reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

No babeczka zasnęła :tak:. Ale u nas dziś wietrznie. Wyszłam z nią na chwile na spacer (a właściwie po szybkie obiadkowe zakupy) aby trochę powietrza złapać to aż trudno się oddycha - tak u nas wieje:crazy:.
ewa- u mnie też Tosi się zdarza przysnąć czasami 2 razy ale coraz rzadziej. Za to wydłużyła jej się ta pojedyncza drzemka bo trwa ok 2-2,5h:-p. No i czekamy na fotki Antosi (wierzę, że ślicznie wyglądała, bo śliczna z niej laleczka:tak:)
mrowa, niekat- chyba was przebiłam na obcasy, bo moje na ostatnim weselu miały 11cm:-D, byłam prawie równa z mężem:-D. Ale miały też platformę także się nie czuło na nodze tych 11cm:-). Najśmieszniejsze jest to, że mnie wszystko po weselu bolało: ręce, ramiona, uda tylko nie stopy:-) i w niedzielę też w nich chodziłam a myślam, że przez tydzień nie będę mogła włożyć do nich stopy:-D. Wkleję może później fotke;-).
ninja- już sobie Prezesika wyobrażam z tym butem :-D:-D:-D:-D oryginalny chłopak :-D:-D
beti to ty już niedługo będziesz mieć wakacje? 2 m-ce czy krócej?
mrowa- Brawo dla uzębionego Kondzioszka-my też się zbliżamy do 16. Aktualnie mamy 14 na wierzchu brakuje tylko 2 trójek.
giza- pięknie mówi Milenka:tak:. Zauważyłam ostatnio, że dużo też dają zabawki. Tosia powtarza po szczeniaczku FP "apsik" i "papa". Sama naciska dotąd aż będzie apsik:-).
Zmykam, bo się nie wyrobię z obiadem...PA
 
Ostatnia edycja:
reklama
po wizycie u ortopedy jestem spokojna bo powiedział zę w miare upływu czasu jak bedzie chodził powinny sie mu te paluszki naprostować Mam mu zakłądać buciki z szerokimi noskami, najlepsze będa na obecną pore roku sandały a naj tylko mozna to na bosaka:tak:uff ( a ze skierowaniam nie było takiego problemu jak sie spodziewałam choć początkowo próbowała mi lekarka wmówić zebym spojrzała na wlasne stopy bo może to rodzinne...:eek:)
z ciekawaostek to Marcelowi wyszły jednocześnie trzy dwójki w związku z tym ma ich już komplet więc lece porpawic suwaczek żeby ładnie wyglądał:laugh2:marudny jest jak nie wiem, ale jak dzis poszłam z nim odprowadzić Oli do przedszkola i panie go porwały do sali z dziećmi to normalnie jakby do siebie wszedł:tak:łap za wózek z lalkami i siu po sali między dzieciakiami które go oczywiście obstapiły jak zjawisko jakieś i każde musiało pogladakać po główce.Panie się pozachwycały ze duzy, ze sliczny i ze ma ząbki (no szkoda zeby nie miał:nerd:) zrobiliśmy piekne papa i poszliśmy.W domu już się złościł okrutnie więc go wzięłam na ręce a ok klap mi na ramię i do spania sie usadawia:sorry:więc go odłozyłam do łózeczka wczęsniej niż zwykle i właśnie tnie komara a ja korzystam i zajrzałam.Do poniedziałku jestem w domu wiec mniej czasu na neta... jutro przyjęcie Oliwii - wszytskie koleżanki potwierdziły przyjśie wiec powinno być fajnie.Torta zamówiłam wczoraj.Marcel oczywisćie dostał lizaka za to że taki słodki:baffled:;-):-p:-) i ukradł przy okazji bułkę ze stoiska z pieczywem - musiałąm zapłacić ale na szczęscie zjadł całą wiec mi nei żal:-p
no i to chyba tyle - PM takie buty sa o dziwo bardzo wygodne - mam takie i tylko okazji brak zeby załozyć bo maz mój jakiś taki nie za wyrośnięty:-:)-p
DZIEKI ZA ZYCZENIA DLA OLIWKI:tak::-)
 
Niekat super ze z nózkami wsio ok:tak:Udanej imprezy i duzo prezentów dla Oliwki !!!!!
Ewa aj tez czekam z neicierpliwoscia an zdjecia wasze;-)
PM moja znajoma ma takie buty i trsznie je sobie zachwala:tak: w sumie mnie one by sie przydały bo jestem sporo niższa od mojego;-)
 
PM, to sobie odpoczęliście u dziadków. U nas też dzisiaj zimno i wieje mocno. U nas już od dłuższego czasu jest tylko jedna drzemka w ciągu dnia, więc zazdroszczę tych dwóch.
Niekat, super, że z tymi nóżkami to nic poważnego. A lekarka mówiła ile czasu może potrwać to "prostowanie" paluszków. No i super, że tak szybko dostałaś się do ortopedy. U nas kolejki są kilkumiesięczne :wściekła/y:
Ewa, i jak impreza w przedszkolu? Udała się?
My się w końcu do chrzcin szykujemy. Chyba już wszystkie marcowe dzieciaczki są ochrzczone. Mam nadzieje, że uda nam się jeszcze w czerwcu. Mąż miał dostać urlop na przyszły tydzień i załatwić wszystko w parafii, ale coś tam mu w pracy wypadło i wolnego nie dostanie. Ale może chociaż na jeden dzień mu się uda zwolnić.
 
giza mam sie zgłosić z Marcelem na wizyte kontrolną w październiku:tak:czyli jakiś tam czas jest chyba wyznaczony - może jak do jesieni nic się nie poprawi to zacznę sie martwic:sorry:
 
No i wcieło mi posta:wściekła/y:

Niekat&Giza - :wściekła/y:a się nie boje M czy da rade (bo jak chce to wiele potrafi) tylko umrę z tęsknoty za Małą:-( Nie wyobrażam sobie dnia bez niej a co dopiero 3 czy 4
Niekat - super że z paluszkami wsio Ok, a to że bym rozchwytywany w przedszkolu - no przecież każdy wie jaki on słodziak!
Mrwa - to możemy podać łapki b mó M też z niewysokich:nerd:
PM - z Tosi niezła gaduła, jak Milenka Gizy:-)
Giza - dopier teraz chrzcicie Milenke? Można zapytać dlaczego tak długo zwlekacie? Nelka to by mi teraz z przed ołtarza zwiała i dopiero byłby ściach:-D ona 2 minuty na tyłku nie usiedzi a co dopiero godzine

Tak się zastanawiam, czy mamy tu podwójne mamusie przez CC?? Szukałam na necie i nie znalazłam, ciekawa jestem jak tną drugi raz, tzn. powyżej pierwszej blizny (bo chyba nie w tym samym miejscu:nerd: z tego co czytałam, to widać nie ma reguły że mały odstęp od pierwszej CC to i druga musi też być. Zależy niby od stanu pierwszej blizny, robią USG i jak jest ok to poród SN. Kurcze nie wiem w końcu co myśleć.
Ide jutro do gina to zapytam
 
Ostatnia edycja:
Weronika mój wysoki ma 182 a ja 158:-p:-D
ja miałam podwójna cc i tna prawie w tym samym miejscu co pierwsza:tak:pare milimetrów wyzej lub nizej. Wydaje mi sie ze nie beda ryzykowac SN skoro niedawno mialas cc ale rózni sa lekarza. Najlepiej zapytaj swojego;-)U mnie np blizna była zagojona i moglabym rodzic SN ale moje dzieci za duze były i nie weszły w kanał;-)
choc powiem ci ze zycze ci Sn ;-):-D Pociesze cie ze po drugiej cc szybciej sie dochodzi :tak:;-)
 
Mrowa - ups, to coś mi się pokićkało:nerd::-)
Z tym porodem - właśnie jak czytam na necie to gorzej babki przechodzą drugie CC, to choć Ty mnie pocieszyłaś;-)
Jeśli chodzi o SN to ja też bym wolała, ale jak pomyślę jak się namęczyłam z Nelą i na końcu mnie pocięli - to wolałabym od razu CC:sorry:
Tak czytam net i zaczynam się lękać coraz bardziej:szok: nic trzeba się odstresować, mam w lodówce torcika z truskawkami (własnej - o dziwo roboty! I wybraźcie sobie że mi wyszedł - dumna jestem :rofl2:)
 
Weronika ja też jestem podwójna cesarzowa;-) Pierwsze cc było z powodu pośladkowego ułożenia Błażulca, a drugie, to mój i lekarza wspólny wybór:tak: Mój gin jest zdania, że pacjentka po cc ma prawo współdecydować o sposobie zakończnia kolejnej ciąży, nie namawia do drugiej cc, ale też nie odradza jeśli pacjentka dobrze przemyślała swoją decyzję. Ja chociaż po pierwszej czułam się "nie-matką" i dałam sobie wmówić, że to nie poród, w drugiej ciąży zaczęłam myśleć racjonalnie i doszłam do wniosku, że jestem typem, który potrzebuje komfortu, jakim jest wiedza "jak to będzie", a sn byłby dla mnie drugim "pierwszym" porodem, a i tak nie wiadomo czy nie skończyłoby się cc:tak:Mi wycięli starą bliznę i zrobili nową w tym samym miejscu. Co do dochodzenia do siebie, to myślę, że będziesz się czuła lepiej, bo przy planowanym cc rozwiązuje się ciążę około 2 tyg przed wyliczonym terminem i nie masz rewelacji typu wielogodzinne bóle, więc organizm nie jest taki wymęczony (tak sądzę:zawstydzona/y:) Ja po drugiej byłam trochę mniej sprawna niż po pierwszej, za to w trakcie samej operacji nie czułam się tak źle jak w przy pierwszej ( nie miałam mdłości, duszności itp.) No i ja Ci z kolei życzę bezstresowego drugiego cc, bo ja osoboście wolałam miec już jedną bliznę na brzuchu niż dwie - na brzuchu i między nogami:-p:-p:-p
 
reklama
Witam długo mnie tu nie było.
Gizia nie martw sie nasza tez jeszcze nie ochrzczona i nie wiem kiedy bedzie chrzest chyba jak mój brat bierzmowanie w koncu zrobi.Bo mielismy chrzczić w PL ale zanim sie tam doczłapiemy z J.razem to wieki miną bo on ma dopiero nowy urlop na koniec sierpnia jakos bedzie miał.No nie wazne bo co sie odwlecze.....
Niekat całe szczescie ze z nózkami ok.My tez wyzebralismy ostatnio kolejne skierowanie do ortopedy bo nasz GP powiedział ze wg.niego jest wszystko ok a ja mu na to ze on nie jest specjalistą a ja chce opinie fachowca.:zawstydzona/y::zawstydzona/y:Jacek mi dowalił w zartach oczywiscie ,,ale Ty to wredne babsko jestes :-D ,,
Przypominam ze moja mała urodziła sie wykoślawionymi nózkami miała za mało miejsca w brzuszku i nózki wykoślawione na zewnątrz strasznie to wyglądało balismy sie nie bedzie mogła chodzic ale masowałam i teraz prawie nie widac róznicy.Chodzi ładnie, nózki ma proste ale jednak troche stawia lewą stópke dosc mocno do zewnątrz.:-(
Weronika -bedzie dobrze niełam sie do porodu jeszcze troszke czasu:tak:;-)Wiem,wiem łatwo sie mówi :-D:-D
Mrówa -strasznie mi sie podoba to zdjęcie z dnia rodziny wyszłas slicznie i zeby nie było ze słodze bo ja bezpodstawnie komplementów nie mówie;-)Mój ma 189cm a ja karakan 164 u nas dochodzi jeszcze róznica w postórze mój to wielki michu a mnie ledwo przy nim widac.Ale dajemy rade :-D:-D
Ninja moja zasypia ze szczoteczką do zębów albo włosów-uwielbia ja albo z ksiązką.Mamy nabite ze znudziła ją lektura
Niekat -spóznione zyczenia dla Oliwki.:*:*:*:**:*:
Ewa ja tez czakam na Toskowe fotki

PM,Gizia ale macie gadółki kochane.
A ja zostałam ciociom u mojej ex sąsiadki w piątek urodziła chłopca Dawidka wiem tylko ze 3700 ale nie wiej jaki długi.W sobote jedziemy przywitac nowego Londynczyka :-):-):-)
Gonie do wanny buziaki
 
Do góry