

malinka, jestem pod wrażeniem Jaśkowych zdolności!:szok::tak:

patik, mój młody za chiny nie powie TATA, a M codziennie go uczy haha, mądrą masz królewnę
 
Patik gratulacje dla Zosi za "tatata". Mój skarbek mówi "mama" albo "ama" zależy jak mu wyjdzie za to mój M z utęsknieniem czeka na "tatata" :) Ja już jestem wprawiona w ciąży wstawałam o 6 więc dla mnie to nie problem :).Fajnie jest od czasu do czasu pochwalić się dzieckiem :) Mój tyłek dzwigał już jak miał trzy tygodnie i próbował się przewrócić na bok aż położna była zaszokowana że On taki silny :)

Magdzior
buziaki dla Pawełka z okazji ukończenia pół roczku :)

Malinaa zdolny ten twój Jaś

Julia no to faktycznie sobie odespałaś tak to już jest :)

Mój syn właśnie próbuje skonsumować pałąk od maty hahahahahaha :-D

A ja dziś dostałam @ od porodu ale zadziwiająco dobrze się czuje i mnie brzuch nie boli ani głowa co przed ciążą się nie zdarzało :) Dobra zmykam mały płacze i krzyczy mama muszę go uspokoić :/
 
Dzień dobry!
Spring, ja też skoro świt zaliczyłam łowy w Lidlu. Musiałam się przedzierać przez tłum krzepkich emerytek i ledwo się do odpowiedniego kosza dostałam. Kupiłam tyle, że kasy mi zabrakło i musiałam lecieć do domu. Najbardziej podobaja mi się sztruksowe fioletowe spodenki w różowe kwiatuszki. Mam dla Małej fioletową kurtkę, to będzie fajnie wyglądać. Kupiłam tez kilka rzeczy dla Maluszka mojej Siostry. Ma urodzic się w grudniu.
Magdzior, sto lat dla Pawełka!
Pędzimy na ćwiczenia i juz się stresuję, oby dziś było spokojniej.
Miłego dnia:-)
 
W pojedynku Stellka-niania zwyciężył śliniak :-) To na nim znalazło się mnóstwo śniadanka. Ale do Stellkowego buziaka też sporo trafiło, więc jest git.

A moje dziecię wali do mnie po imieniu! Co jakiś czas woła Aaagaaa :-) A teraz usiłuję ją nauczyć mówić tata, ale na razie robi tylko komiczną trąbkę z języka i dostaje ślinotoku.
 
dzien dobry mamcie:)

jak sobie radzimy? nawet dobrze troche tesknie za szymonkiem - to wiadomo ale jakos musialam wrocic do pracy czas nadszedl a marudnikiem opiekuje sie babcia bo mieszka tera z nami moja mama wiec luzik nie boje sie ze cos mu sie stanie.. szymus smieje sie jak oszalaly jak wracam i to daje mi duzo sily ze widze wasnie jak go ciesza naszze spotkania w przerwie na lunch i po powrocie do domu z pracy:) teraz pedze wlasnie tam, odezwe sie jak bede miala chwilke, pa kobitki, milego dnia!
 
reklama
pabella te najświeższe posty jakoś ogarnełam wiec odpisałam, gorzej z tymi starszymi;-) a Ty od ściemniacza od razu wyzywasz:-p Gabrysia też pięknie się rozwija, a nocki macie fantastyczne, moja nawet jak spała całą noc to nocny sen miała późno, ale i tak nie mam co narzekać max. jedna pobudka to i tak super!
buziaczek fajnie że masz pomoc mamy - Szymonek w bezpiecznych rękach to ze spokojem można pracować:)
alamiqa no to zakupy udane:) w sam raz na nowe strojenie Alusi!
 
Do góry